Bransoletka z czarnych kulek matowego onyksu z etno beadsem
Bransoletka z czarnych kulek matowego onyksu z etno beadsem
Bransoletka z czarnych kulek matowego onyksu z etno beadsem
Bransoletki Manoki

Bransoletka z czarnych kulek matowego onyksu z etno beadsem

109,00 zł

Specjalna okazja dla Ciebie!

Najkorzystniejszą propozycję ma Domodi w cenie 109,00 zł

Przeszukaliśmy dużą ilość sklepów internetowych w naszym systemie aby wyszukać świetną ofertę dla Ciebie. Bransoletka z czarnych kulek matowego onyksu z etno beadsem Manoki z kategorii bransoletki kupisz w cenie 109,00 zł w sklepie Domodi. Cena 109,00 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz wszystkie oferty ...
 • Cechy:
 • Bransoletki
 • Manoki
 • czarny
 • onyks

Opis Bransoletka z czarnych kulek matowego onyksu z etno beadsem

Bransoletka produkowana z czarnego, matowego onyksu z beadsem w stylu etno ze stali szlachetnej. Zawieszona na wytrzymałej gumce jubilerskiej nadaje się praktycznie na każdy męski nadgarstek. Nadzwyczajny dodatek do codziennego ubioru dla mężczyzn lubiących wygodę i oryginalne męskie dodatki. Noś ją samą albo stwórz swoją własną komozycję, łącząc bransoletkę z bransoletkami skórzanymi WOJOWNIKA Bransoletka Wojownika to onyks w czystej postaci, którego silne parametry wpływają na dotychczasowe życie. Dodatek wspiera oraz odporność niezwykle w trakcie pracy, i w życiu prywatnym. To idealny dobór dla osób prowadzących aktywny tryb życia np. Pasjonatów sportów wyczynowych. Onyks, a więc z greckiego "pazur", to kamień wojowników i niestrudzonych podróżujących. Minerał ten ma w sobie ogromną moc, a posiadacz biżuterii z onyksem staje się panem własnego losu, potrafi kontrolować swoje emocje, a także niestrudzenie dąży do osiągnięcia postawionych sobie celów. Kamień czarnoksiężników idealnie wpływa na organizm i intelekt. Koi skołatane nerwy i pobudza kreatywność. Bransoletki z onyksem dedykowane są mężczyznom chcącym eksplorować życie, planującym podróże, narażonym na stres i charakternym osobowościom, które pragną, by w ich życiu zapanował wyczekiwany ład. Materiał: stal szlachetna, kamień rozmiary: średnica kamienia 6 mm

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Bransoletka z czarnych kulek matowego onyksu z etno beadsem
Kategoria Bransoletki
Marka Manoki
Kolor czarny
Kamień onyks
Aktualnych ofert 1
Najniższa cena 109,00 zł
Najwyższa cena 109,00 zł
W bazie od 23.01.2024
Data aktualizacji 24.04.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu Domodi

Historia cen

Funkcja śledzenia historii cen pozwala na obserwację wartości towaru w czasie.

Przepraszamy, ale obecnie brak dostępnych informacji z historią cen produktu Bransoletka z czarnych kulek matowego onyksu z etno beadsem (Bransoletki).

Recenzje / opinie

Kupiłeś ten produkt? Powiedz nam, co o nim myślisz.

Obecnie nie ma opinii dotyczących Bransoletka z czarnych kulek matowego onyksu z etno beadsem. Pomóż innym klientom i podziel się swoją opinią.

Znalezione oferty

Ceny prezentowanych niżej ofert dla Bransoletka z czarnych kulek matowego onyksu z etno beadsem Manoki nie zawierają w sobie potencjalnych kosztów zapakowania i przesyłki Zanim wskażesz miejsce zakupu, zapoznaj się z oceną firmy i uwzględnij koszt wysyłki/dostawy. Lista propozycji cenowych jest cyklicznie aktualizowana, co kilkanaście minut.

 • Bransoletka z czarnych kulek matowego onyksu z etno beadsem (oferta z Domodi)

  Bransoletka z czarnych kulek matowego onyksu z etno beadsem Sklep
  ★★★★★
  109,00 zł
  Kategoria w sklepie Domodi: Bransoletki Manoki

Produkty powiązane

Inne w kategorii Bransoletki

...