Gia, hrd, igi Diament 1.00 ct/e/vvs1/n
Gia, hrd, igi Diament 1.00 ct/e/vvs1/n
Gia, hrd, igi Diament 1.00 ct/e/vvs1/n
Gia, hrd, igi Diament 1.00 ct/e/vvs1/n 2
Gia, hrd, igi Diament 1.00 ct/e/vvs1/n 3
Gia, hrd, igi Diament 1.00 ct/e/vvs1/n 4
Akcesoria do biżuterii GIA, HRD, IGI

Gia, hrd, igi Diament 1.00 ct/e/vvs1/n

82 337,90 zł

Wyjątkowa okazja dla Ciebie!

Najkorzystniejszą ofertę przygotował Europejska Mennica Lokacyjna w cenie 82 337,90 zł

Przeszukaliśmy wiele sklepów on-line w naszym systemie aby odszukać najlepszą ofertę specjalnie dla Ciebie. Gia, hrd, igi Diament 1.00 ct/e/vvs1/n GIA, HRD, IGI z kategorii akcesoria do biżuterii kupisz w cenie 82 337,90 zł w sklepie Europejska Mennica Lokacyjna. Przedstawiona kwota 82 337,90 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz wszystkie oferty ...
 • Cechy:
 • Akcesoria do biżuterii
 • GIA, HRD, IGI

Opis Gia, hrd, igi Diament 1.00 ct/e/vvs1/n

DIAMENTY INWESTYCYJNE

Chcesz zachować niezależność i zabezpieczyć swoją przyszłość? Diamenty inwestycyjne są dla Ciebie rozwiązaniem doskonałym. Są ergonomiczne, prosto je przewieźć i przechować, a także znaleźć dla nich nowego nabywcę. Oferujemy brylanty inwestycyjne o różnej wadze i rodzaju. Możesz dzięki czemu zintegrować kamień do wielkości inwestycji. Możesz kupić brylant niewiele znaczący, lub zdecydować się na droższy artykuł. Każdy diament (brylant) wystawiony na sprzedaż atest gwarantujący jego autentyczność, który jest wydany poprzez największe światowe instytuty gemmologiczne - m.in. GIA z Los Angeles, HRD czy IGI z Antwerpii.

dokumentY / WYCENY

Kiedy świeżo oszlifowane diamenty opuszczają szlifiernię na ogół są od razu kierowane do laboratorium gemmologicznego, w celu wykonania oceny jakości i wydania słusznego dokumentu. Proces znany jako certyfikacja diamentu jest zlecany w głównej mierze zewnętrznej stronie, zajmującej się kompleksową obsługą w tym temacie. Szanowane laboratoria zatrudniają fachowych gemmologów, a także ekspertów, którzy specjalizują się w ocenie i klasyfikacji diamentów. Dziś z pomocą przychodzi coraz bardziej innowacyjna technologia. Kolorymetr, diascan i inne urządzenia – laserowo i komputerowo pomagają w ocenie barwy, jakości szlifu, masy kamienia. Właściwie jedynie ocena czystości kamienia spoczywa prawie kompletnie na barkach eksperta który dokonuje oceny. Do każdego kamienia jest sporządzana mapka, w której zaznaczane są wszelkie inkluzje, zanieczyszczenia, lecz także cechy szlifu jak szczerby czy dopełniające fasety. Kiedy kamień przejdzie już przez szczelne sito selekcji, zostanie sprawdzony pod kątem 4C, dokładnie zostanie opisana jego budowa i jakość szlifu, sprawdzeniu poddane zostanie naturalne pochodzenie diamentu – laboratorium wystawi dokument potwierdzający wszystkie w/w informacje. Atest cenionego instytutu gwarantuje bezstronną i rzetelną ocenę cech oraz jakości diamentu. Każdy certyfikat ma swój numer i jest przypisany dla jednego, potężnego kamienia. Można śmiało stwierdzić że diament po certyfikacji formuje całość wraz z swym dokumentem.

KAMIENIE KOLOROWE

Gemmologia (z łac. Gemma i gr. Logos) - nauka o kamieniach szlachetnych i dekoratywnych stosowanych w jubilerstwie i zdobnictwie. Gemma – słowo to oznaczało najpierw każdy kamień szlachetny, następnie kamień grawerowany służący do pieczętowania, a później kamień noszony także jako ozdoba.

perfekcyjnY DIAMENT DLA CIEBIE

unikatowe okazy diamentów są warte kilkadziesiąt milionów dolarów. Rozbudzają wyobraźnię inwestorów, ich wartość sukcesywnie rośnie, a inwestowanie w nie wcale nie jest skomplikowane. Dlatego diamenty są jednym z najkorzystniejszych zabezpieczeń kapitału. Diamenty są przeważnie krystaliczne (bezbarwne), lecz pojawiają się też różowe, niebieskie, żółte, zielone, a nawet brązowe w rozmaitych kształtach i szlifach. Najefektowniejszy to brylant (pełny tradycyjny szlif brylantowy mieści nie mniej niż 57 faset: 33 w koronie i 24 w podstawie, a także kolet). Kamień szlifowany w ten sposób, widziany z góry, jest krągły). Kiedy diament dostaje właśnie ten szlif, gwarantujący pełne odbicie światła, staje się brylantem, czyli z języka angielskiego (brilliant) – kamieniem znakomitym. Poniższy katalog diamentów przedstawiający ceny, jest jedynie wycinkiem oferty - jeśli szukasz kamienia innej wielkości, kształtu, koloru lub czystości, wówcz as skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo np. Korzystając z formularza w zakładce Kontakt.

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Gia, hrd, igi Diament 1.00 ct/e/vvs1/n
Kategoria Akcesoria do biżuterii
Marka GIA, HRD, IGI
Aktualnych ofert 1
Najniższa cena 82 337,90 zł
Najwyższa cena 82 337,90 zł
W bazie od 12.10.2021
Data aktualizacji 03.10.2023
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu Europejska Mennica Lokacyjna

Historia cen

Funkcja monitorowania zmian cen pozwala Ci podejmować przemyślane decyzje o zakupie.

Bardzo nam przykro, ale na chwilę obecną nie ma aktualnych informacji o historii cen produktu.

Recenzje / opinie

Masz ten produkt? Powiedz innym, co o nim myślisz.

Nie znaleźliśmy żadnych recenzji dla Gia, hrd, igi Diament 1.00 ct/e/vvs1/n. Twoja opinia może być pierwsza!

Znalezione oferty

Do kwot pokazanych poniżej dla Gia, hrd, igi Diament 1.00 ct/e/vvs1/n GIA, HRD, IGI nie wliczono ewentualnych kosztów wysyłki / dostawy. Podczas wyboru miejsca zakupu, zapoznaj się z komentarzami o sklepie i rozważ dodatkowy koszt związany z przesyłką. Katalog propozycji cenowych jest odświeżana co kilka - kilkanaście minut.

 • Gia, hrd, igi Diament 1.00 ct/e/vvs1/n (idź do Europejska Mennica Lokacyjna)

  Gia, hrd, igi Diament 1.00 ct/e/vvs1/n Sklep
  ★★★★★
  82 337,90 zł
  Kategoria w sklepie Europejska Mennica Lokacyjna: Akcesoria do biżuterii GIA, HRD, IGI

Produkty powiązane

Diament 0.60 ct/e/vvs1/n Gia, hrd, igi
GIA, HRD, IGI
Gia, hrd, igi Diament 1.00 ct/e/vvs1/n
GIA, HRD, IGI
Diament 0.70 ct/F/VS2/N
GIA, HRD, IGI
20 079,80 zł

Diament 0.70 ct/F/VS2/N

Diament 1.00 ct/D/FL/N
GIA, HRD, IGI
116 866,70 zł

Diament 1.00 ct/D/FL/N

Gia, hrd, igi Diament 1.00 ct/f/si1/n
GIA, HRD, IGI
Diament 0.30 ct/G/VVS2/N
GIA, HRD, IGI
Diament 0.60 ct/G/VVS2/N
GIA, HRD, IGI
13 705,30 zł

Diament 0.60 ct/G/VVS2/N

Diament 0.30 ct/H/VVS2/N
GIA, HRD, IGI
Diament 0.30 ct/E/VVS1/N
GIA, HRD, IGI
Diament 1.00 ct/h/vvs2/n Gia, hrd, igi
GIA, HRD, IGI

Inne w kategorii Akcesoria do biżuterii

Etui na biżuterię Nobo
Nobo
Diament 0.50 ct/F/VS1/N
GIA, IGI, HRD
12 095,30 zł

Diament 0.50 ct/F/VS1/N

...