Diament 0.60 ct/F/SI1/N
Diament 0.60 ct/F/SI1/N
Diament 0.60 ct/F/SI1/N
Diament 0.60 ct/F/SI1/N 2
Diament 0.60 ct/F/SI1/N 3
Diament 0.60 ct/F/SI1/N 4
Akcesoria do biżuterii GIA, HRD, IGI

Diament 0.60 ct/F/SI1/N

11 290,60 zł

Wyjątkowa promocja dla Ciebie!

Najkorzystniejszą ofertę ma Europejska Mennica Lokacyjna w cenie 11 290,60 zł

Przeszukaliśmy całą bazę e-sklepów w bazie aby odszukać świetną ofertę specjalnie dla Ciebie. Diament 0.60 ct/F/SI1/N GIA, HRD, IGI z kategorii akcesoria do biżuterii kupisz w cenie 11 290,60 zł w sklepie Europejska Mennica Lokacyjna. Kwota 11 290,60 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz wszystkie oferty ...
 • Cechy:
 • Akcesoria do biżuterii
 • GIA, HRD, IGI

Opis Diament 0.60 ct/F/SI1/N

DIAMENTY INWESTYCYJNE

Chcesz zachować niezależność i zabezpieczyć swoją przyszłość? Diamenty inwestycyjne są dla Ciebie rozwiązaniem genialnym. Są użyteczne, prosto je przewieźć i przechować, a także znaleźć dla nich nowego nabywcę. Oferujemy brylanty inwestycyjne o rozmaitej wadze i rodzaju. Możesz dzięki czemu połączyć kamień do wielkości inwestycji. Możesz nabyć brylant minimalny, lub zdecydować się na droższy towar. Każdy diament (brylant) wystawiony na sprzedaż atest zapewniający jego autentyczność, który jest wydany poprzez największe światowe instytuty gemmologiczne - m.in. GIA z Los Angeles, HRD czy IGI z Antwerpii.

dokumentY / WYCENY

Kiedy świeżo oszlifowane diamenty opuszczają szlifiernię na ogół są od razu kierowane do laboratorium gemmologicznego, w celu wykonania oceny jakości i wydania adekwatnego dokumentu. Proces znany jako certyfikacja diamentu jest zlecany z zasady zewnętrznej stronie, zajmującej się kompleksową obsługą w tym temacie. Uznane laboratoria zatrudniają fachowych gemmologów oraz ekspertów, którzy specjalizują się w ocenie i klasyfikacji diamentów. Dziś z pomocą przychodzi coraz bardziej innowacyjna technika. Kolorymetr, diascan i inne urządzenia – laserowo i komputerowo pomagają w ocenie barwy, jakości szlifu, masy kamienia. Właściwie jedynie ocena czystości kamienia spoczywa prawie w pełni na barkach eksperta który dokonuje oceny. Do każdego kamienia jest sporządzana mapka, w której zaznaczane są wszelkie inkluzje, skażenia, lecz także parametry szlifu jak szczerby czy dopełniające fasety. Kiedy kamień przejdzie już przez szczelne sito selekcji, zostanie sprawdzony pod kątem 4C, skrupulatnie zostanie opisana jego budowa i jakość szlifu, sprawdzeniu poddane zostanie naturalne pochodzenie diamentu – laboratorium wystawi dokument potwierdzający wszystkie w/w informacje. Certyfikat renomowanego instytutu gwarantuje bezstronną i rzetelną ocenę cech i jakości diamentu. Każdy atest posiada swój numer i jest przypisany dla jednego, potężnego kamienia. Można śmiało stwierdzić iż diament po certyfikacji wytwarza całość wraz z swym certyfikatem.

KAMIENIE KOLOROWE

Gemmologia (z łac. Gemma i gr. Logos) - nauka o kamieniach szlachetnych i dekoracyjnych używanych w jubilerstwie i zdobnictwie. Gemma – słowo to oznaczało najpierw każdy kamień szlachetny, następnie kamień grawerowany służący do pieczętowania, a później kamień noszony także jako ozdoba.

doskonałY DIAMENT DLA CIEBIE

nieszablonowe okazy diamentów są warte kilkadziesiąt milionów dolarów. Rozbudzają wyobraźnię inwestorów, ich cena sukcesywnie rośnie, a inwestowanie w nie wcale nie jest trudne. Dlatego diamenty są jednym z najkorzystniejszych zabezpieczeń kapitału. Diamenty są przede wszystkim przezroczyste (bezbarwne), ale pojawiają się również różowe, niebieskie, żółte, zielone, a nawet brązowe w przeróżnych kształtach i szlifach. Najpiękniejszy to brylant (pełny klasyczny szlif brylantowy gromadzi nie mniej niżeli 57 faset: 33 w koronie i 24 w podstawie, a także kolet). Kamień szlifowany w ten sposób, widziany z góry, jest krągły). Kiedy diament uzyskuje właśnie ten szlif, zapewniający pełne odbicie światła, staje się brylantem, czyli z języka angielskiego (brilliant) – kamieniem nadzwyczajnym. Poniższy katalog diamentów prezentujący ceny, jest jedynie wycinkiem oferty - jeśli szukasz kamienia innej wielkości, kształtu, koloru lub czystości, wówcz as skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo np. Korzystając z formularza w zakładce Kontakt.

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Diament 0.60 ct/F/SI1/N
Kategoria Akcesoria do biżuterii
Marka GIA, HRD, IGI
Aktualnych ofert 1
Najniższa cena 11 290,60 zł
Najwyższa cena 11 290,60 zł
W bazie od 12.10.2021
Data aktualizacji 24.09.2023
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu Europejska Mennica Lokacyjna

Historia cen

Funkcja monitorowania historii cen pozwala użytkownikowi na porównanie wartości produktu na przestrzeni czasu.

nie udało się nam pozyskać historycznych informacji cenowych dla tego produktu. Spróbuj proszę ponownie później.

Recenzje / opinie

Opinia klientów jest dla nas istotna! Dodaj recenzję tego produktu.

Przepraszamy, ale obecnie nie mamy jeszcze opinii o tym produkcie.

Znalezione oferty

Ceny propozycji dla Diament 0.60 ct/F/SI1/N GIA, HRD, IGI, które są przedstawione poniżej, nie obejmują ewentualnych kosztów dostawy. Zanim wybierzesz, gdzie zakupić produkt, zapoznaj się z opiniami na temat firmy i uwzględnij warunki dostawy. Odświeżanie katalogu sklepów ma miejsce co kilkanaście minut.

 • Diament 0.60 ct/F/SI1/N (oferta z Europejska Mennica Lokacyjna)

  Diament 0.60 ct/F/SI1/N Sklep
  ★★★★★
  11 290,60 zł
  Kategoria w sklepie Europejska Mennica Lokacyjna: Akcesoria do biżuterii GIA, HRD, IGI

Produkty powiązane

Diament 0.60 ct/e/vvs1/n Gia, hrd, igi
GIA, HRD, IGI
Gia, hrd, igi Diament 1.00 ct/e/vvs1/n
GIA, HRD, IGI
Diament 0.70 ct/F/VS2/N
GIA, HRD, IGI
20 323,00 zł

Diament 0.70 ct/F/VS2/N

Diament 1.00 ct/D/FL/N
GIA, HRD, IGI
118 282,00 zł

Diament 1.00 ct/D/FL/N

Gia, hrd, igi Diament 1.00 ct/f/si1/n
GIA, HRD, IGI
Diament 0.30 ct/G/VVS2/N
GIA, HRD, IGI
Diament 0.60 ct/G/VVS2/N
GIA, HRD, IGI
13 871,30 zł

Diament 0.60 ct/G/VVS2/N

Diament 0.30 ct/H/VVS2/N
GIA, HRD, IGI
Diament 0.30 ct/E/VVS1/N
GIA, HRD, IGI
Diament 1.00 ct/h/vvs2/n Gia, hrd, igi
GIA, HRD, IGI

Inne w kategorii Akcesoria do biżuterii

Etui na biżuterię Nobo
Nobo
Diament 0.50 ct/F/VS1/N
GIA, IGI, HRD
12 095,30 zł

Diament 0.50 ct/F/VS1/N

...