Diament 1.00 ct/D/SI1/N
Diament 1.00 ct/D/SI1/N
Diament 1.00 ct/D/SI1/N
Diament 1.00 ct/D/SI1/N 2
Diament 1.00 ct/D/SI1/N 3
Diament 1.00 ct/D/SI1/N 4
Akcesoria do biżuterii GIA, HRD, IGI

Diament 1.00 ct/D/SI1/N

50 465,20 zł

Promocja dla Ciebie!

Najlepszą ofertę przygotował Europejska Mennica Lokacyjna w cenie 50 465,20 zł

Przejrzeliśmy bazę e-sklepów w naszym systemie aby odszukać świetną ofertę dla Ciebie. Diament 1.00 ct/D/SI1/N GIA, HRD, IGI z kategorii akcesoria do biżuterii kupisz w cenie 50 465,20 zł w sklepie Europejska Mennica Lokacyjna. Przedstawiona kwota 50 465,20 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz wszystkie oferty ...
 • Cechy:
 • Akcesoria do biżuterii
 • GIA, HRD, IGI

Opis Diament 1.00 ct/D/SI1/N

DIAMENTY INWESTYCYJNE

Chcesz zachować niezależność i zabezpieczyć swoją przyszłość? Diamenty inwestycyjne są dla Ciebie rozwiązaniem doskonałym. Są praktyczne, z łatwością je przewieźć i przechować i znaleźć dla nich nowego nabywcę. Proponujemy brylanty inwestycyjne o przeróżnej wadze i rodzaju. Możesz dzięki temu zespoić kamień do wielkości inwestycji. Możesz nabyć brylant śladowy, albo zdecydować się na droższy produkt. Każdy diament (brylant) wystawiony na sprzedaż certyfikat zapewniający jego autentyczność, który jest wydany przez największe światowe instytuty gemmologiczne - m.in. GIA z Los Angeles, HRD czy IGI z Antwerpii.

atestY / WYCENY

Kiedy świeżo oszlifowane diamenty opuszczają szlifiernię typowo są od razu kierowane do laboratorium gemmologicznego, w celu wykonania oceny jakości i wydania stosownego atestu. Proces znany jako certyfikacja diamentu jest zlecany typowo zewnętrznej stronie, zajmującej się kompleksową obsługą w tym temacie. Szanowane laboratoria zatrudniają profesjonalnych gemmologów oraz ekspertów, którzy specjalizują się w ocenie i klasyfikacji diamentów. Dziś z pomocą przychodzi coraz bardziej progresywna technologia. Kolorymetr, diascan i inne urządzenia – laserowo i komputerowo pomagają w ocenie barwy, jakości szlifu, masy kamienia. Właściwie jedynie ocena czystości kamienia spoczywa prawie całkowicie na barkach eksperta który dokonuje oceny. Do każdego kamienia jest sporządzana mapka, w której zaznaczane są wszelkie inkluzje, zanieczyszczenia, lecz także właściwości szlifu jak szczerby czy dopełniające fasety. Kiedy kamień przejdzie już przez szczelne sito selekcji, zostanie sprawdzony pod kątem 4C, dokładnie zostanie opisana jego budowa i jakość szlifu, sprawdzeniu poddane zostanie naturalne pochodzenie diamentu – laboratorium wystawi atest potwierdzający wszystkie w/w informacje. Certyfikat uwielbianego instytutu zapewnia bezstronną i rzetelną ocenę cech, a także jakości diamentu. Każdy certyfikat ma swój numer i jest przypisany dla jednego, konkretnego kamienia. Można śmiało stwierdzić iż diament po certyfikacji wytwarza całość wraz z swym dokumentem.

KAMIENIE KOLOROWE

Gemmologia (z łac. Gemma i gr. Logos) - nauka o kamieniach szlachetnych i dekoracyjnych używanych w jubilerstwie i zdobnictwie. Gemma – słowo to oznaczało najpierw każdy kamień szlachetny, następnie kamień grawerowany służący do pieczętowania, a później kamień noszony także jako ozdoba.

znakomitY DIAMENT DLA CIEBIE

unikatowe okazy diamentów są warte kilkadziesiąt milionów dolarów. Rozbudzają wyobraźnię inwestorów, ich cena sukcesywnie rośnie, a inwestowanie w nie wcale nie jest skomplikowane. Dlatego diamenty są jednym z najkorzystniejszych zabezpieczeń kapitału. Diamenty są z zasady klarowne (bezbarwne), ale pojawiają się również różowe, niebieskie, żółte, zielone, a nawet brązowe w rozmaitych kształtach i szlifach. Najefektowniejszy to brylant (pełny klasyczny szlif brylantowy gromadzi nie mniej niż 57 faset: 33 w koronie i 24 w podstawie, a także kolet). Kamień szlifowany w ten sposób, widziany z góry, jest kolisty). Kiedy diament dostaje właśnie ten szlif, zapewniający pełne odbicie światła, staje się brylantem, czyli z języka angielskiego (brilliant) – kamieniem świetnym. Poniższy katalog diamentów przedstawiający ceny, jest jedynie wycinkiem oferty - jeśli szukasz kamienia innej wielkości, kształtu, koloru lub czystości, wówcz as skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo np. Korzystając z formularza w zakładce Kontakt.

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Diament 1.00 ct/D/SI1/N
Kategoria Akcesoria do biżuterii
Marka GIA, HRD, IGI
Aktualnych ofert 1
Najniższa cena 50 465,20 zł
Najwyższa cena 50 465,20 zł
W bazie od 12.10.2021
Data aktualizacji 03.10.2023
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu Europejska Mennica Lokacyjna

Historia cen

Funkcjonalność śledzenia historii zmian cen pozwala Ci podejmować mądre decyzje o zakupie.

Przepraszamy, obecnie nie ma dostępnych danych o historii cen tego produktu.

Recenzje / opinie

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Wyślij swoją recenzję produktu.

Na chwilę obecną brak recenzji tego produktu. Bądź pierwszym, który dodaje opinię!

Znalezione oferty

Do kwot pokazanych poniżej dla Diament 1.00 ct/D/SI1/N GIA, HRD, IGI nie doliczono ewentualnych kosztów dostawy / wysyłki. Zanim podejmiesz decyzję, gdzie dokonać zakupu, koniecznie zapoznaj się z opiniami na temat firmy i zapoznaj sie z warunkami dostawy. Odświeżanie katalogu propozycji cenowych następuje co kilka / kilkanaście minut.

 • Diament 1.00 ct/D/SI1/N (oferta z Europejska Mennica Lokacyjna)

  Diament 1.00 ct/D/SI1/N Sklep
  ★★★★★
  50 465,20 zł
  Kategoria w sklepie Europejska Mennica Lokacyjna: Akcesoria do biżuterii GIA, HRD, IGI

Produkty powiązane

Diament 0.60 ct/e/vvs1/n Gia, hrd, igi
GIA, HRD, IGI
Gia, hrd, igi Diament 1.00 ct/e/vvs1/n
GIA, HRD, IGI
Diament 0.70 ct/F/VS2/N
GIA, HRD, IGI
20 079,80 zł

Diament 0.70 ct/F/VS2/N

Diament 1.00 ct/D/FL/N
GIA, HRD, IGI
116 866,70 zł

Diament 1.00 ct/D/FL/N

Gia, hrd, igi Diament 1.00 ct/f/si1/n
GIA, HRD, IGI
Diament 0.30 ct/G/VVS2/N
GIA, HRD, IGI
Diament 0.60 ct/G/VVS2/N
GIA, HRD, IGI
13 705,30 zł

Diament 0.60 ct/G/VVS2/N

Diament 0.30 ct/H/VVS2/N
GIA, HRD, IGI
Diament 0.30 ct/E/VVS1/N
GIA, HRD, IGI
Diament 1.00 ct/h/vvs2/n Gia, hrd, igi
GIA, HRD, IGI

Inne w kategorii Akcesoria do biżuterii

Etui na biżuterię Nobo
Nobo
Diament 0.50 ct/F/VS1/N
GIA, IGI, HRD
12 095,30 zł

Diament 0.50 ct/F/VS1/N

...