Diament 1.00 ct/D/VS2/N
Diament 1.00 ct/D/VS2/N
Diament 1.00 ct/D/VS2/N
Diament 1.00 ct/D/VS2/N 2
Diament 1.00 ct/D/VS2/N 3
Diament 1.00 ct/D/VS2/N 4
Akcesoria do biżuterii GIA, HRD, IGI

Diament 1.00 ct/D/VS2/N

61 062,90 zł

Wyjątkowa okazja dla Ciebie!

Najkorzystniejszą ofertę ma Europejska Mennica Lokacyjna w cenie 61 062,90 zł

Przeszukaliśmy bazę e-sklepów w naszej bazie aby odnaleźć najlepszą ofertę dla Ciebie. Diament 1.00 ct/D/VS2/N GIA, HRD, IGI z kategorii akcesoria do biżuterii kupisz w cenie 61 062,90 zł w sklepie Europejska Mennica Lokacyjna. Pokazana kwota 61 062,90 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz wszystkie oferty ...
 • Cechy:
 • Akcesoria do biżuterii
 • GIA, HRD, IGI

Opis Diament 1.00 ct/D/VS2/N

DIAMENTY INWESTYCYJNE

Chcesz zachować niezależność i zabezpieczyć swoją przyszłość? Diamenty inwestycyjne są dla Ciebie rozwiązaniem genialnym. Są użyteczne, prosto je przewieźć i przechować, a także znaleźć dla nich nowego nabywcę. Proponujemy brylanty inwestycyjne o najróżniejszej wadze i typu. Możesz dzięki czemu zjednoczyć kamień do wielkości inwestycji. Możesz kupić brylant niepokaźny, lub zdecydować się na droższy produkt. Każdy diament (brylant) wystawiony na sprzedaż dokument gwarantujący jego autentyczność, który jest wydany przez największe światowe instytuty gemmologiczne - m.in. GIA z Los Angeles, HRD czy IGI z Antwerpii.

certyfikatY / WYCENY

Kiedy świeżo oszlifowane diamenty opuszczają szlifiernię najczęściej są od razu kierowane do laboratorium gemmologicznego, w celu wykonania oceny jakości i wydania słusznego atestu. Proces znany jako certyfikacja diamentu jest zlecany w głównej mierze zewnętrznej stronie, zajmującej się kompleksową obsługą w tym temacie. Szanowane laboratoria zatrudniają profesjonalnych gemmologów, a także ekspertów, którzy specjalizują się w ocenie i klasyfikacji diamentów. Dziś z pomocą przychodzi coraz bardziej nowoczesna technologia. Kolorymetr, diascan i inne urządzenia – laserowo i komputerowo pomagają w ocenie barwy, jakości szlifu, masy kamienia. Właściwie jedynie ocena czystości kamienia spoczywa prawie w pełni na barkach eksperta który dokonuje oceny. Do każdego kamienia jest sporządzana mapka, w której zaznaczane są wszelkie inkluzje, skażenia, lecz także cechy szlifu jak szczerby czy dopełniające fasety. Kiedy kamień przejdzie już przez szczelne sito selekcji, zostanie sprawdzony pod kątem 4C, starannie zostanie opisana jego budowa i jakość szlifu, sprawdzeniu poddane zostanie naturalne pochodzenie diamentu – laboratorium wystawi certyfikat potwierdzający wszystkie w/w dane. Atest uznanego instytutu gwarantuje bezstronną i rzetelną ocenę cech oraz jakości diamentu. Każdy atest ma swój numer i jest przypisany dla jednego, solidnego kamienia. Można śmiało stwierdzić że diament po certyfikacji formuje całość wraz z swym dokumentem.

KAMIENIE KOLOROWE

Gemmologia (z łac. Gemma i gr. Logos) - nauka o kamieniach szlachetnych i ozdobnych wykorzystywanych w jubilerstwie i zdobnictwie. Gemma – słowo to oznaczało najpierw każdy kamień szlachetny, następnie kamień grawerowany służący do pieczętowania, a później kamień noszony także jako ozdoba.

świetnY DIAMENT DLA CIEBIE

nieszablonowe okazy diamentów są warte kilkadziesiąt milionów dolarów. Rozbudzają wyobraźnię inwestorów, ich wartość sukcesywnie rośnie, a inwestowanie w nie wcale nie jest niełatwe. Dlatego diamenty są jednym z najlepszych zabezpieczeń kapitału. Diamenty są na ogół przejrzyste (bezbarwne), ale pojawiają się także różowe, niebieskie, żółte, zielone, a choćby brązowe w przeróżnych kształtach i szlifach. Najpiękniejszy to brylant (pełny konwencjonalny szlif brylantowy gromadzi nie mniej niżeli 57 faset: 33 w koronie i 24 w podstawie i kolet). Kamień szlifowany w ten sposób, widziany z góry, jest okrągły). Kiedy diament otrzymuje właśnie ten szlif, gwarantujący pełne odbicie światła, staje się brylantem, czyli z języka angielskiego (brilliant) – kamieniem genialnym. Poniższy katalog diamentów ukazujący ceny, jest jedynie wycinkiem oferty - jeśli szukasz kamienia innej wielkości, kształtu, koloru lub czystości, wówcz as skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo np. Korzystając z formularza w zakładce Kontakt.

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Diament 1.00 ct/D/VS2/N
Kategoria Akcesoria do biżuterii
Marka GIA, HRD, IGI
Aktualnych ofert 1
Najniższa cena 61 062,90 zł
Najwyższa cena 61 062,90 zł
W bazie od 12.10.2021
Data aktualizacji 03.10.2023
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu Europejska Mennica Lokacyjna

Historia cen

Funkcja monitorowania historii zmian cen pozwala Ci podejmować mądre decyzje zakupowe.

Nie udało się pobrać historycznych informacji cenowych dla produktu Diament 1.00 ct/D/VS2/N (Akcesoria do biżuterii). Proszę spróbuj ponownie w późniejszym czasie.

Recenzje / opinie

Podziel się z innymi swoją opinią o produkcie! Twoje doświadczenie może pomóc innym potencjalnym kupującym.

Obecnie nie ma opinii dotyczących Diament 1.00 ct/D/VS2/N. Pomóż innym klientom i podziel się swoją opinią.

Znalezione oferty

Zaprezentowane poniżej ceny dla produktu Diament 1.00 ct/D/VS2/N GIA, HRD, IGI nie wliczają w siebie kosztów związanych z wysyłką. Przed określeniem, gdzie dokonasz transakcji, zorientuj się w ocenach sklepu oraz pamiętaj o doliczeniu dodatkowych kosztów jeżeli istnieją. Lista ofert jest okresowo aktualizowana co jakiś czas, około raz na kilka minut.

 • Diament 1.00 ct/D/VS2/N (idź do Europejska Mennica Lokacyjna)

  Diament 1.00 ct/D/VS2/N Sklep
  ★★★★★
  61 062,90 zł
  Kategoria w sklepie Europejska Mennica Lokacyjna: Akcesoria do biżuterii GIA, HRD, IGI

Produkty powiązane

Diament 0.60 ct/e/vvs1/n Gia, hrd, igi
GIA, HRD, IGI
Gia, hrd, igi Diament 1.00 ct/e/vvs1/n
GIA, HRD, IGI
Diament 0.70 ct/F/VS2/N
GIA, HRD, IGI
20 079,80 zł

Diament 0.70 ct/F/VS2/N

Diament 1.00 ct/D/FL/N
GIA, HRD, IGI
116 866,70 zł

Diament 1.00 ct/D/FL/N

Gia, hrd, igi Diament 1.00 ct/f/si1/n
GIA, HRD, IGI
Diament 0.30 ct/G/VVS2/N
GIA, HRD, IGI
Diament 0.60 ct/G/VVS2/N
GIA, HRD, IGI
13 705,30 zł

Diament 0.60 ct/G/VVS2/N

Diament 0.30 ct/H/VVS2/N
GIA, HRD, IGI
Diament 0.30 ct/E/VVS1/N
GIA, HRD, IGI
Diament 1.00 ct/h/vvs2/n Gia, hrd, igi
GIA, HRD, IGI

Inne w kategorii Akcesoria do biżuterii

Etui na biżuterię Nobo
Nobo
Diament 0.50 ct/F/VS1/N
GIA, IGI, HRD
12 095,30 zł

Diament 0.50 ct/F/VS1/N

...