Diament 0.60 ct/e/vvs1/n Gia, hrd, igi
Diament 0.60 ct/e/vvs1/n Gia, hrd, igi
Diament 0.60 ct/e/vvs1/n Gia, hrd, igi
Diament 0.60 ct/e/vvs1/n Gia, hrd, igi 2
Diament 0.60 ct/e/vvs1/n Gia, hrd, igi 3
Diament 0.60 ct/e/vvs1/n Gia, hrd, igi 4
Akcesoria do biżuterii GIA, HRD, IGI

Diament 0.60 ct/e/vvs1/n Gia, hrd, igi

18 001,80 zł

Promocja dla Ciebie!

Najkorzystniejszą propozycję przygotował Europejska Mennica Lokacyjna w cenie 18 001,80 zł

Przeszukaliśmy wiele internetowych sklepów w bazie Lydiana aby odszukać najlepszą ofertę specjalnie dla Ciebie. Diament 0.60 ct/e/vvs1/n Gia, hrd, igi GIA, HRD, IGI z kategorii akcesoria do biżuterii kupisz w cenie 18 001,80 zł w sklepie Europejska Mennica Lokacyjna. Wyświetlona wota 18 001,80 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz wszystkie oferty ...
 • Cechy:
 • Akcesoria do biżuterii
 • GIA, HRD, IGI

Opis Diament 0.60 ct/e/vvs1/n Gia, hrd, igi

DIAMENTY INWESTYCYJNE

Chcesz zachować niezależność i zabezpieczyć swoją przyszłość? Diamenty inwestycyjne są dla Ciebie rozwiązaniem perfekcyjnym. Są ergonomiczne, łatwo je przewieźć i przechować, a także znaleźć dla nich nowego nabywcę. Oferujemy brylanty inwestycyjne o różnej wadze i typu. Możesz dzięki czemu zbratać kamień do wielkości inwestycji. Możesz kupić brylant niewielki, albo zdecydować się na droższy produkt. Każdy diament (brylant) wystawiony na sprzedaż certyfikat zapewniający jego autentyczność, który jest wydany przez największe światowe instytuty gemmologiczne - m.in. GIA z Los Angeles, HRD czy IGI z Antwerpii.

dokumentY / WYCENY

Kiedy świeżo oszlifowane diamenty opuszczają szlifiernię głównie są od razu kierowane do laboratorium gemmologicznego, w celu wykonania oceny jakości i wydania trafnego dokumentu. Proces znany jako certyfikacja diamentu jest zlecany przeważnie zewnętrznej stronie, zajmującej się kompleksową obsługą w tym temacie. Cenione laboratoria zatrudniają fachowych gemmologów i ekspertów, którzy specjalizują się w ocenie i klasyfikacji diamentów. Dziś z pomocą przychodzi coraz bardziej progresywna technika. Kolorymetr, diascan i inne urządzenia – laserowo i komputerowo pomagają w ocenie barwy, jakości szlifu, masy kamienia. Właściwie jedynie ocena czystości kamienia spoczywa prawie kompletnie na barkach eksperta który dokonuje oceny. Do każdego kamienia jest sporządzana mapka, w której zaznaczane są wszelkie inkluzje, skażenia, ale także cechy szlifu jak szczerby czy dopełniające fasety. Kiedy kamień przejdzie już poprzez szczelne sito selekcji, zostanie sprawdzony pod kątem 4C, starannie zostanie opisana jego budowa i jakość szlifu, sprawdzeniu poddane zostanie naturalne pochodzenie diamentu – laboratorium wystawi dokument potwierdzający wszystkie w/w informacje. Atest uznanego instytutu zapewnia bezstronną i rzetelną ocenę cech i jakości diamentu. Każdy certyfikat ma swój numer i jest przypisany dla jednego, potężnego kamienia. Można śmiało stwierdzić że diament po certyfikacji tworzy całość wraz z swoim dokumentem.

KAMIENIE KOLOROWE

Gemmologia (z łac. Gemma i gr. Logos) - nauka o kamieniach szlachetnych i dekoratywnych stosowanych w jubilerstwie i zdobnictwie. Gemma – słowo to oznaczało najpierw każdy kamień szlachetny, następnie kamień grawerowany służący do pieczętowania, a później kamień noszony także jako ozdoba.

wyśmienitY DIAMENT DLA CIEBIE

unikatowe okazy diamentów są warte kilkadziesiąt milionów dolarów. Rozbudzają wyobraźnię inwestorów, ich wartość sukcesywnie rośnie, a inwestowanie w nie wcale nie jest skomplikowane. Dlatego diamenty są jednym z najlepszych zabezpieczeń kapitału. Diamenty są z reguły przejrzyste (bezbarwne), lecz pojawiają się też różowe, niebieskie, żółte, zielone, a choćby brązowe w różnorodnych kształtach i szlifach. Najatrakcyjniejszy to brylant (pełny klasyczny szlif brylantowy mieści nie mniej niżeli 57 faset: 33 w koronie i 24 w podstawie oraz kolet). Kamień szlifowany w ten sposób, widziany z góry, jest okrągły). Kiedy diament dostaje właśnie ten szlif, zapewniający pełne odbicie światła, staje się brylantem, czyli z języka angielskiego (brilliant) – kamieniem świetnym. Poniższy katalog diamentów przedstawiający ceny, jest jedynie wycinkiem oferty - jeśli szukasz kamienia innej wielkości, kształtu, koloru lub czystości, wówcz as skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo np. Korzystając z formularza w zakładce Kontakt.

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Diament 0.60 ct/e/vvs1/n Gia, hrd, igi
Kategoria Akcesoria do biżuterii
Marka GIA, HRD, IGI
Aktualnych ofert 1
Najniższa cena 18 001,80 zł
Najwyższa cena 18 001,80 zł
W bazie od 12.10.2021
Data aktualizacji 03.10.2023
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu Europejska Mennica Lokacyjna

Historia cen

Funkcjonalność monitorowania historii cen pozwala użytkownikowi na ocenę wartości towaru na przestrzeni czasu.

nie udało się nam uzyskać historycznych informacji na temat cen dla tego produktu. Proszę spróbuj ponownie w późniejszym czasie.

Recenzje / opinie

Podziel się z innymi swoją opinią o produkcie! Twój komentarz może pomóc innym klientom.

Przepraszamy, ale obecnie nie mamy jeszcze opinii o tym produkcie.

Znalezione oferty

Do kwot wyświetlonych poniżej dla Diament 0.60 ct/e/vvs1/n Gia, hrd, igi GIA, HRD, IGI nie wliczono ewentualnych kosztów dostawy. Zanim wskażesz miejsce zakupu, zapoznaj się z oceną firmy i uwzględnij koszt wysyłki/dostawy. Co kilkanaście minut następuje aktualizacja listy ofert.

 • Diament 0.60 ct/e/vvs1/n Gia, hrd, igi (oferta z Europejska Mennica Lokacyjna)

  Diament 0.60 ct/e/vvs1/n Gia, hrd, igi Sklep
  ★★★★★
  18 001,80 zł
  Kategoria w sklepie Europejska Mennica Lokacyjna: Akcesoria do biżuterii GIA, HRD, IGI

Produkty powiązane

Diament 0.60 ct/e/vvs1/n Gia, hrd, igi
GIA, HRD, IGI
Gia, hrd, igi Diament 1.00 ct/e/vvs1/n
GIA, HRD, IGI
Diament 0.70 ct/F/VS2/N
GIA, HRD, IGI
20 079,80 zł

Diament 0.70 ct/F/VS2/N

Diament 1.00 ct/D/FL/N
GIA, HRD, IGI
116 866,70 zł

Diament 1.00 ct/D/FL/N

Gia, hrd, igi Diament 1.00 ct/f/si1/n
GIA, HRD, IGI
Diament 0.30 ct/G/VVS2/N
GIA, HRD, IGI
Diament 0.60 ct/G/VVS2/N
GIA, HRD, IGI
13 705,30 zł

Diament 0.60 ct/G/VVS2/N

Diament 0.30 ct/H/VVS2/N
GIA, HRD, IGI
Diament 0.30 ct/E/VVS1/N
GIA, HRD, IGI
Diament 1.00 ct/h/vvs2/n Gia, hrd, igi
GIA, HRD, IGI

Inne w kategorii Akcesoria do biżuterii

Etui na biżuterię Nobo
Nobo
Diament 0.50 ct/F/VS1/N
GIA, IGI, HRD
12 095,30 zł

Diament 0.50 ct/F/VS1/N

...