Diament 0.90 ct/D/SI2/N
Diament 0.90 ct/D/SI2/N
Diament 0.90 ct/D/SI2/N
Diament 0.90 ct/D/SI2/N 2
Diament 0.90 ct/D/SI2/N 3
Diament 0.90 ct/D/SI2/N 4
Akcesoria do biżuterii GIA, HRD, IGI

Diament 0.90 ct/D/SI2/N

27 729,30 zł

Specjalna okazja dla Ciebie!

Najkorzystniejszą ofertę ma Europejska Mennica Lokacyjna w cenie 27 729,30 zł

Przejrzeliśmy wiele e-sklepów w bazie Lydiana aby wyszukać najkorzystniejszą ofertę dla Ciebie. Diament 0.90 ct/D/SI2/N GIA, HRD, IGI z kategorii akcesoria do biżuterii kupisz w cenie 27 729,30 zł w sklepie Europejska Mennica Lokacyjna. Przedstawiona kwota 27 729,30 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz wszystkie oferty ...
 • Cechy:
 • Akcesoria do biżuterii
 • GIA, HRD, IGI

Opis Diament 0.90 ct/D/SI2/N

DIAMENTY INWESTYCYJNE

Chcesz zachować niezależność i zabezpieczyć swoją przyszłość? Diamenty inwestycyjne są dla Ciebie rozwiązaniem nadzwyczajnym. Są funkcjonalne, z łatwością je przewieźć i przechować, a także znaleźć dla nich nowego nabywcę. Proponujemy brylanty inwestycyjne o rozmaitej wadze i rodzaju. Możesz dzięki temu dopasować kamień do wielkości inwestycji. Możesz nabyć brylant śladowy, albo zdecydować się na droższy towar. Każdy diament (brylant) wystawiony na sprzedaż atest zapewniający jego autentyczność, który jest wydany przez największe światowe instytuty gemmologiczne - m.in. GIA z Los Angeles, HRD czy IGI z Antwerpii.

certyfikatY / WYCENY

Kiedy świeżo oszlifowane diamenty opuszczają szlifiernię przeważnie są od razu kierowane do laboratorium gemmologicznego, w celu wykonania oceny jakości i wydania optymalnego dokumentu. Cykl znany jako certyfikacja diamentu jest zlecany najczęściej zewnętrznej stronie, zajmującej się kompleksową obsługą w tym temacie. Lubiane laboratoria zatrudniają profesjonalnych gemmologów, a także ekspertów, którzy specjalizują się w ocenie i klasyfikacji diamentów. Dziś z pomocą przychodzi coraz bardziej innowacyjna technologia. Kolorymetr, diascan i inne urządzenia – laserowo i komputerowo pomagają w ocenie barwy, jakości szlifu, masy kamienia. Właściwie jedynie ocena czystości kamienia spoczywa prawie w całości na barkach eksperta który dokonuje oceny. Do każdego kamienia jest sporządzana mapka, w której zaznaczane są wszelkie inkluzje, zanieczyszczenia, ale także cechy szlifu jak szczerby czy dopełniające fasety. Kiedy kamień przejdzie już przez szczelne sito selekcji, zostanie sprawdzony pod kątem 4C, precyzyjnie zostanie opisana jego budowa i jakość szlifu, sprawdzeniu poddane zostanie naturalne pochodzenie diamentu – laboratorium wystawi certyfikat potwierdzający wszystkie w/w dane. Atest cenionego instytutu zagwarantuje bezstronną i rzetelną ocenę cech oraz jakości diamentu. Każdy dokument posiada swój numer i jest przypisany dla jednego, potężnego kamienia. Można śmiało stwierdzić iż diament po certyfikacji stwarza całość wraz z swym atestem.

KAMIENIE KOLOROWE

Gemmologia (z łac. Gemma i gr. Logos) - nauka o kamieniach szlachetnych i ozdobnych używanych w jubilerstwie i zdobnictwie. Gemma – słowo to oznaczało najpierw każdy kamień szlachetny, następnie kamień grawerowany służący do pieczętowania, a później kamień noszony także jako ozdoba.

rewelacyjnY DIAMENT DLA CIEBIE

wyjątkowe okazy diamentów są warte kilkadziesiąt milionów dolarów. Rozbudzają wyobraźnię inwestorów, ich cena sukcesywnie rośnie, a inwestowanie w nie wcale nie jest niełatwe. Dlatego diamenty są jednym z najlepszych zabezpieczeń kapitału. Diamenty są typowo krystaliczne (bezbarwne), lecz pojawiają się również różowe, niebieskie, żółte, zielone, a choćby brązowe w przeróżnych kształtach i szlifach. Najatrakcyjniejszy to brylant (pełny tradycyjny szlif brylantowy mieści nie mniej niż 57 faset: 33 w koronie i 24 w podstawie i kolet). Kamień szlifowany w ten sposób, widziany z góry, jest krągły). Kiedy diament dostaje właśnie ten szlif, zapewniający pełne odbicie światła, staje się brylantem, czyli z języka angielskiego (brilliant) – kamieniem wspaniałym. Poniższy katalog diamentów pokazujący ceny, jest jedynie wycinkiem oferty - jeśli szukasz kamienia innej wielkości, kształtu, koloru albo czystości, wówcz as skontaktuj się z nami telefonicznie albo mailowo np. Korzystając z formularza w zakładce Kontakt.

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Diament 0.90 ct/D/SI2/N
Kategoria Akcesoria do biżuterii
Marka GIA, HRD, IGI
Aktualnych ofert 1
Najniższa cena 27 729,30 zł
Najwyższa cena 27 729,30 zł
W bazie od 12.10.2021
Data aktualizacji 03.10.2023
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu Europejska Mennica Lokacyjna

Historia cen

Funkcja śledzenia historii zmian cen pozwala na podejmowanie świadomych decyzji o zakupie.

Nie udało się pozyskać archiwalnych informacji na temat cen dla tego produktu. Proszę spróbuj ponownie w późniejszym czasie.

Recenzje / opinie

Podziel się z innymi swoją opinią o produkcie! Twoje doświadczenie może pomóc innym potencjalnym kupującym.

Obecnie nie ma opinii dotyczących tego produktu. Pomóż innym klientom i podziel się swoją opinią.

Znalezione oferty

Do kwot wyświetlonych niżej dla Diament 0.90 ct/D/SI2/N GIA, HRD, IGI nie doliczono ewentualnych kosztów wysyłki / dostawy. Przed wytypowaniem miejsca, gdzie dokonasz transakcji, zorientuj się w ocenie firmy i dodaj do tego ewentualny koszt przesyłki. Odświeżanie katalogu sklepów z ofertami następuje co kilkanaście minut.

 • Diament 0.90 ct/D/SI2/N (w sklepie Europejska Mennica Lokacyjna)

  Diament 0.90 ct/D/SI2/N Sklep
  ★★★★★
  27 729,30 zł
  Kategoria w sklepie Europejska Mennica Lokacyjna: Akcesoria do biżuterii GIA, HRD, IGI

Produkty powiązane

Diament 0.60 ct/e/vvs1/n Gia, hrd, igi
GIA, HRD, IGI
Gia, hrd, igi Diament 1.00 ct/e/vvs1/n
GIA, HRD, IGI
Diament 0.70 ct/F/VS2/N
GIA, HRD, IGI
20 079,80 zł

Diament 0.70 ct/F/VS2/N

Diament 1.00 ct/D/FL/N
GIA, HRD, IGI
116 866,70 zł

Diament 1.00 ct/D/FL/N

Gia, hrd, igi Diament 1.00 ct/f/si1/n
GIA, HRD, IGI
Diament 0.30 ct/G/VVS2/N
GIA, HRD, IGI
Diament 0.60 ct/G/VVS2/N
GIA, HRD, IGI
13 705,30 zł

Diament 0.60 ct/G/VVS2/N

Diament 0.30 ct/H/VVS2/N
GIA, HRD, IGI
Diament 0.30 ct/E/VVS1/N
GIA, HRD, IGI
Diament 1.00 ct/h/vvs2/n Gia, hrd, igi
GIA, HRD, IGI

Inne w kategorii Akcesoria do biżuterii

Etui na biżuterię Nobo
Nobo
Diament 0.50 ct/F/VS1/N
GIA, IGI, HRD
12 095,30 zł

Diament 0.50 ct/F/VS1/N

...