Wisiorek srebrny z mlecznym bursztynem no 6, kolor pomarańczowy
Wisiorek srebrny z mlecznym bursztynem no 6, kolor pomarańczowy
Wisiorek srebrny z mlecznym bursztynem no 6, kolor pomarańczowy

Wisiorek srebrny z mlecznym bursztynem no 6, kolor pomarańczowy

Ostatnia cena
2 160,00 zł

Informacje na temat oferty

Na chwilę obecną nie jest możliwe odnalezienie w porównywarce Lydiana ofert dla produktu pod nazwą Wisiorek srebrny z mlecznym bursztynem no 6, kolor pomarańczowy, który znajduje się w dziale wisiorki. Ostatnio zarejestrowana cena wynosiła 2 160,00 zł i została zarchiwizowana w bazie w dniu 10.02.2024. Zapraszamy do ponownego odwiedzenia Lydiana wkrótce.

Zobacz opis produktu
  • Cechy:
  • Wisiorki
  • srebro
  • pomarańczowy
  • bursztyn

Opis Wisiorek srebrny z mlecznym bursztynem no 6, kolor pomarańczowy

Przy tworzeniu biżuterii kluczowa jest dla nas jakość - w końcu ma ona podkreślać Twój naturalny połysk. Dlatego w tej kwestii nie idziemy na kompromisy. Biżuterię wykonujemy w 100% ze srebra najwyższej próby 925. Głównie nie sprzedajemy produktów posrebrzanych. W naszych wyrobach nie wynajdziesz na dodatek dodatku uczulającego niklu, dlatego ozdoby, jakie proponujemy, są genialnym wyborem dla alergików. Jantar, którym ozdabiamy naszą biżuterię, pozyskujemy ze złóż naturalnego bursztynu bałtyckiego. Zależy nam na autentycznym kruszcu, dlatego nie sięgamy po bursztyn plastikowy. Oferowane przez nas wyroby jubilerskie są świeże i pochodzą od certyfikowanych polskich jubilerów z Gdańska i okolic. Na każdym produkcie wybito polską próbę srebra. Dzięki skrupulatnej selekcji producentów masz gwarancję autentyczności i wysokiej jakości użytych ascetycznców.

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Wisiorek srebrny z mlecznym bursztynem no 6, kolor pomarańczowy
Kategoria Wisiorki
Materiał srebro
Kolor pomarańczowy
Kamień bursztyn
Aktualnych ofert 0
Najniższa cena -
Najwyższa cena -
W bazie od 09.10.2023
Data aktualizacji 10.02.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu -

Historia cen

Funkcjonalność śledzenia historii cen pozwoli Ci podejmować.

Nie udało nam się pobrać historycznych informacji na temat cen dla produktu Wisiorek srebrny z mlecznym bursztynem no 6, kolor pomarańczowy. Proszę spróbuj ponownie w późniejszym czasie.

Recenzje / opinie

Opinia użytkowników jest dla innych niezwykle ważna! Dodaj swoją recenzję tego produktu.

Obecnie nie ma opinii dotyczących tego produktu. Pomóż innym klientom i podziel się swoją opinią.

Znalezione oferty

W cenach ofert dla Wisiorek srebrny z mlecznym bursztynem no 6, kolor pomarańczowy , prezentowanych na poniższej liście, nie uwzględniono ewentualnych kosztów dostarczenia towaru. Przed określeniem, gdzie dokonasz zakupu, zorientuj się w ocenach sklepu i dodaj do ceny możliwy koszt dostawy. Aktualizacja listy propozycji cenowych następuje co kilka - kilkanaście minut.

  • Niestety, nie znaleźliśmy żadnych ofert dla Wisiorek srebrny z mlecznym bursztynem no 6, kolor pomarańczowy. Wróć do nas wkrótce!

Produkty powiązane

Inne w kategorii Wisiorki

...