Mała walizka z ABS - u z identyfikatorem żółta
Mała walizka z ABS - u z identyfikatorem żółta
Mała walizka z ABS - u z identyfikatorem żółta

Mała walizka z ABS - u z identyfikatorem żółta

Ostatnia cena
159,90 zł

Informacje na temat ofert

Na obecną chwilę produkt Mała walizka z ABS - u z identyfikatorem żółta pochodzący z sekcji breloki nie znajduje się w żadnym monitorowanym sklepie w bazie Lydiana. Cena, po której był dostępny 159,90 zł została odnotowana 29.05.2024. Zapraszamy ponownie.

Zobacz opis produktu
  • Cechy:
  • Breloki

Opis Mała walizka z ABS - u z identyfikatorem żółta

pakiet: śladowa walizka z ABS - u z zawieszką komplet, który doskonale spełni oczekiwania w trakcie bliskich i dalekich wojaży. Niewielka walizka z najwyższej jakości ABS-u jest nie tylko lekka, lecz i nad wyraz wytrzymała. Cztery jednostajne kółka, solidny uchwyt teleskopowy, a także gumowa rączka sprzyjają komfortowej podróży. Zamek szyfrowany zapewni pełne bezpieczeństwo Twojego bagażu. Ergonomiczny dodatek w postaci zawieszki ułatwi identyfikację walizki podczas odprawy. W środku: komora główna zamykana na zamek; kieszeń zamykana na zamek błyskawiczny; elastyczne pasy wewnątrz komory, które zapewniają rzeczom stabilizację. Przekazane wymiary obejmują w dodatku elementy wystające, takie jak rączki czy kółka. Wymiary są przybliżone i mogą się różnić +/- 5%. Identyfikator do bagażu: miejsce na dane adresowe właściciela; z logo WITTCHEN; rozmiary zawieszki: 10,5 x 6,5. W skład zestawu wchodzi: mała walizka na kółkach 56-3A-311; identyfikator do bagażu 56-30-018-4Y

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Mała walizka z ABS - u z identyfikatorem żółta
Kategoria Breloki
EAN 5906084049483
Aktualnych ofert 0
Najniższa cena -
Najwyższa cena -
W bazie od 21.05.2024
Data aktualizacji 29.05.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu -

Historia cen

Funkcjonalność monitorowania zmian cen pozwala na porównanie wartości towaru na przestrzeni czasu.

Przepraszamy, obecnie brak dostępnych informacji z historią cen produktu Mała walizka z ABS - u z identyfikatorem żółta.

Recenzje / opinie

Podziel się z innymi swoją opinią o tym produkcie! Twoje doświadczenie może pomóc innym klientom.

Przepraszamy, ale obecnie nie mamy jeszcze opinii o tym produkcie.

Znalezione oferty

W cenach ofert dla Mała walizka z ABS - u z identyfikatorem żółta , zaprezentowanych na poniższej liście, nie uwzględniono możliwych kosztów dostarczenia towaru. Zanim dokonsz zakupu, pozyskaj informacje o prestiżu firmy i pamiętaj o możliwości pojawienia się dodatkowych kosztów. Aktualizacja listy sklepów odbywa się co kilkanaście minut.

  • Obecnie nie mamy dostępnych ofert dla Mała walizka z ABS - u z identyfikatorem żółta. Pracujemy nad aktualizacją naszej bazy danych.

Produkty powiązane

Brelok Guess
149,99 zł

Brelok Guess

Brelok Rossignol
39,99 zł

Brelok Rossignol

Inne w kategorii Breloki

Brelok Vans
Vans
79,99 zł

Brelok Vans

...