Obraz Ikona pop-artu - czarno-biały portret Marilyn Monroe na kolorowym tle
Obraz Ikona pop-artu - czarno-biały portret Marilyn Monroe na kolorowym tle
Obraz Ikona pop-artu - czarno-biały portret Marilyn Monroe na kolorowym tle

Obraz Ikona pop-artu - czarno-biały portret Marilyn Monroe na kolorowym tle

Ostatnia cena
58,08 zł

Informacje na temat produktu

W tej chwili Obraz Ikona pop-artu - czarno-biały portret Marilyn Monroe na kolorowym tle z działu dewocjonalia nie jest dostępny w żadnym monitorowanym sklepie w bazie Lydiana. Cena, po której produkt był możliwy nabycia 58,08 zł została zapisania 01.12.2023. Zapraszamy wkrótce.

Zobacz opis produktu
  • Cechy:
  • Dewocjonalia

Opis Obraz Ikona pop-artu - czarno-biały portret Marilyn Monroe na kolorowym tle

Obraz na płótnie "Ikona pop-artu - czarno-biały portret Marilyn Monroe na kolorowym tle" Obraz na płótnie "Ikona pop-artu - czarno-biały portret Marilyn Monroe na barwnym tle" to nowoczesna dekoracja, która z powodzeniem ozdobi Twoją sypialnię.

ciekawy motyw wykorzystany w wydruku "Ikona pop-artu - czarno-biały portret Marilyn Monroe na kolorowym tle" sprawi, że Twoje wnętrze zyska designerską ozdobę. Pomysłowa kompilacja przywodzi na myśl najsłynniejsze obrazy.

Jeśli szukasz sposobu na wyjątkową aranżację wnętrz, to wydruk "Ikona pop-artu - czarno-biały portret Marilyn Monroe na kolorowym tle" z całą pewnością pomoże Tobie przeprowadzić metamorfozę wnętrza.

Oryginalny układ i dominujący kolor, jakim jest biały stanowią niesamowite połączenie w tej dekoracji. Obraz "Ikona pop-artu - czarno-biały portret Marilyn Monroe na kolorowym tle" realizujemy w kilku rozmiarach oraz technice zwykłego wydruku albo druku na płótnie z autorską techniką Premium Print.

Jeśli szukasz oryginalnego obrazu z ludźmi lub popularnego portretu, to polecamy zobaczyć całą linię obrazów "Ludzie" w galerii bimago. Spora oferta pozwoli znaleźć ciekawy nas motyw. W tej kolekcji nie zabrakło przepięknych obrazów pań, oryginalnych portretów i odważnych aktów.

Jeśli szukasz wyśmienitej ozdoby do swojego pokoju, to obraz z linii będzie genialnym dopełnieniem aranżacji pomieszczenia. Nakłaniamy do obejrzenia nie tylko obrazu "Ikona pop-artu - czarno-biały portret Marilyn Monroe na barwnym tle" i kolekcji "Ludzie"dodatkowo innych produktów z galerii bimago.

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Obraz Ikona pop-artu - czarno-biały portret Marilyn Monroe na kolorowym tle
Kategoria Dewocjonalia
Aktualnych ofert 0
Najniższa cena -
Najwyższa cena -
W bazie od 11.10.2022
Data aktualizacji 01.12.2023
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu -

Historia cen

Funkcjonalność śledzenia zmian cen pozwala na ocenę wartości produktu w czasie.

Bardzo nam przykro, ale na chwilę obecną brak dostępnych informacji na temat historii cen tego produktu.

Recenzje / opinie

Kupiłeś ten produkt? Powiedz nam, co o nim myślisz.

Obecnie nie ma opinii dotyczących Obraz Ikona pop-artu - czarno-biały portret Marilyn Monroe na kolorowym tle. Pomóż innym klientom i podziel się swoją opinią.

Znalezione oferty

Ewentualne koszty wysyłki dla Obraz Ikona pop-artu - czarno-biały portret Marilyn Monroe na kolorowym tle nie zostały wkalkulowane w ceny prezentowanych poniżej ofert. Zanim wskażesz miejsce zakupu, zapoznaj się z oceną firmy i uwzględnij koszt wysyłki/dostawy. Katalog propozycji jest cyklicznie odświeżana, co kilka minut.

  • Obecnie brak ofert dla Obraz Ikona pop-artu - czarno-biały portret Marilyn Monroe na kolorowym tle. Prosimy o cierpliwość, pracujemy nad aktualizacją informacji.

Produkty powiązane

Inne w kategorii Dewocjonalia

...