Gia, hrd, igi Diament 1.00 ct/d/si2/n
Gia, hrd, igi Diament 1.00 ct/d/si2/n
Gia, hrd, igi Diament 1.00 ct/d/si2/n
Gia, hrd, igi Diament 1.00 ct/d/si2/n 2
Gia, hrd, igi Diament 1.00 ct/d/si2/n 3
Gia, hrd, igi Diament 1.00 ct/d/si2/n 4
Akcesoria do biżuterii GIA, HRD, IGI

Gia, hrd, igi Diament 1.00 ct/d/si2/n

41 434,60 zł

Wyjątkowa promocja dla Ciebie!

Najkorzystniejszą ofertę ma Europejska Mennica Lokacyjna w cenie 41 434,60 zł

Przeszukaliśmy wiele e-sklepów w naszej bazie danych aby wyszukać najbardziej korzystną ofertę specjalnie dla Ciebie. Gia, hrd, igi Diament 1.00 ct/d/si2/n GIA, HRD, IGI z kategorii akcesoria do biżuterii kupisz w cenie 41 434,60 zł w sklepie Europejska Mennica Lokacyjna. Pokazana kwota 41 434,60 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz wszystkie oferty ...
 • Cechy:
 • Akcesoria do biżuterii
 • GIA, HRD, IGI

Opis Gia, hrd, igi Diament 1.00 ct/d/si2/n

DIAMENTY INWESTYCYJNE

Chcesz zachować niezależność i zabezpieczyć swoją przyszłość? Diamenty inwestycyjne są dla Ciebie rozwiązaniem idealnym. Są ergonomiczne, z łatwością je przewieźć i przechować oraz znaleźć dla nich nowego nabywcę. Oferujemy brylanty inwestycyjne o najróżniejszej wadze i typu. Możesz dzięki czemu zbratać kamień do wielkości inwestycji. Możesz kupić brylant mały, albo zdecydować się na droższy artykuł. Każdy diament (brylant) wystawiony na sprzedaż certyfikat gwarantujący jego autentyczność, który jest wydany przez największe światowe instytuty gemmologiczne - m.in. GIA z Los Angeles, HRD czy IGI z Antwerpii.

atestY / WYCENY

Kiedy świeżo oszlifowane diamenty opuszczają szlifiernię przeważnie są od razu kierowane do laboratorium gemmologicznego, w celu wykonania oceny jakości i wydania adekwatnego atestu. Proces znany jako certyfikacja diamentu jest zlecany na ogół zewnętrznej stronie, zajmującej się kompleksową obsługą w tym temacie. Cenione laboratoria zatrudniają profesjonalnych gemmologów, a także ekspertów, którzy specjalizują się w ocenie i klasyfikacji diamentów. Dziś z pomocą przychodzi coraz bardziej zaawansowana technologia. Kolorymetr, diascan i inne urządzenia – laserowo i komputerowo pomagają w ocenie barwy, jakości szlifu, masy kamienia. Właściwie jedynie ocena czystości kamienia spoczywa prawie w całości na barkach eksperta który dokonuje oceny. Do każdego kamienia jest sporządzana mapka, w której zaznaczane są wszelkie inkluzje, zanieczyszczenia, ale także atrybuty szlifu jak szczerby czy dopełniające fasety. Kiedy kamień przejdzie już przez szczelne sito selekcji, zostanie sprawdzony pod kątem 4C, starannie zostanie opisana jego budowa i jakość szlifu, sprawdzeniu poddane zostanie naturalne pochodzenie diamentu – laboratorium wystawi dokument potwierdzający wszystkie w/w informacje. Certyfikat uwielbianego instytutu zapewnia bezstronną i rzetelną ocenę cech i jakości diamentu. Każdy certyfikat ma swój numer i jest przypisany dla jednego, potężnego kamienia. Można śmiało stwierdzić iż diament po certyfikacji kreuje całość wraz z swoim atestem.

KAMIENIE KOLOROWE

Gemmologia (z łac. Gemma i gr. Logos) - nauka o kamieniach szlachetnych i ozdobnych wykorzystywanych w jubilerstwie i zdobnictwie. Gemma – słowo to oznaczało najpierw każdy kamień szlachetny, następnie kamień grawerowany służący do pieczętowania, a później kamień noszony także jako ozdoba.

znakomitY DIAMENT DLA CIEBIE

wyjątkowe okazy diamentów są warte kilkadziesiąt milionów dolarów. Rozbudzają wyobraźnię inwestorów, ich wartość sukcesywnie rośnie, a inwestowanie w nie wcale nie jest trudne. Dlatego diamenty są jednym z najlepszych zabezpieczeń kapitału. Diamenty są zwykle klarowne (bezbarwne), ale pojawiają się też różowe, niebieskie, żółte, zielone, a nawet brązowe w zróżnicowanych kształtach i szlifach. Najpiękniejszy to brylant (pełny konwencjonalny szlif brylantowy posiada nie mniej niżeli 57 faset: 33 w koronie i 24 w podstawie, a także kolet). Kamień szlifowany w ten sposób, widziany z góry, jest okrągły). Kiedy diament otrzymuje właśnie ten szlif, gwarantujący pełne odbicie światła, staje się brylantem, czyli z języka angielskiego (brilliant) – kamieniem perfekcyjnym. Poniższy katalog diamentów prezentujący ceny, jest jedynie wycinkiem oferty - jeśli szukasz kamienia innej wielkości, kształtu, koloru albo czystości, wówcz as skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo np. Korzystając z formularza w zakładce Kontakt.

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Gia, hrd, igi Diament 1.00 ct/d/si2/n
Kategoria Akcesoria do biżuterii
Marka GIA, HRD, IGI
Aktualnych ofert 1
Najniższa cena 41 434,60 zł
Najwyższa cena 41 434,60 zł
W bazie od 12.10.2021
Data aktualizacji 03.10.2023
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu Europejska Mennica Lokacyjna

Historia cen

Funkcja monitorowania zmian cen pozwala Ci na obserwację wartości towaru w czasie.

Przepraszamy, obecnie brak dostępnych danych z historią cen tego produktu.

Recenzje / opinie

Opinia użytkowników jest dla innych istotna! Wyślij recenzję tego produktu.

Obecnie nie posiadamy recenzji dla Gia, hrd, igi Diament 1.00 ct/d/si2/n. Twój komentarz może być pierwszy!

Znalezione oferty

Ewentualne koszty dostawy dla Gia, hrd, igi Diament 1.00 ct/d/si2/n GIA, HRD, IGI nie zostały uwzględnione w cenach prezentowanych poniżej ofert. Podczas wyboru miejsca zakupu, zapoznaj się z oponiami o firmie i rozważ dodatkowy koszt związany z przesyłką. Aktualizacja listy sklepów odbywa się co kilkanaście minut.

 • Gia, hrd, igi Diament 1.00 ct/d/si2/n (oferta z Europejska Mennica Lokacyjna)

  Gia, hrd, igi Diament 1.00 ct/d/si2/n Sklep
  ★★★★★
  41 434,60 zł
  Kategoria w sklepie Europejska Mennica Lokacyjna: Akcesoria do biżuterii GIA, HRD, IGI

Produkty powiązane

Diament 0.60 ct/e/vvs1/n Gia, hrd, igi
GIA, HRD, IGI
Gia, hrd, igi Diament 1.00 ct/e/vvs1/n
GIA, HRD, IGI
Diament 0.70 ct/F/VS2/N
GIA, HRD, IGI
20 079,80 zł

Diament 0.70 ct/F/VS2/N

Diament 1.00 ct/D/FL/N
GIA, HRD, IGI
116 866,70 zł

Diament 1.00 ct/D/FL/N

Gia, hrd, igi Diament 1.00 ct/f/si1/n
GIA, HRD, IGI
Diament 0.30 ct/G/VVS2/N
GIA, HRD, IGI
Diament 0.60 ct/G/VVS2/N
GIA, HRD, IGI
13 705,30 zł

Diament 0.60 ct/G/VVS2/N

Diament 0.30 ct/H/VVS2/N
GIA, HRD, IGI
Diament 0.30 ct/E/VVS1/N
GIA, HRD, IGI
Diament 1.00 ct/h/vvs2/n Gia, hrd, igi
GIA, HRD, IGI

Inne w kategorii Akcesoria do biżuterii

Etui na biżuterię Nobo
Nobo
Diament 0.50 ct/F/VS1/N
GIA, IGI, HRD
12 095,30 zł

Diament 0.50 ct/F/VS1/N

...