Zawieszka srebrna pozłacana pająk na pajęczynie, kolor szary
Zawieszka srebrna pozłacana pająk na pajęczynie, kolor szary
Zawieszka srebrna pozłacana pająk na pajęczynie, kolor szary

Zawieszka srebrna pozłacana pająk na pajęczynie, kolor szary

Ostatnia cena
340,00 zł

Informacje o produkcie

Aktualnie produkt Zawieszka srebrna pozłacana pająk na pajęczynie, kolor szary z kategorii wisiorki nie znajduje się w żadnym sklepie w systemie Lydiana. Ostatnia zarejestrowana cena to 340,00 zł została zarejestrowana 12.12.2023. Sprawdź dostępność towaru w przyszłym terminie.

Zobacz opis produktu
  • Cechy:
  • Wisiorki
  • srebro
  • szary

Opis Zawieszka srebrna pozłacana pająk na pajęczynie, kolor szary

Przy tworzeniu biżuterii kluczowa jest dla nas jakość - w końcu ma ona podkreślać Twój naturalny lśnienie. Dlatego w tej kwestii nie idziemy na kompromisy. Biżuterię wykonujemy w 100% ze srebra najwyższej próby 925. Z reguły nie sprzedajemy produktów posrebrzanych. W naszych wyrobach nie wynajdziesz na dodatek dodatku uczulającego niklu, dlatego ozdoby, jakie oferujemy, są genialnym wyborem dla alergików. Bursztyn, którym ozdabiamy naszą biżuterię, pozyskujemy ze złóż naturalnego bursztynu bałtyckiego. Zależy nam na autentycznym kruszcu, dlatego nie sięgamy po bursztyn syntetyczny. Oferowane przez nas wyroby jubilerskie są świeże i pochodzą od certyfikowanych polskich jubilerów z Gdańska i okolic. Na każdym produkcie wybito polską próbę srebra. Dzięki dokładnej selekcji producentów masz gwarancję autentyczności oraz wysokiej jakości użytych ascetycznców.

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Zawieszka srebrna pozłacana pająk na pajęczynie, kolor szary
Kategoria Wisiorki
Materiał srebro
Kolor szary
Aktualnych ofert 0
Najniższa cena -
Najwyższa cena -
W bazie od 09.10.2023
Data aktualizacji 12.12.2023
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu -

Historia cen

Funkcja śledzenia historii zmian cen pozwoli Ci podejmować.

nie udało się nam uzyskać historycznych danych cenowych dla tego produktu. Proszę spróbuj ponownie w późniejszym czasie.

Recenzje / opinie

Kupiłeś ten produkt? Daj znać innym, co o nim myślisz.

Jeszcze nikt nie ocenił Zawieszka srebrna pozłacana pająk na pajęczynie, kolor szary. Bądź pierwszy i dodaj swoją opinię!

Znalezione oferty

Ceny ofert dla Zawieszka srebrna pozłacana pająk na pajęczynie, kolor szary , które są przedstawione poniżej, nie zawierają potencjalnych kosztów wysyłki. Zanim wskażesz miejsce zakupu, zapoznaj się z oceną firmy i uwzględnij koszt wysyłki/dostawy. Katalog ofert jest odświeżana co kilka - kilkanaście minut.

  • Na chwilę obecną nie mamy dostępnych ofert dla Zawieszka srebrna pozłacana pająk na pajęczynie, kolor szary. Proszę sprawdź ponownie później.

Produkty powiązane

Inne w kategorii Wisiorki

...