Diament 1.00 ct/D/FL/N
Diament 1.00 ct/D/FL/N
Diament 1.00 ct/D/FL/N
Diament 1.00 ct/D/FL/N 2
Diament 1.00 ct/D/FL/N 3
Diament 1.00 ct/D/FL/N 4
Akcesoria do biżuterii GIA, HRD, IGI

Diament 1.00 ct/D/FL/N

116 866,70 zł

Wyjątkowa promocja dla Ciebie!

Najlepszą propozycję przygotował Europejska Mennica Lokacyjna w cenie 116 866,70 zł

Przeszukaliśmy wiele sklepów online w systemie aby odnaleźć świetną ofertę dla Ciebie. Diament 1.00 ct/D/FL/N GIA, HRD, IGI z kategorii akcesoria do biżuterii kupisz w cenie 116 866,70 zł w sklepie Europejska Mennica Lokacyjna. Przedstawiona cena 116 866,70 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz wszystkie oferty ...
 • Cechy:
 • Akcesoria do biżuterii
 • GIA, HRD, IGI

Opis Diament 1.00 ct/D/FL/N

DIAMENTY INWESTYCYJNE

Chcesz zachować niezależność i zabezpieczyć swoją przyszłość? Diamenty inwestycyjne są dla Ciebie rozwiązaniem wspaniałym. Są ergonomiczne, łatwo je przewieźć i przechować oraz znaleźć dla nich nowego nabywcę. Oferujemy brylanty inwestycyjne o najróżniejszej wadze i rodzaju. Możesz dzięki czemu dopasować kamień do wielkości inwestycji. Możesz kupić brylant niepokaźny, albo zdecydować się na droższy towar. Każdy diament (brylant) wystawiony na sprzedaż certyfikat gwarantujący jego autentyczność, który jest wydany poprzez największe światowe instytuty gemmologiczne - m.in. GIA z Los Angeles, HRD czy IGI z Antwerpii.

atestY / WYCENY

Kiedy świeżo oszlifowane diamenty opuszczają szlifiernię z reguły są od razu kierowane do laboratorium gemmologicznego, w celu wykonania oceny jakości i wydania adekwatnego certyfikatu. Cykl znany jako certyfikacja diamentu jest zlecany najczęściej zewnętrznej stronie, zajmującej się kompleksową obsługą w tym temacie. Uznane laboratoria zatrudniają profesjonalnych gemmologów oraz ekspertów, którzy specjalizują się w ocenie i klasyfikacji diamentów. Dziś z pomocą przychodzi coraz bardziej zaawansowana technika. Kolorymetr, diascan i inne urządzenia – laserowo i komputerowo pomagają w ocenie barwy, jakości szlifu, masy kamienia. Właściwie jedynie ocena czystości kamienia spoczywa prawie w pełni na barkach eksperta który dokonuje oceny. Do każdego kamienia jest sporządzana mapka, w której zaznaczane są wszelkie inkluzje, zanieczyszczenia, lecz także atrybuty szlifu jak szczerby czy dopełniające fasety. Kiedy kamień przejdzie już przez szczelne sito selekcji, zostanie sprawdzony pod kątem 4C, precyzyjnie zostanie opisana jego budowa i jakość szlifu, sprawdzeniu poddane zostanie naturalne pochodzenie diamentu – laboratorium wystawi atest potwierdzający wszystkie w/w dane. Atest lubianego instytutu gwarantuje bezstronną i rzetelną ocenę cech i jakości diamentu. Każdy certyfikat ma swój numer i jest przypisany dla jednego, solidnego kamienia. Można śmiało stwierdzić iż diament po certyfikacji formuje całość wraz z swym certyfikatem.

KAMIENIE KOLOROWE

Gemmologia (z łac. Gemma i gr. Logos) - nauka o kamieniach szlachetnych i ozdobnych wykorzystywanych w jubilerstwie i zdobnictwie. Gemma – słowo to oznaczało najpierw każdy kamień szlachetny, następnie kamień grawerowany służący do pieczętowania, a później kamień noszony także jako ozdoba.

rewelacyjnY DIAMENT DLA CIEBIE

wyjątkowe okazy diamentów są warte kilkadziesiąt milionów dolarów. Rozbudzają wyobraźnię inwestorów, ich wartość sukcesywnie rośnie, a inwestowanie w nie wcale nie jest skomplikowane. Dlatego diamenty są jednym z najlepszych zabezpieczeń kapitału. Diamenty są zwykle krystaliczne (bezbarwne), ale pojawiają się też różowe, niebieskie, żółte, zielone, a choćby brązowe w różnych kształtach i szlifach. Najpiękniejszy to brylant (pełny tradycyjny szlif brylantowy zawiera nie mniej aniżeli 57 faset: 33 w koronie i 24 w podstawie oraz kolet). Kamień szlifowany w ten sposób, widziany z góry, jest kolisty). Kiedy diament otrzymuje właśnie ten szlif, gwarantujący pełne odbicie światła, staje się brylantem, czyli z języka angielskiego (brilliant) – kamieniem idealnym. Poniższy katalog diamentów ukazujący ceny, jest jedynie wycinkiem oferty - jeśli szukasz kamienia innej wielkości, kształtu, koloru lub czystości, wówcz as skontaktuj się z nami telefonicznie albo mailowo np. Korzystając z formularza w zakładce Kontakt.

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Diament 1.00 ct/D/FL/N
Kategoria Akcesoria do biżuterii
Marka GIA, HRD, IGI
Aktualnych ofert 1
Najniższa cena 116 866,70 zł
Najwyższa cena 116 866,70 zł
W bazie od 12.10.2021
Data aktualizacji 03.10.2023
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu Europejska Mennica Lokacyjna

Historia cen

Funkcjonalność monitorowania zmian cen pozwala użytkownikowi na obserwację wartości towaru na przestrzeni czasu.

Przepraszamy, ale obecnie nie ma aktualnych informacji o historii cen produktu Diament 1.00 ct/D/FL/N.

Recenzje / opinie

Masz ten produkt? Daj nam znać, co o nim sądzisz.

Nie znaleźliśmy żadnych recenzji dla tego produktu. Twoja opinia może być pierwsza!

Znalezione oferty

Do cen pokazanych na poniższej liście dla Diament 1.00 ct/D/FL/N GIA, HRD, IGI nie doliczono ewentualnych kosztów wysyłki. Przed wyborem miejsca w którym kupisz produkt, zapoznaj się z komentarzami o sklepie i rozważ dodatkowy koszt związany z przesyłką. Lista sklepów z ofertami jest odświeżana co kilka - kilkanaście minut.

 • Diament 1.00 ct/D/FL/N (oferta z Europejska Mennica Lokacyjna)

  Diament 1.00 ct/D/FL/N Sklep
  ★★★★★
  116 866,70 zł
  Kategoria w sklepie Europejska Mennica Lokacyjna: Akcesoria do biżuterii GIA, HRD, IGI

Produkty powiązane

Diament 0.60 ct/e/vvs1/n Gia, hrd, igi
GIA, HRD, IGI
Gia, hrd, igi Diament 1.00 ct/e/vvs1/n
GIA, HRD, IGI
Diament 0.70 ct/F/VS2/N
GIA, HRD, IGI
20 079,80 zł

Diament 0.70 ct/F/VS2/N

Diament 1.00 ct/D/FL/N
GIA, HRD, IGI
116 866,70 zł

Diament 1.00 ct/D/FL/N

Gia, hrd, igi Diament 1.00 ct/f/si1/n
GIA, HRD, IGI
Diament 0.30 ct/G/VVS2/N
GIA, HRD, IGI
Diament 0.60 ct/G/VVS2/N
GIA, HRD, IGI
13 705,30 zł

Diament 0.60 ct/G/VVS2/N

Diament 0.30 ct/H/VVS2/N
GIA, HRD, IGI
Diament 0.30 ct/E/VVS1/N
GIA, HRD, IGI
Diament 1.00 ct/h/vvs2/n Gia, hrd, igi
GIA, HRD, IGI

Inne w kategorii Akcesoria do biżuterii

Etui na biżuterię Nobo
Nobo
Diament 0.50 ct/F/VS1/N
GIA, IGI, HRD
12 095,30 zł

Diament 0.50 ct/F/VS1/N

...