Duża walizka z ABS - u z identyfikatorem niebieska
Duża walizka z ABS - u z identyfikatorem niebieska
Duża walizka z ABS - u z identyfikatorem niebieska

Duża walizka z ABS - u z identyfikatorem niebieska

Ostatnia cena
199,90 zł

Informacje na temat ofert

Obecnie nie jest możliwe znalezienie w bazie Lydiana ofert dla towatu Duża walizka z ABS - u z identyfikatorem niebieska, który należy do sekcji breloki. Ostatnio widziana cena wynosiła 199,90 zł i została zanotowana w bazie 29.05.2024. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia porównywarki wkrótce.

Zobacz opis produktu
  • Cechy:
  • Breloki

Opis Duża walizka z ABS - u z identyfikatorem niebieska

pakiet: wielka walizka z zawieszką pakiet znakomity na dłuższe podróże. W obszernej walizce z wytrzymałego i lekkiego ABS-u pomieścisz wszystko, czego Ci potrzeba podczas urlopu. Ten model walizki szczególnie komfortowo się prowadzi. To zasługa czterech konkretnych kółek obrotowych, które poprawnie radzą sobie nawet przy nieprzystępnych manewrach oraz wygodnej rączki teleskopowej. Pojemna komora jest wyekwipowana w kieszeń zamykaną na i rozciągliwy pasek, który zapewnia, że twoje rzeczy za każdym razem pozostaną na swoim miejscu. Dzięki zawieszce Twój bagaż będzie prawidłowo widoczny i nigdy się nie zgubi. W środku: komora główna zamykana na zamek; kieszeń zamykana na zamek; sprężyste pasy w środku komory, które gwarantują rzeczom stabilizację. Przekazane wymiary obejmują dodatkowo komponenty wystające, takie jak rączki czy kółka. Wymiary są przybliżone i mogą się różnić +/- 5%. Identyfikator do bagażu: miejsce na dane adresowe właściciela; z logo WITTCHEN; wymiary zawieszki: 10,5 x 6,5. W skład zestawu wchodzi: duża walizka na kółkach 56-3A-313; identyfikator do bagażu 56-30-018-4Y

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Duża walizka z ABS - u z identyfikatorem niebieska
Kategoria Breloki
EAN 5906084049759
Aktualnych ofert 0
Najniższa cena -
Najwyższa cena -
W bazie od 21.05.2024
Data aktualizacji 29.05.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu -

Historia cen

Funkcjonalność monitorowania zmian cen pozwala na porównanie wartości produktu w czasie.

Nie udało nam się uzyskać historycznych danych na temat cen dla produktu Duża walizka z ABS - u z identyfikatorem niebieska (Breloki). Spróbuj proszę ponownie później.

Recenzje / opinie

Masz ten produkt? Daj znać innym, co o nim myślisz.

Na chwilę obecną brak recenzji Duża walizka z ABS - u z identyfikatorem niebieska. Bądź pierwszym, który dodaje opinię!

Znalezione oferty

Ewentualne koszty przesyłki dla Duża walizka z ABS - u z identyfikatorem niebieska nie zostały uwzględnione w cenach prezentowanych poniżej ofert. Podczas wyboru miejsca zakupu produktu, zapoznaj się z komentarzami o firmie i weź pod uwagę dodatkowy koszt związany z wysyłką. Odświeżanie listy ofert ma miejsce co kilka / kilkanaście minut.

  • Przepraszamy, ale obecnie nie znaleźliśmy żadnych ofert dla Duża walizka z ABS - u z identyfikatorem niebieska.

Produkty powiązane

Brelok Guess
149,99 zł

Brelok Guess

Brelok Rossignol
39,99 zł

Brelok Rossignol

Inne w kategorii Breloki

Brelok Vans
Vans
79,99 zł

Brelok Vans

...