Diament 0.60 ct/G/VVS2/N
Diament 0.60 ct/G/VVS2/N
Diament 0.60 ct/G/VVS2/N
Diament 0.60 ct/G/VVS2/N 2
Diament 0.60 ct/G/VVS2/N 3
Diament 0.60 ct/G/VVS2/N 4
Akcesoria do biżuterii GIA, HRD, IGI

Diament 0.60 ct/G/VVS2/N

13 705,30 zł

Specjalna promocja dla Ciebie!

Najkorzystniejszą propozycję ma Europejska Mennica Lokacyjna w cenie 13 705,30 zł

Przeszukaliśmy bazę e-sklepów w bazie aby wyszukać najkorzystniejszą ofertę specjalnie dla Ciebie. Diament 0.60 ct/G/VVS2/N GIA, HRD, IGI z kategorii akcesoria do biżuterii kupisz w cenie 13 705,30 zł w sklepie Europejska Mennica Lokacyjna. Cena 13 705,30 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz wszystkie oferty ...
 • Cechy:
 • Akcesoria do biżuterii
 • GIA, HRD, IGI

Opis Diament 0.60 ct/G/VVS2/N

DIAMENTY INWESTYCYJNE

Chcesz zachować niezależność i zabezpieczyć swoją przyszłość? Diamenty inwestycyjne są dla Ciebie rozwiązaniem wyśmienitym. Są użyteczne, prosto je przewieźć i przechować oraz znaleźć dla nich nowego nabywcę. Proponujemy brylanty inwestycyjne o zróżnicowanej wadze i rodzaju. Możesz dzięki czemu zespolić kamień do wielkości inwestycji. Możesz kupić brylant znikomy, lub zdecydować się na droższy towar. Każdy diament (brylant) wystawiony na sprzedaż atest gwarantujący jego autentyczność, który jest wydany poprzez największe światowe instytuty gemmologiczne - m.in. GIA z Los Angeles, HRD czy IGI z Antwerpii.

certyfikatY / WYCENY

Kiedy świeżo oszlifowane diamenty opuszczają szlifiernię głównie są od razu kierowane do laboratorium gemmologicznego, w celu wykonania oceny jakości i wydania stosownego dokumentu. Proces znany jako certyfikacja diamentu jest zlecany w głównej mierze zewnętrznej stronie, zajmującej się kompleksową obsługą w tym temacie. Cenione laboratoria zatrudniają profesjonalnych gemmologów i ekspertów, którzy specjalizują się w ocenie i klasyfikacji diamentów. Dziś z pomocą przychodzi coraz bardziej zaawansowana technika. Kolorymetr, diascan i inne urządzenia – laserowo i komputerowo pomagają w ocenie barwy, jakości szlifu, masy kamienia. Właściwie jedynie ocena czystości kamienia spoczywa prawie w pełni na barkach eksperta który dokonuje oceny. Do każdego kamienia jest sporządzana mapka, w której zaznaczane są wszelkie inkluzje, skażenia, lecz także właściwości szlifu jak szczerby czy uzupełniające fasety. Kiedy kamień przejdzie już przez szczelne sito selekcji, zostanie sprawdzony pod kątem 4C, skrupulatnie zostanie opisana jego budowa i jakość szlifu, sprawdzeniu poddane zostanie naturalne pochodzenie diamentu – laboratorium wystawi certyfikat potwierdzający wszystkie w/w dane. Dokument uznanego instytutu zagwarantuje bezstronną i rzetelną ocenę cech, a także jakości diamentu. Każdy atest posiada swój numer i jest przypisany dla jednego, potężnego kamienia. Można śmiało stwierdzić iż diament po certyfikacji kreuje całość wraz z swoim dokumentem.

KAMIENIE KOLOROWE

Gemmologia (z łac. Gemma i gr. Logos) - nauka o kamieniach szlachetnych i ozdobnych użytkowanych w jubilerstwie i zdobnictwie. Gemma – słowo to oznaczało najpierw każdy kamień szlachetny, następnie kamień grawerowany służący do pieczętowania, a później kamień noszony także jako ozdoba.

doskonałY DIAMENT DLA CIEBIE

wyjątkowe okazy diamentów są warte kilkadziesiąt milionów dolarów. Rozbudzają wyobraźnię inwestorów, ich cena sukcesywnie rośnie, a inwestowanie w nie wcale nie jest niełatwe. Dlatego diamenty są jednym z najlepszych zabezpieczeń kapitału. Diamenty są przede wszystkim przezroczyste (bezbarwne), lecz pojawiają się także różowe, niebieskie, żółte, zielone, a nawet brązowe w najróżniejszych kształtach i szlifach. Najbłyskotliwiejszy to brylant (pełny tradycyjny szlif brylantowy posiada nie mniej niżeli 57 faset: 33 w koronie i 24 w podstawie i kolet). Kamień szlifowany w ten sposób, widziany z góry, jest krągły). Kiedy diament uzyskuje właśnie ten szlif, zapewniający pełne odbicie światła, staje się brylantem, czyli z języka angielskiego (brilliant) – kamieniem genialnym. Poniższy katalog diamentów pokazujący ceny, jest jedynie wycinkiem oferty - jeśli szukasz kamienia innej wielkości, kształtu, koloru lub czystości, wówcz as skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo np. Korzystając z formularza w zakładce Kontakt.

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Diament 0.60 ct/G/VVS2/N
Kategoria Akcesoria do biżuterii
Marka GIA, HRD, IGI
Aktualnych ofert 1
Najniższa cena 13 705,30 zł
Najwyższa cena 13 705,30 zł
W bazie od 12.10.2021
Data aktualizacji 03.10.2023
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu Europejska Mennica Lokacyjna

Historia cen

Funkcjonalność monitorowania historii zmian cen pozwala Ci na analizę wartości towaru na przestrzeni czasu.

Przepraszamy, ale na chwilę obecną nie ma aktualnych informacji z historią cen produktu Diament 0.60 ct/G/VVS2/N.

Recenzje / opinie

Podziel się swoją opinią o tym produkcie! Twój komentarz może pomóc innym użytkownikom.

Na chwilę obecną brak recenzji tego produktu. Bądź pierwszym, który dodaje opinię!

Znalezione oferty

Ceny propozycji dla Diament 0.60 ct/G/VVS2/N GIA, HRD, IGI, które zostały przedstawione poniżej, nie obejmują ewentualnych kosztów przesyłki. Przed wytypowaniem miejsca, gdzie dokonasz zakupu, zorientuj się w ocenach firmy i pamiętaj o doliczeniu dodatkowych kosztów jeśli istnieją. Co kilka / kilkanaście minut odbywa się aktualizacja katalogu sklepów.

 • Diament 0.60 ct/G/VVS2/N (oferta z Europejska Mennica Lokacyjna)

  Diament 0.60 ct/G/VVS2/N Sklep
  ★★★★★
  13 705,30 zł
  Kategoria w sklepie Europejska Mennica Lokacyjna: Akcesoria do biżuterii GIA, HRD, IGI

Produkty powiązane

Diament 0.60 ct/e/vvs1/n Gia, hrd, igi
GIA, HRD, IGI
Gia, hrd, igi Diament 1.00 ct/e/vvs1/n
GIA, HRD, IGI
Diament 0.70 ct/F/VS2/N
GIA, HRD, IGI
20 079,80 zł

Diament 0.70 ct/F/VS2/N

Diament 1.00 ct/D/FL/N
GIA, HRD, IGI
116 866,70 zł

Diament 1.00 ct/D/FL/N

Gia, hrd, igi Diament 1.00 ct/f/si1/n
GIA, HRD, IGI
Diament 0.30 ct/G/VVS2/N
GIA, HRD, IGI
Diament 0.60 ct/G/VVS2/N
GIA, HRD, IGI
13 705,30 zł

Diament 0.60 ct/G/VVS2/N

Diament 0.30 ct/H/VVS2/N
GIA, HRD, IGI
Diament 0.30 ct/E/VVS1/N
GIA, HRD, IGI
Diament 1.00 ct/h/vvs2/n Gia, hrd, igi
GIA, HRD, IGI

Inne w kategorii Akcesoria do biżuterii

Etui na biżuterię Nobo
Nobo
Diament 0.50 ct/F/VS1/N
GIA, IGI, HRD
12 095,30 zł

Diament 0.50 ct/F/VS1/N

...