Diament 1.00 ct/h/vvs2/n Gia, hrd, igi
Diament 1.00 ct/h/vvs2/n Gia, hrd, igi
Diament 1.00 ct/h/vvs2/n Gia, hrd, igi
Diament 1.00 ct/h/vvs2/n Gia, hrd, igi 2
Diament 1.00 ct/h/vvs2/n Gia, hrd, igi 3
Diament 1.00 ct/h/vvs2/n Gia, hrd, igi 4
Akcesoria do biżuterii GIA, HRD, IGI

Diament 1.00 ct/h/vvs2/n Gia, hrd, igi

53 652,50 zł

Okazja dla Ciebie!

Najlepszą propozycję ma Europejska Mennica Lokacyjna w cenie 53 652,50 zł

Przejrzeliśmy całą bazę sklepów on-line w systemie Lydiana aby odszukać najlepszą ofertę dla Ciebie. Diament 1.00 ct/h/vvs2/n Gia, hrd, igi GIA, HRD, IGI z kategorii akcesoria do biżuterii kupisz w cenie 53 652,50 zł w sklepie Europejska Mennica Lokacyjna. Pokazana kwota 53 652,50 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz wszystkie oferty ...
 • Cechy:
 • Akcesoria do biżuterii
 • GIA, HRD, IGI

Opis Diament 1.00 ct/h/vvs2/n Gia, hrd, igi

DIAMENTY INWESTYCYJNE

Chcesz zachować niezależność i zabezpieczyć swoją przyszłość? Diamenty inwestycyjne są dla Ciebie rozwiązaniem doskonałym. Są użyteczne, prosto je przewieźć i przechować oraz znaleźć dla nich nowego nabywcę. Oferujemy brylanty inwestycyjne o różnorodnej wadze i rodzaju. Możesz dzięki czemu zjednoczyć kamień do wielkości inwestycji. Możesz nabyć brylant nieduży, albo zdecydować się na droższy artykuł. Każdy diament (brylant) wystawiony na sprzedaż atest gwarantujący jego autentyczność, który jest wydany przez największe światowe instytuty gemmologiczne - m.in. GIA z Los Angeles, HRD czy IGI z Antwerpii.

atestY / WYCENY

Kiedy świeżo oszlifowane diamenty opuszczają szlifiernię głównie są od razu kierowane do laboratorium gemmologicznego, w celu wykonania oceny jakości i wydania stosownego atestu. Proces znany jako certyfikacja diamentu jest zlecany przede wszystkim zewnętrznej stronie, zajmującej się kompleksową obsługą w tym temacie. Uwielbiane laboratoria zatrudniają profesjonalnych gemmologów i ekspertów, którzy specjalizują się w ocenie i klasyfikacji diamentów. Dziś z pomocą przychodzi coraz bardziej nowoczesna technika. Kolorymetr, diascan i inne urządzenia – laserowo i komputerowo pomagają w ocenie barwy, jakości szlifu, masy kamienia. Właściwie jedynie ocena czystości kamienia spoczywa prawie w pełni na barkach eksperta który dokonuje oceny. Do każdego kamienia jest sporządzana mapka, w której zaznaczane są wszelkie inkluzje, skażenia, ale także parametry szlifu jak szczerby czy uzupełniające fasety. Kiedy kamień przejdzie już poprzez szczelne sito selekcji, zostanie sprawdzony pod kątem 4C, dokładnie zostanie opisana jego budowa i jakość szlifu, sprawdzeniu poddane zostanie naturalne pochodzenie diamentu – laboratorium wystawi dokument potwierdzający wszystkie w/w informacje. Certyfikat renomowanego instytutu zapewnia bezstronną i rzetelną ocenę cech i jakości diamentu. Każdy atest ma swój numer i jest przypisany dla jednego, solidnego kamienia. Można śmiało stwierdzić że diament po certyfikacji wytwarza całość wraz z swoim dokumentem.

KAMIENIE KOLOROWE

Gemmologia (z łac. Gemma i gr. Logos) - nauka o kamieniach szlachetnych i dekoratywnych wykorzystywanych w jubilerstwie i zdobnictwie. Gemma – słowo to oznaczało najpierw każdy kamień szlachetny, następnie kamień grawerowany służący do pieczętowania, a później kamień noszony także jako ozdoba.

rewelacyjnY DIAMENT DLA CIEBIE

wyjątkowe okazy diamentów są warte kilkadziesiąt milionów dolarów. Rozbudzają wyobraźnię inwestorów, ich wartość sukcesywnie rośnie, a inwestowanie w nie wcale nie jest nieprzystępne. Dlatego diamenty są jednym z najkorzystniejszych zabezpieczeń kapitału. Diamenty są z reguły krystaliczne (bezbarwne), ale pojawiają się także różowe, niebieskie, żółte, zielone, a choćby brązowe w rozmaitych kształtach i szlifach. Najefektowniejszy to brylant (pełny tradycyjny szlif brylantowy zawiera nie mniej niżeli 57 faset: 33 w koronie i 24 w podstawie, a także kolet). Kamień szlifowany w ten sposób, widziany z góry, jest krągły). Kiedy diament dostaje właśnie ten szlif, gwarantujący pełne odbicie światła, staje się brylantem, czyli z języka angielskiego (brilliant) – kamieniem rewelacyjnym. Poniższy katalog diamentów ukazujący ceny, jest jedynie wycinkiem oferty - jeśli szukasz kamienia innej wielkości, kształtu, koloru albo czystości, wówcz as skontaktuj się z nami telefonicznie albo mailowo np. Korzystając z formularza w zakładce Kontakt.

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Diament 1.00 ct/h/vvs2/n Gia, hrd, igi
Kategoria Akcesoria do biżuterii
Marka GIA, HRD, IGI
Aktualnych ofert 1
Najniższa cena 53 652,50 zł
Najwyższa cena 53 652,50 zł
W bazie od 12.10.2021
Data aktualizacji 03.10.2023
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu Europejska Mennica Lokacyjna

Historia cen

Funkcja śledzenia historii zmian cen pozwala Ci podejmować przemyślane decyzje zakupowe.

Nie udało się pozyskać archiwalnych danych na temat cen dla tego produktu. Spróbuj proszę ponownie w późniejszym czasie.

Recenzje / opinie

Podziel się z innymi swoją opinią o produkcie! Twój komentarz może pomóc innym klientom.

Na chwilę obecną brak recenzji tego produktu. Bądź pierwszym, który dodaje opinię!

Znalezione oferty

Ewentualne koszty wysyłki dla Diament 1.00 ct/h/vvs2/n Gia, hrd, igi GIA, HRD, IGI nie zostały wkalkulowane w ceny prezentowanych poniżej ofert. Przed wyborem miejsca w którym kupisz produkt, zapoznaj się z oponiami o firmie i rozważ dodatkowy koszt związany z wysyłką. Katalog sklepów z ofertami jest aktualizowana co jakiś czas, około raz na kilka minut.

 • Diament 1.00 ct/h/vvs2/n Gia, hrd, igi (oferta z Europejska Mennica Lokacyjna)

  Diament 1.00 ct/h/vvs2/n Gia, hrd, igi Sklep
  ★★★★★
  53 652,50 zł
  Kategoria w sklepie Europejska Mennica Lokacyjna: Akcesoria do biżuterii GIA, HRD, IGI

Produkty powiązane

Diament 0.60 ct/e/vvs1/n Gia, hrd, igi
GIA, HRD, IGI
Gia, hrd, igi Diament 1.00 ct/e/vvs1/n
GIA, HRD, IGI
Diament 0.70 ct/F/VS2/N
GIA, HRD, IGI
20 079,80 zł

Diament 0.70 ct/F/VS2/N

Diament 1.00 ct/D/FL/N
GIA, HRD, IGI
116 866,70 zł

Diament 1.00 ct/D/FL/N

Gia, hrd, igi Diament 1.00 ct/f/si1/n
GIA, HRD, IGI
Diament 0.30 ct/G/VVS2/N
GIA, HRD, IGI
Diament 0.60 ct/G/VVS2/N
GIA, HRD, IGI
13 705,30 zł

Diament 0.60 ct/G/VVS2/N

Diament 0.30 ct/H/VVS2/N
GIA, HRD, IGI
Diament 0.30 ct/E/VVS1/N
GIA, HRD, IGI
Diament 1.00 ct/h/vvs2/n Gia, hrd, igi
GIA, HRD, IGI

Inne w kategorii Akcesoria do biżuterii

Etui na biżuterię Nobo
Nobo
Diament 0.50 ct/F/VS1/N
GIA, IGI, HRD
12 095,30 zł

Diament 0.50 ct/F/VS1/N

...