Diament 1.00 ct/g/si1/n Gia, hrd, igi
Diament 1.00 ct/g/si1/n Gia, hrd, igi
Diament 1.00 ct/g/si1/n Gia, hrd, igi
Diament 1.00 ct/g/si1/n Gia, hrd, igi 2
Diament 1.00 ct/g/si1/n Gia, hrd, igi 3
Diament 1.00 ct/g/si1/n Gia, hrd, igi 4
Akcesoria do biżuterii GIA, HRD, IGI

Diament 1.00 ct/g/si1/n Gia, hrd, igi

43 028,20 zł

Wyjątkowa okazja dla Ciebie!

Najlepszą propozycję ma Europejska Mennica Lokacyjna w cenie 43 028,20 zł

Przejrzeliśmy wiele sklepów on-line w naszym systemie aby wyszukać najkorzystniejszą ofertę specjalnie dla Ciebie. Diament 1.00 ct/g/si1/n Gia, hrd, igi GIA, HRD, IGI z kategorii akcesoria do biżuterii kupisz w cenie 43 028,20 zł w sklepie Europejska Mennica Lokacyjna. Wyświetlona wota 43 028,20 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz wszystkie oferty ...
 • Cechy:
 • Akcesoria do biżuterii
 • GIA, HRD, IGI

Opis Diament 1.00 ct/g/si1/n Gia, hrd, igi

DIAMENTY INWESTYCYJNE

Chcesz zachować niezależność i zabezpieczyć swoją przyszłość? Diamenty inwestycyjne są dla Ciebie rozwiązaniem świetnym. Są użyteczne, prosto je przewieźć i przechować, a także znaleźć dla nich nowego nabywcę. Proponujemy brylanty inwestycyjne o przeróżnej wadze i typu. Możesz dzięki temu scalić kamień do wielkości inwestycji. Możesz kupić brylant nieznaczny, lub zdecydować się na droższy towar. Każdy diament (brylant) wystawiony na sprzedaż dokument gwarantujący jego autentyczność, który jest wydany przez największe światowe instytuty gemmologiczne - m.in. GIA z Los Angeles, HRD czy IGI z Antwerpii.

atestY / WYCENY

Kiedy świeżo oszlifowane diamenty opuszczają szlifiernię na ogół są od razu kierowane do laboratorium gemmologicznego, w celu wykonania oceny jakości i wydania adekwatnego certyfikatu. Cykl znany jako certyfikacja diamentu jest zlecany z reguły zewnętrznej stronie, zajmującej się kompleksową obsługą w tym temacie. Uwielbiane laboratoria zatrudniają mistrzowskich gemmologów, a także ekspertów, którzy specjalizują się w ocenie i klasyfikacji diamentów. Dziś z pomocą przychodzi coraz bardziej nowoczesna technologia. Kolorymetr, diascan i inne urządzenia – laserowo i komputerowo pomagają w ocenie barwy, jakości szlifu, masy kamienia. Właściwie jedynie ocena czystości kamienia spoczywa prawie w całości na barkach eksperta który dokonuje oceny. Do każdego kamienia jest sporządzana mapka, w której zaznaczane są wszelkie inkluzje, skażenia, ale także atrybuty szlifu jak szczerby czy dopełniające fasety. Kiedy kamień przejdzie już przez szczelne sito selekcji, zostanie sprawdzony pod kątem 4C, skrupulatnie zostanie opisana jego budowa i jakość szlifu, sprawdzeniu poddane zostanie naturalne pochodzenie diamentu – laboratorium wystawi certyfikat potwierdzający wszystkie w/w informacje. Certyfikat uwielbianego instytutu zagwarantuje bezstronną i rzetelną ocenę cech oraz jakości diamentu. Każdy atest ma swój numer i jest przypisany dla jednego, mocnego kamienia. Można śmiało stwierdzić że diament po certyfikacji formuje całość wraz z swym certyfikatem.

KAMIENIE KOLOROWE

Gemmologia (z łac. Gemma i gr. Logos) - nauka o kamieniach szlachetnych i dekoratywnych używanych w jubilerstwie i zdobnictwie. Gemma – słowo to oznaczało najpierw każdy kamień szlachetny, następnie kamień grawerowany służący do pieczętowania, a później kamień noszony także jako ozdoba.

wspaniałY DIAMENT DLA CIEBIE

wyjątkowe okazy diamentów są warte kilkadziesiąt milionów dolarów. Rozbudzają wyobraźnię inwestorów, ich cena sukcesywnie rośnie, a inwestowanie w nie wcale nie jest skomplikowane. Dlatego diamenty są jednym z najlepszych zabezpieczeń kapitału. Diamenty są przede wszystkim przezroczyste (bezbarwne), ale pojawiają się także różowe, niebieskie, żółte, zielone, a nawet brązowe w różnorodnych kształtach i szlifach. Najbłyskotliwiejszy to brylant (pełny tradycyjny szlif brylantowy zawiera nie mniej aniżeli 57 faset: 33 w koronie i 24 w podstawie, a także kolet). Kamień szlifowany w ten sposób, widziany z góry, jest kolisty). Kiedy diament otrzymuje właśnie ten szlif, zapewniający pełne odbicie światła, staje się brylantem, czyli z języka angielskiego (brilliant) – kamieniem znakomitym. Poniższy katalog diamentów demonstrujący ceny, jest jedynie wycinkiem oferty - jeśli szukasz kamienia innej wielkości, kształtu, koloru lub czystości, wówcz as skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo np. Korzystając z formularza w zakładce Kontakt.

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Diament 1.00 ct/g/si1/n Gia, hrd, igi
Kategoria Akcesoria do biżuterii
Marka GIA, HRD, IGI
Aktualnych ofert 1
Najniższa cena 43 028,20 zł
Najwyższa cena 43 028,20 zł
W bazie od 12.10.2021
Data aktualizacji 03.10.2023
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu Europejska Mennica Lokacyjna

Historia cen

Funkcja śledzenia historii cen pozwala Ci na porównanie wartości towaru na przestrzeni czasu.

Przepraszamy, ale obecnie brak aktualnych danych na temat historii cen produktu Diament 1.00 ct/g/si1/n Gia, hrd, igi.

Recenzje / opinie

Twoja opinia jest dla innych niezwykle ważna! Wyślij recenzję produktu.

Przepraszamy, ale obecnie nie mamy jeszcze opinii o Diament 1.00 ct/g/si1/n Gia, hrd, igi.

Znalezione oferty

W cenach ofert dla Diament 1.00 ct/g/si1/n Gia, hrd, igi GIA, HRD, IGI, pokazanych poniżej, nie uwzględniono możliwych kosztów dostarczenia towaru. Zanim wskażesz miejsce zakupu, zapoznaj się z oceną firmy i uwzględnij koszt wysyłki/dostawy. Aktualizacja listy propozycji następuje co kilka - kilkanaście minut.

 • Diament 1.00 ct/g/si1/n Gia, hrd, igi (oferta z Europejska Mennica Lokacyjna)

  Diament 1.00 ct/g/si1/n Gia, hrd, igi Sklep
  ★★★★★
  43 028,20 zł
  Kategoria w sklepie Europejska Mennica Lokacyjna: Akcesoria do biżuterii GIA, HRD, IGI

Produkty powiązane

Diament 0.60 ct/e/vvs1/n Gia, hrd, igi
GIA, HRD, IGI
Gia, hrd, igi Diament 1.00 ct/e/vvs1/n
GIA, HRD, IGI
Diament 0.70 ct/F/VS2/N
GIA, HRD, IGI
20 079,80 zł

Diament 0.70 ct/F/VS2/N

Diament 1.00 ct/D/FL/N
GIA, HRD, IGI
116 866,70 zł

Diament 1.00 ct/D/FL/N

Gia, hrd, igi Diament 1.00 ct/f/si1/n
GIA, HRD, IGI
Diament 0.30 ct/G/VVS2/N
GIA, HRD, IGI
Diament 0.60 ct/G/VVS2/N
GIA, HRD, IGI
13 705,30 zł

Diament 0.60 ct/G/VVS2/N

Diament 0.30 ct/H/VVS2/N
GIA, HRD, IGI
Diament 0.30 ct/E/VVS1/N
GIA, HRD, IGI
Diament 1.00 ct/h/vvs2/n Gia, hrd, igi
GIA, HRD, IGI

Inne w kategorii Akcesoria do biżuterii

Etui na biżuterię Nobo
Nobo
Diament 0.50 ct/F/VS1/N
GIA, IGI, HRD
12 095,30 zł

Diament 0.50 ct/F/VS1/N

...