Duża walizka z ABS - u z identyfikatorem szara
Duża walizka z ABS - u z identyfikatorem szara
Duża walizka z ABS - u z identyfikatorem szara

Duża walizka z ABS - u z identyfikatorem szara

Ostatnia cena
199,90 zł

Informacje o produkcie

Obecnie nie jest możliwe znalezienie w bazie Lydiana ofert dla produktu Duża walizka z ABS - u z identyfikatorem szara, który należy do kategorii breloki. Ostatnio zapamiętana cena to 199,90 zł i została skatalogowana w naszej bazie w dniu 29.05.2024. Zapraszamy do ponownego odwiedzenia Lydiana wkrótce.

Zobacz opis produktu
  • Cechy:
  • Breloki

Opis Duża walizka z ABS - u z identyfikatorem szara

zestaw: szeroka walizka z zawieszką pakiet nadzwyczajny na dłuższe podróże. W wielkiej walizce z wytrzymałego i lekkiego ABS-u pomieścisz wszystko, czego potrzebujesz w trakcie urlopu. Ten model walizki niezwykle komfortowo się prowadzi. To zasługa czterech solidnych kółek obrotowych, które dobrze radzą sobie choćby przy trudnych manewrach oraz wygodnej rączki teleskopowej. Pojemna komora jest wyekwipowana w kieszeń zamykaną na , a także elastyczny pasek, który gwarantuje, że twoje rzeczy zawsze pozostaną na swoim miejscu. Dzięki zawieszce Twój bagaż będzie dobrze widoczny i nigdy się nie zgubi. Wewnątrz: komora główna zamykana na suwak; kieszeń zamykana na suwak; rozciągliwe pasy we wnętrzu komory, które zapewniają rzeczom stabilizację. Podane wymiary obejmują również części wystające, takie jak rączki czy kółka. Rozmiary są przybliżone i mogą się różnić +/- 5%. Identyfikator do bagażu: miejsce na dane adresowe właściciela; z logo WITTCHEN; wymiary zawieszki: 10,5 x 6,5. W skład zestawu wchodzi: szeroka walizka na kółkach 56-3A-313; identyfikator do bagażu 56-30-018-4Y

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Duża walizka z ABS - u z identyfikatorem szara
Kategoria Breloki
EAN 5906084049681
Aktualnych ofert 0
Najniższa cena -
Najwyższa cena -
W bazie od 21.05.2024
Data aktualizacji 29.05.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu -

Historia cen

Funkcjonalność śledzenia historii zmian cen pozwala na porównanie wartości towaru na przestrzeni czasu.

Bardzo nam przykro, obecnie brak dostępnych informacji o historii cen produktu.

Recenzje / opinie

Masz ten produkt? Powiedz innym, co o nim sądzisz.

Obecnie nie posiadamy recenzji dla Duża walizka z ABS - u z identyfikatorem szara. Twój komentarz może być pierwszy!

Znalezione oferty

W cenach ofert dla Duża walizka z ABS - u z identyfikatorem szara , prezentowanych na poniższej liście, nie uwzględniono ewentualnych kosztów wysyłki. Zanim wskażesz miejsce zakupu, zapoznaj się z oceną firmy i uwzględnij koszt wysyłki/dostawy. Co kilkanaście minut następuje aktualizacja listy sklepów z ofertami.

  • Obecnie nie mamy dostępnych ofert dla Duża walizka z ABS - u z identyfikatorem szara. Pracujemy nad aktualizacją naszej bazy danych.

Produkty powiązane

Brelok Guess
149,99 zł

Brelok Guess

Brelok Rossignol
39,99 zł

Brelok Rossignol

Inne w kategorii Breloki

Brelok Vans
Vans
79,99 zł

Brelok Vans

...