Naszyjnik Lune pozłacany na cienkim klasycznym łańcuszku
Naszyjnik Lune pozłacany na cienkim klasycznym łańcuszku
Naszyjnik Lune pozłacany na cienkim klasycznym łańcuszku

Naszyjnik Lune pozłacany na cienkim klasycznym łańcuszku

238,00 zł

Specjalna promocja dla Ciebie!

Najkorzystniejszą propozycję ma Lilou.pl w cenie 238,00 zł

Przejrzeliśmy bazę sklepów online w systemie Lydiana aby odszukać najkorzystniejszą ofertę specjalnie dla Ciebie. Naszyjnik Lune pozłacany na cienkim klasycznym łańcuszku z kategorii korale i naszyjniki kupisz w cenie 238,00 zł w sklepie Lilou.pl. Przedstawiona kwota 238,00 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz wszystkie oferty ...
 • Cechy:
 • Korale i naszyjniki
 • złoto

Opis Naszyjnik Lune pozłacany na cienkim klasycznym łańcuszku

Naszyjnik z pozłacanym księżycem o wielkości 2 cm na cienkim klasycznym łańcuszku o długości 50 cm. Osobisty grawerunek doda wyjątkowości i pomoże wyrazić uczucia. Księżyc jest opiekunem snów, marzeń oraz powiernikiem tajemnic.

Zawieszka pozłacana 18-karatowym złotem. Pozłacany naszyjnik Lune to subtelna ozdoba, która zniewala nie tylko dokładnością wykonania, lecz także unikatową symboliką. Biżuteria z księżycem Naszyjnik Lune to cienki łańcuszek, na którym zawieszono pozłacaną zawieszkę w profilu księżyca w nowiu.

Oryginalności projektowi dodają szczegóły: nieznaczny klejnocik z czterema niewiele znaczącymi wyżłobieniami, który kojarzy się z gwiazdą albo mrugającym okiem, a także niekonwencjonalne mocowanie zawieszki do łańcuszka.

Ma ono kształt koniczynki Lilou - symbolu naszej marki. Precyzyjne wykonanie tej biżuterii, pokrycie zawieszki 18 karatowym złotem, a także oryginalny projekt sprawiają, iż to błyskotliwy podarunek dla Ciebie albo bliskiej Ci osoby.

Naszyjnik - księżyc: symbol nocy, marzeń i kobiecości Każda sugestia z naszej serii to nie tylko unikalna biżuteria wysokiej jakości, lecz także amulet, któremu towarzyszy specjalne znaczenie.

Księżyc od dawna postrzegany jest jako opiekun snów, marzeń i powiernik tajemnic. Często utożsamia się go także z kobiecością i ciągłym cyklem przemiany i odradzania. Biżuterię z księżycem z ochotą wybierają kobiety, które chcą podkreślić swoją kobiecą siłę albo dążenie do realizacji marzeń.

Księżycowa biżuteria to także genialny podarunek dla nieodgadnionych lub przepadających za symboliką wiążącą się ze snami czy mitologią. Stwórz własną, specyficzną kombinację W Lilou znajdziesz także bransoletki, kolczyki oraz pierścionki z księżycem.

dzięki temu możesz skomponować błyskotliwy zestaw pasującej do siebie biżuterii, która posłuży równocześnie na co dzień, jak i na specjalne okazje. Nasze naszyjniki z zawieszkami możesz spersonalizować, przez dodanie na nich grawerunku.

Czyni to biżuterię jeszcze bardziej nieszablonową. Może też sprawić, że ta stanie się pamiątką ważnego momentu czy istotnej relacji.

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Naszyjnik Lune pozłacany na cienkim klasycznym łańcuszku
Kategoria Korale i naszyjniki
Materiał złoto
Aktualnych ofert 1
Najniższa cena 238,00 zł
Najwyższa cena 238,00 zł
W bazie od 13.04.2023
Data aktualizacji 22.04.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu Lilou.pl

Historia cen

Funkcja monitorowania zmian cen pozwala użytkownikowi na porównanie wartości towaru na przestrzeni czasu.

Na tę chwilę nie posiadamy danych historycznych dotyczących cen dla produktu Naszyjnik Lune pozłacany na cienkim klasycznym łańcuszku. Przepraszamy za wszelkie utrudnienia.

Recenzje / opinie

Posiadasz ten produkt? Napisz, co o nim myślisz.

Obecnie nie posiadamy recenzji dla Naszyjnik Lune pozłacany na cienkim klasycznym łańcuszku. Twój komentarz może być pierwszy!

Znalezione oferty

Do kwot wyświetlonych poniżej dla Naszyjnik Lune pozłacany na cienkim klasycznym łańcuszku nie doliczono ewentualnych kosztów wysyłki / dostawy. Zanim wskażesz miejsce zakupu, zapoznaj się z oceną firmy i uwzględnij koszt wysyłki/dostawy. Lista propozycji jest stale aktualizowana co jakiś czas, około raz na kilka / kilkanaście minut.

 • Naszyjnik Lune pozłacany na cienkim klasycznym łańcuszku (oferta z Lilou.pl)

  Naszyjnik Lune pozłacany na cienkim klasycznym łańcuszku Sklep
  ★★★★★
  238,00 zł
  Kategoria w sklepie Lilou.pl: Korale i naszyjniki

Produkty powiązane

Inne w kategorii Korale i naszyjniki

...