Gia, hrd, igi Diament 0.90 ct/e/si2/n
Gia, hrd, igi Diament 0.90 ct/e/si2/n
Gia, hrd, igi Diament 0.90 ct/e/si2/n
Gia, hrd, igi Diament 0.90 ct/e/si2/n 2
Gia, hrd, igi Diament 0.90 ct/e/si2/n 3
Gia, hrd, igi Diament 0.90 ct/e/si2/n 4
Akcesoria do biżuterii GIA, HRD, IGI

Gia, hrd, igi Diament 0.90 ct/e/si2/n

25 816,90 zł

Okazja dla Ciebie!

Najkorzystniejszą ofertę ma Europejska Mennica Lokacyjna w cenie 25 816,90 zł

Przejrzeliśmy całą bazę sklepów internetowych w naszej bazie danych aby wyszukać najlepszą ofertę specjalnie dla Ciebie. Gia, hrd, igi Diament 0.90 ct/e/si2/n GIA, HRD, IGI z kategorii akcesoria do biżuterii kupisz w cenie 25 816,90 zł w sklepie Europejska Mennica Lokacyjna. Cena 25 816,90 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz wszystkie oferty ...
 • Cechy:
 • Akcesoria do biżuterii
 • GIA, HRD, IGI

Opis Gia, hrd, igi Diament 0.90 ct/e/si2/n

DIAMENTY INWESTYCYJNE

Chcesz zachować niezależność i zabezpieczyć swoją przyszłość? Diamenty inwestycyjne są dla Ciebie rozwiązaniem genialnym. Są poręczne, z łatwością je przewieźć i przechować, a także znaleźć dla nich nowego nabywcę. Oferujemy brylanty inwestycyjne o różnej wadze i rodzaju. Możesz dzięki temu scalić kamień do wielkości inwestycji. Możesz kupić brylant znikomy, lub zdecydować się na droższy towar. Każdy diament (brylant) wystawiony na sprzedaż atest zapewniający jego autentyczność, który jest wydany przez największe światowe instytuty gemmologiczne - m.in. GIA z Los Angeles, HRD czy IGI z Antwerpii.

certyfikatY / WYCENY

Kiedy świeżo oszlifowane diamenty opuszczają szlifiernię głównie są od razu kierowane do laboratorium gemmologicznego, w celu wykonania oceny jakości i wydania adekwatnego certyfikatu. Proces znany jako certyfikacja diamentu jest zlecany głównie zewnętrznej stronie, zajmującej się kompleksową obsługą w tym temacie. Lubiane laboratoria zatrudniają profesjonalnych gemmologów i ekspertów, którzy specjalizują się w ocenie i klasyfikacji diamentów. Dziś z pomocą przychodzi coraz bardziej zaawansowana technika. Kolorymetr, diascan i inne urządzenia – laserowo i komputerowo pomagają w ocenie barwy, jakości szlifu, masy kamienia. Właściwie jedynie ocena czystości kamienia spoczywa prawie kompletnie na barkach eksperta który dokonuje oceny. Do każdego kamienia jest sporządzana mapka, w której zaznaczane są wszelkie inkluzje, zanieczyszczenia, lecz także parametry szlifu jak szczerby czy dodatkowe fasety. Kiedy kamień przejdzie już przez szczelne sito selekcji, zostanie sprawdzony pod kątem 4C, dokładnie zostanie opisana jego budowa i jakość szlifu, sprawdzeniu poddane zostanie naturalne pochodzenie diamentu – laboratorium wystawi atest potwierdzający wszystkie w/w informacje. Atest uznanego instytutu zagwarantuje bezstronną i rzetelną ocenę cech oraz jakości diamentu. Każdy dokument posiada swój numer i jest przypisany dla jednego, solidnego kamienia. Można śmiało stwierdzić iż diament po certyfikacji wytwarza całość wraz z swym atestem.

KAMIENIE KOLOROWE

Gemmologia (z łac. Gemma i gr. Logos) - nauka o kamieniach szlachetnych i dekoratywnych używanych w jubilerstwie i zdobnictwie. Gemma – słowo to oznaczało najpierw każdy kamień szlachetny, następnie kamień grawerowany służący do pieczętowania, a później kamień noszony także jako ozdoba.

doskonałY DIAMENT DLA CIEBIE

wyjątkowe okazy diamentów są warte kilkadziesiąt milionów dolarów. Rozbudzają wyobraźnię inwestorów, ich wartość sukcesywnie rośnie, a inwestowanie w nie wcale nie jest nieprzystępne. Dlatego diamenty są jednym z najlepszych zabezpieczeń kapitału. Diamenty są zwykle przezroczyste (bezbarwne), lecz pojawiają się też różowe, niebieskie, żółte, zielone, a nawet brązowe w przeróżnych kształtach i szlifach. Najpiękniejszy to brylant (pełny konwencjonalny szlif brylantowy zawiera nie mniej aniżeli 57 faset: 33 w koronie i 24 w podstawie i kolet). Kamień szlifowany w ten sposób, widziany z góry, jest kolisty). Kiedy diament otrzymuje właśnie ten szlif, zapewniający pełne odbicie światła, staje się brylantem, czyli z języka angielskiego (brilliant) – kamieniem znakomitym. Poniższy katalog diamentów prezentujący ceny, jest jedynie wycinkiem oferty - jeśli szukasz kamienia innej wielkości, kształtu, koloru lub czystości, wówcz as skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo np. Korzystając z formularza w zakładce Kontakt.

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Gia, hrd, igi Diament 0.90 ct/e/si2/n
Kategoria Akcesoria do biżuterii
Marka GIA, HRD, IGI
Aktualnych ofert 1
Najniższa cena 25 816,90 zł
Najwyższa cena 25 816,90 zł
W bazie od 12.10.2021
Data aktualizacji 03.10.2023
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu Europejska Mennica Lokacyjna

Historia cen

Funkcjonalność śledzenia historii cen pozwala użytkownikowi na obserwację wartości towaru na przestrzeni czasu.

Na tę chwilę nie posiadamy archiwalnych danych dotyczących ceny dla produktu Gia, hrd, igi Diament 0.90 ct/e/si2/n. Przepraszamy za wszelkie utrudnienia.

Recenzje / opinie

Masz ten produkt? Daj znać innym, co o nim sądzisz.

Obecnie nie posiadamy recenzji dla Gia, hrd, igi Diament 0.90 ct/e/si2/n. Twój komentarz może być pierwszy!

Znalezione oferty

Ceny propozycji dla Gia, hrd, igi Diament 0.90 ct/e/si2/n GIA, HRD, IGI, które są przedstawione poniżej, nie zawierają potencjalnych kosztów wysyłki. Podczas wyboru miejsca zakupu, zapoznaj się z oponiami o firmie i rozważ dodatkowy koszt związany z przesyłką. Aktualizacja listy ofert odbywa się co kilka - kilkanaście minut.

 • Gia, hrd, igi Diament 0.90 ct/e/si2/n (idź do Europejska Mennica Lokacyjna)

  Gia, hrd, igi Diament 0.90 ct/e/si2/n Sklep
  ★★★★★
  25 816,90 zł
  Kategoria w sklepie Europejska Mennica Lokacyjna: Akcesoria do biżuterii GIA, HRD, IGI

Produkty powiązane

Diament 0.60 ct/e/vvs1/n Gia, hrd, igi
GIA, HRD, IGI
Gia, hrd, igi Diament 1.00 ct/e/vvs1/n
GIA, HRD, IGI
Diament 0.70 ct/F/VS2/N
GIA, HRD, IGI
20 079,80 zł

Diament 0.70 ct/F/VS2/N

Diament 1.00 ct/D/FL/N
GIA, HRD, IGI
116 866,70 zł

Diament 1.00 ct/D/FL/N

Gia, hrd, igi Diament 1.00 ct/f/si1/n
GIA, HRD, IGI
Diament 0.30 ct/G/VVS2/N
GIA, HRD, IGI
Diament 0.60 ct/G/VVS2/N
GIA, HRD, IGI
13 705,30 zł

Diament 0.60 ct/G/VVS2/N

Diament 0.30 ct/H/VVS2/N
GIA, HRD, IGI
Diament 0.30 ct/E/VVS1/N
GIA, HRD, IGI
Diament 1.00 ct/h/vvs2/n Gia, hrd, igi
GIA, HRD, IGI

Inne w kategorii Akcesoria do biżuterii

Etui na biżuterię Nobo
Nobo
Diament 0.50 ct/F/VS1/N
GIA, IGI, HRD
12 095,30 zł

Diament 0.50 ct/F/VS1/N

...