Diament 0.70 ct/d/si1/n Gia, hrd, igi
Diament 0.70 ct/d/si1/n Gia, hrd, igi
Diament 0.70 ct/d/si1/n Gia, hrd, igi
Diament 0.70 ct/d/si1/n Gia, hrd, igi 2
Diament 0.70 ct/d/si1/n Gia, hrd, igi 3
Diament 0.70 ct/d/si1/n Gia, hrd, igi 4
Akcesoria do biżuterii GIA, HRD, IGI

Diament 0.70 ct/d/si1/n Gia, hrd, igi

18 441,20 zł

Wyjątkowa promocja dla Ciebie!

Najkorzystniejszą ofertę ma Europejska Mennica Lokacyjna w cenie 18 441,20 zł

Przeszukaliśmy bazę e-sklepów w bazie aby odszukać najbardziej korzystną ofertę dla Ciebie. Diament 0.70 ct/d/si1/n Gia, hrd, igi GIA, HRD, IGI z kategorii akcesoria do biżuterii kupisz w cenie 18 441,20 zł w sklepie Europejska Mennica Lokacyjna. Wyświetlona wota 18 441,20 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz wszystkie oferty ...
 • Cechy:
 • Akcesoria do biżuterii
 • GIA, HRD, IGI

Opis Diament 0.70 ct/d/si1/n Gia, hrd, igi

DIAMENTY INWESTYCYJNE

Chcesz zachować niezależność i zabezpieczyć swoją przyszłość? Diamenty inwestycyjne są dla Ciebie rozwiązaniem świetnym. Są użyteczne, prosto je przewieźć i przechować, a także znaleźć dla nich nowego nabywcę. Proponujemy brylanty inwestycyjne o przeróżnej wadze i rodzaju. Możesz dzięki temu skonsolidować kamień do wielkości inwestycji. Możesz kupić brylant mały, lub zdecydować się na droższy produkt. Każdy diament (brylant) wystawiony na sprzedaż dokument zapewniający jego autentyczność, który jest wydany poprzez największe światowe instytuty gemmologiczne - m.in. GIA z Los Angeles, HRD czy IGI z Antwerpii.

dokumentY / WYCENY

Kiedy świeżo oszlifowane diamenty opuszczają szlifiernię głównie są od razu kierowane do laboratorium gemmologicznego, w celu wykonania oceny jakości i wydania słusznego dokumentu. Proces znany jako certyfikacja diamentu jest zlecany najczęściej zewnętrznej stronie, zajmującej się kompleksową obsługą w tym temacie. Cenione laboratoria zatrudniają mistrzowskich gemmologów i ekspertów, którzy specjalizują się w ocenie i klasyfikacji diamentów. Dziś z pomocą przychodzi coraz bardziej zaawansowana technika. Kolorymetr, diascan i inne urządzenia – laserowo i komputerowo pomagają w ocenie barwy, jakości szlifu, masy kamienia. Właściwie jedynie ocena czystości kamienia spoczywa prawie w pełni na barkach eksperta który dokonuje oceny. Do każdego kamienia jest sporządzana mapka, w której zaznaczane są wszelkie inkluzje, zanieczyszczenia, ale także cechy szlifu jak szczerby czy dodatkowe fasety. Kiedy kamień przejdzie już poprzez szczelne sito selekcji, zostanie sprawdzony pod kątem 4C, starannie zostanie opisana jego budowa i jakość szlifu, sprawdzeniu poddane zostanie naturalne pochodzenie diamentu – laboratorium wystawi atest potwierdzający wszystkie w/w dane. Dokument uwielbianego instytutu zapewnia bezstronną i rzetelną ocenę cech i jakości diamentu. Każdy dokument posiada swój numer i jest przypisany dla jednego, solidnego kamienia. Można śmiało stwierdzić iż diament po certyfikacji wytwarza całość wraz z swym certyfikatem.

KAMIENIE KOLOROWE

Gemmologia (z łac. Gemma i gr. Logos) - nauka o kamieniach szlachetnych i ozdobnych użytkowanych w jubilerstwie i zdobnictwie. Gemma – słowo to oznaczało najpierw każdy kamień szlachetny, następnie kamień grawerowany służący do pieczętowania, a później kamień noszony także jako ozdoba.

idealnY DIAMENT DLA CIEBIE

nieszablonowe okazy diamentów są warte kilkadziesiąt milionów dolarów. Rozbudzają wyobraźnię inwestorów, ich wartość sukcesywnie rośnie, a inwestowanie w nie wcale nie jest nieprzystępne. Dlatego diamenty są jednym z najlepszych zabezpieczeń kapitału. Diamenty są zwykle transparentne (bezbarwne), lecz pojawiają się również różowe, niebieskie, żółte, zielone, a nawet brązowe w zróżnicowanych kształtach i szlifach. Najatrakcyjniejszy to brylant (pełny tradycyjny szlif brylantowy zawiera nie mniej aniżeli 57 faset: 33 w koronie i 24 w podstawie oraz kolet). Kamień szlifowany w ten sposób, widziany z góry, jest krągły). Kiedy diament dostaje właśnie ten szlif, zapewniający pełne odbicie światła, staje się brylantem, czyli z języka angielskiego (brilliant) – kamieniem perfekcyjnym. Poniższy katalog diamentów przedstawiający ceny, jest jedynie wycinkiem oferty - jeśli szukasz kamienia innej wielkości, kształtu, koloru albo czystości, wówcz as skontaktuj się z nami telefonicznie albo mailowo np. Korzystając z formularza w zakładce Kontakt.

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Diament 0.70 ct/d/si1/n Gia, hrd, igi
Kategoria Akcesoria do biżuterii
Marka GIA, HRD, IGI
Aktualnych ofert 1
Najniższa cena 18 441,20 zł
Najwyższa cena 18 441,20 zł
W bazie od 12.10.2021
Data aktualizacji 24.09.2023
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu Europejska Mennica Lokacyjna

Historia cen

Funkcja monitorowania historii cen pozwoli Ci podejmować.

Nie udało nam się uzyskać historycznych informacji cenowych dla produktu Diament 0.70 ct/d/si1/n Gia, hrd, igi. Proszę spróbuj ponownie w późniejszym czasie.

Recenzje / opinie

Kupiłeś ten produkt? Powiedz innym, co o nim sądzisz.

Nie mamy jeszcze opinii na temat Diament 0.70 ct/d/si1/n Gia, hrd, igi. Czy chciałbyś dodać pierwszą recenzję?

Znalezione oferty

Wskazane poniżej ceny dla produktu Diament 0.70 ct/d/si1/n Gia, hrd, igi GIA, HRD, IGI nie wliczają w siebie kosztów związanych z przesyłką. Zanim dokonsz zakupu, zorientuj się w reputacji sklepu i nie zapomnij o możliwości doliczenia kosztów powiązanych z przesyłką. Odświeżanie listy sklepów z ofertami następuje co kilka / kilkanaście minut.

 • Diament 0.70 ct/d/si1/n Gia, hrd, igi (oferta z Europejska Mennica Lokacyjna)

  Diament 0.70 ct/d/si1/n Gia, hrd, igi Sklep
  ★★★★★
  18 441,20 zł
  Kategoria w sklepie Europejska Mennica Lokacyjna: Akcesoria do biżuterii GIA, HRD, IGI

Produkty powiązane

Diament 0.60 ct/e/vvs1/n Gia, hrd, igi
GIA, HRD, IGI
Gia, hrd, igi Diament 1.00 ct/e/vvs1/n
GIA, HRD, IGI
Diament 0.70 ct/F/VS2/N
GIA, HRD, IGI
20 323,00 zł

Diament 0.70 ct/F/VS2/N

Diament 1.00 ct/D/FL/N
GIA, HRD, IGI
118 282,00 zł

Diament 1.00 ct/D/FL/N

Gia, hrd, igi Diament 1.00 ct/f/si1/n
GIA, HRD, IGI
Diament 0.30 ct/G/VVS2/N
GIA, HRD, IGI
Diament 0.60 ct/G/VVS2/N
GIA, HRD, IGI
13 871,30 zł

Diament 0.60 ct/G/VVS2/N

Diament 0.30 ct/H/VVS2/N
GIA, HRD, IGI
Diament 0.30 ct/E/VVS1/N
GIA, HRD, IGI
Diament 1.00 ct/h/vvs2/n Gia, hrd, igi
GIA, HRD, IGI

Inne w kategorii Akcesoria do biżuterii

Etui na biżuterię Nobo
Nobo
Diament 0.50 ct/F/VS1/N
GIA, IGI, HRD
12 095,30 zł

Diament 0.50 ct/F/VS1/N

...