Orient RA-AC0M02B10B
Orient RA-AC0M02B10B
Orient RA-AC0M02B10B
Orient RA-AC0M02B10B 2

Orient RA-AC0M02B10B

Ostatnia cena
1 332,00 zł

Informacje o ofercie

Na chwilę obecną Orient RA-AC0M02B10B z działu zegarki męskie nie jest dostępny w żadnym sklepie w systemie Lydiana. Cena, po której produkt był dostępny nabycia 1 332,00 zł została odnotowana 14.03.2024. Sprawdź dostępność towaru w innym terminie.

Zobacz opis produktu
  • Cechy:
  • Zegarki męskie
  • klasyczny
  • automatyczny
  • okrągły
  • czarny
  • pasek skórzany
  • 3
  • datownik

Opis Orient RA-AC0M02B10B

Zegarek Orient Bambino RA-AC0M02B10B Classic Automatic z automatycznym naciągiem Mechanizm wykorzystany w zegarku Orient Bambino RA-AC0M02B10B Classic Automatic to mechanizm z naciągiem automatycznym. W praktyce oznacza to, iż zegarek nie ma baterii, a energia czerpana jest z ruchu Twojego nadgarstka.

Jednak bez obaw – producent przewidział aż 40-godzinną rezerwę chodu, więc nie musisz mieć zegarka na nadgarstku przez cały czas. W mechanizmie znajduje się aż 22 kamienie, które redukują tarcie, a cały mechanizm zyskuje w ten sposób dłuższą żywotność.

dodatkowe funkcje – datownik i stop sekunda Dzięki wbudowanemu datownikowi na tarczy w specjalnym okienku będzie widniał aktualny dzień miesiąca. Funkcja stop sekunda służy natomiast do zatrzymania sekundnika, czyli wskazówki sekundowej przed dokładnym ustawieniem aktualnej godziny.

Wykonanie Koperta zegarka została stworzona ze stali szlachetnej. Natomiast paski zostały tworzone ze skóry naturalnej z zapięciem na sprzączkę. Na tarczy jako indeks godzin zaimplementowano podłużne, ostro zakończone wyraźniki.

Całość chroni szkiełko mineralne – dość sprężyste, a co z tego wynika odporne na znikome uszkodzenia mechaniczne. Kolorystyka Zegarek męski Orient RA-AC0M0 występuje w 4 wariantach kolorystycznych z czarnym paskiem i tarczą i metaliczną kopertą i metalicznymi wskazówki.

Drugi model demonstruje się podobnie – tym razem z białą tarczą. Kolejne wersje znamionuje ciemno-brązowy pasek i optymalnie kremowa tarcza ze metalicznymi indeksami i kopertą i biała tarcza z kopertą i indeksami w kolorze złota.

Zegarek prezentuje czas w sposób analogowy, czyli w formie ze wskazówkami. Na każdy model została przewidziana gwarancja na 3 lata. Czasomierz jest także oporny na niewielkie zachlapania. W skład zestawu wchodzą: Oryginalny zegarek Orient od oficjalnego polskiego dystrybutora Poljot Euro Oryginalne pudełko, torebka prezentowa Instrukcja obsługi w języku polskim Karta gwarancyjna Zegarek męski Orient RA-AC0M02B10B – japońska klasyka Zegarek Orient RA-AC0M02B10B to produkt japońskiej marki Orient.

Sława, a najczęściej precyzja japońskich zegarków cieszy się podobną renomą co legendarne czasomierze ze Szwajcarii. Marka już od początku XX wieku stwarza czasomierze, których główną cechą jest minimalizm, subtelność i elegancja.

I takie są właśnie propozycje z linii Orient Bambino RA-AC0M0. Modele zbratasz do naprawdę każdego typu ubioru, co czyni je wyjątkowymi.

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Orient RA-AC0M02B10B
Kategoria Zegarki męskie
EAN 4942715028718
Styl klasyczny
Mechanizm automatyczny
Kształt koperty okrągły
Kolor tarczy czarny
Rodzaj paska pasek skórzany
Wodoszczelność 3
Funkcje datownik
Aktualnych ofert 0
Najniższa cena -
Najwyższa cena -
W bazie od 16.08.2022
Data aktualizacji 14.03.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu -

Historia cen

Funkcja monitorowania zmian cen pozwala na podejmowanie świadomych decyzji o zakupie.

Na tę chwilę nie mamy historycznych danych dotyczących cen dla produktu Orient RA-AC0M02B10B. Przepraszamy za wszelkie utrudnienia.

Recenzje / opinie

Posiadasz ten produkt? Daj nam znać, co o nim sądzisz.

Przepraszamy, ale obecnie nie mamy jeszcze opinii o tym produkcie.

Znalezione oferty

Przedstawione poniżej ceny dla Orient RA-AC0M02B10B Orient nie wliczają w siebie ekstra wydatków związanych z wysyłką. Przed wyborem miejsca zakupu, zapoznaj się z komentarzami o firmie i weź pod uwagę dodatkowy koszt związany z wysyłką. Odświeżanie katalogu sklepów z ofertami następuje co kilka / kilkanaście minut.

  • Obecnie nie mamy dostępnych ofert dla Orient RA-AC0M02B10B. Pracujemy nad aktualizacją naszej bazy danych.

Produkty powiązane

Brak produktów podobnych dla Orient RA-AC0M02B10B

Inne w kategorii Zegarki męskie

Armani AX7119
Armani
899,99 zł

Armani AX7119

...