Gia, hrd, igi Diament 1.00 ct/f/si2/n
Gia, hrd, igi Diament 1.00 ct/f/si2/n
Gia, hrd, igi Diament 1.00 ct/f/si2/n
Gia, hrd, igi Diament 1.00 ct/f/si2/n 2
Gia, hrd, igi Diament 1.00 ct/f/si2/n 3
Gia, hrd, igi Diament 1.00 ct/f/si2/n 4
Akcesoria do biżuterii GIA, HRD, IGI

Gia, hrd, igi Diament 1.00 ct/f/si2/n

37 184,90 zł

Wyjątkowa okazja dla Ciebie!

Najlepszą ofertę przygotował Europejska Mennica Lokacyjna w cenie 37 184,90 zł

Przejrzeliśmy bazę sklepów on-line w naszej bazie danych aby odnaleźć świetną ofertę specjalnie dla Ciebie. Gia, hrd, igi Diament 1.00 ct/f/si2/n GIA, HRD, IGI z kategorii akcesoria do biżuterii kupisz w cenie 37 184,90 zł w sklepie Europejska Mennica Lokacyjna. Wyświetlona wota 37 184,90 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz wszystkie oferty ...
 • Cechy:
 • Akcesoria do biżuterii
 • GIA, HRD, IGI

Opis Gia, hrd, igi Diament 1.00 ct/f/si2/n

DIAMENTY INWESTYCYJNE

Chcesz zachować niezależność i zabezpieczyć swoją przyszłość? Diamenty inwestycyjne są dla Ciebie rozwiązaniem świetnym. Są poręczne, łatwo je przewieźć i przechować i znaleźć dla nich nowego nabywcę. Oferujemy brylanty inwestycyjne o różnorodnej wadze i rodzaju. Możesz dzięki temu scalić kamień do wielkości inwestycji. Możesz kupić brylant mały, albo zdecydować się na droższy artykuł. Każdy diament (brylant) wystawiony na sprzedaż dokument gwarantujący jego autentyczność, który jest wydany przez największe światowe instytuty gemmologiczne - m.in. GIA z Los Angeles, HRD czy IGI z Antwerpii.

certyfikatY / WYCENY

Kiedy świeżo oszlifowane diamenty opuszczają szlifiernię przede wszystkim są od razu kierowane do laboratorium gemmologicznego, w celu wykonania oceny jakości i wydania trafnego atestu. Proces znany jako certyfikacja diamentu jest zlecany w głównej mierze zewnętrznej stronie, zajmującej się kompleksową obsługą w tym temacie. Renomowane laboratoria zatrudniają profesjonalnych gemmologów, a także ekspertów, którzy specjalizują się w ocenie i klasyfikacji diamentów. Dziś z pomocą przychodzi coraz bardziej nowoczesna technologia. Kolorymetr, diascan i inne urządzenia – laserowo i komputerowo pomagają w ocenie barwy, jakości szlifu, masy kamienia. Właściwie jedynie ocena czystości kamienia spoczywa prawie w całości na barkach eksperta który dokonuje oceny. Do każdego kamienia jest sporządzana mapka, w której zaznaczane są wszelkie inkluzje, skażenia, lecz także właściwości szlifu jak szczerby czy uzupełniające fasety. Kiedy kamień przejdzie już poprzez szczelne sito selekcji, zostanie sprawdzony pod kątem 4C, skrupulatnie zostanie opisana jego budowa i jakość szlifu, sprawdzeniu poddane zostanie naturalne pochodzenie diamentu – laboratorium wystawi dokument potwierdzający wszystkie w/w dane. Atest uznanego instytutu zapewnia bezstronną i rzetelną ocenę cech i jakości diamentu. Każdy atest posiada swój numer i jest przypisany dla jednego, potężnego kamienia. Można śmiało stwierdzić iż diament po certyfikacji kreuje całość wraz z swym dokumentem.

KAMIENIE KOLOROWE

Gemmologia (z łac. Gemma i gr. Logos) - nauka o kamieniach szlachetnych i dekoracyjnych wykorzystywanych w jubilerstwie i zdobnictwie. Gemma – słowo to oznaczało najpierw każdy kamień szlachetny, następnie kamień grawerowany służący do pieczętowania, a później kamień noszony także jako ozdoba.

nieprzeciętnY DIAMENT DLA CIEBIE

nieszablonowe okazy diamentów są warte kilkadziesiąt milionów dolarów. Rozbudzają wyobraźnię inwestorów, ich wartość sukcesywnie rośnie, a inwestowanie w nie wcale nie jest trudne. Dlatego diamenty są jednym z najlepszych zabezpieczeń kapitału. Diamenty są z zasady krystaliczne (bezbarwne), ale pojawiają się także różowe, niebieskie, żółte, zielone, a nawet brązowe w różnych kształtach i szlifach. Najpiękniejszy to brylant (pełny konwencjonalny szlif brylantowy zawiera nie mniej aniżeli 57 faset: 33 w koronie i 24 w podstawie oraz kolet). Kamień szlifowany w ten sposób, widziany z góry, jest okrągły). Kiedy diament dostaje właśnie ten szlif, zapewniający pełne odbicie światła, staje się brylantem, czyli z języka angielskiego (brilliant) – kamieniem wspaniałym. Poniższy katalog diamentów demonstrujący ceny, jest jedynie wycinkiem oferty - jeśli szukasz kamienia innej wielkości, kształtu, koloru lub czystości, wówcz as skontaktuj się z nami telefonicznie albo mailowo np. Korzystając z formularza w zakładce Kontakt.

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Gia, hrd, igi Diament 1.00 ct/f/si2/n
Kategoria Akcesoria do biżuterii
Marka GIA, HRD, IGI
Aktualnych ofert 1
Najniższa cena 37 184,90 zł
Najwyższa cena 37 184,90 zł
W bazie od 12.10.2021
Data aktualizacji 03.10.2023
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu Europejska Mennica Lokacyjna

Historia cen

Funkcja śledzenia zmian cen pozwala Ci podejmować mądre decyzje zakupowe.

Nie udało się pozyskać archiwalnych informacji cenowych dla tego produktu. Spróbuj proszę ponownie później.

Recenzje / opinie

Opinia użytkowników jest dla innych niezwykle istotna! Wyślij swoją recenzję produktu.

Przepraszamy, ale obecnie nie mamy jeszcze opinii o Gia, hrd, igi Diament 1.00 ct/f/si2/n.

Znalezione oferty

Do cen pokazanych na poniższej liście dla Gia, hrd, igi Diament 1.00 ct/f/si2/n GIA, HRD, IGI nie doliczono ewentualnych kosztów dostawy. Przed wyborem miejsca zakupu produktu, zapoznaj się z komentarzami o firmie i weź pod uwagę dodatkowy koszt związany z przesyłką. Lista ofert jest cyklicznie odświeżana, co kilka minut.

 • Gia, hrd, igi Diament 1.00 ct/f/si2/n (w sklepie Europejska Mennica Lokacyjna)

  Gia, hrd, igi Diament 1.00 ct/f/si2/n Sklep
  ★★★★★
  37 184,90 zł
  Kategoria w sklepie Europejska Mennica Lokacyjna: Akcesoria do biżuterii GIA, HRD, IGI

Produkty powiązane

Diament 0.60 ct/e/vvs1/n Gia, hrd, igi
GIA, HRD, IGI
Gia, hrd, igi Diament 1.00 ct/e/vvs1/n
GIA, HRD, IGI
Diament 0.70 ct/F/VS2/N
GIA, HRD, IGI
20 079,80 zł

Diament 0.70 ct/F/VS2/N

Diament 1.00 ct/D/FL/N
GIA, HRD, IGI
116 866,70 zł

Diament 1.00 ct/D/FL/N

Gia, hrd, igi Diament 1.00 ct/f/si1/n
GIA, HRD, IGI
Diament 0.30 ct/G/VVS2/N
GIA, HRD, IGI
Diament 0.60 ct/G/VVS2/N
GIA, HRD, IGI
13 705,30 zł

Diament 0.60 ct/G/VVS2/N

Diament 0.30 ct/H/VVS2/N
GIA, HRD, IGI
Diament 0.30 ct/E/VVS1/N
GIA, HRD, IGI
Diament 1.00 ct/h/vvs2/n Gia, hrd, igi
GIA, HRD, IGI

Inne w kategorii Akcesoria do biżuterii

Etui na biżuterię Nobo
Nobo
Diament 0.50 ct/F/VS1/N
GIA, IGI, HRD
12 095,30 zł

Diament 0.50 ct/F/VS1/N

...