Diament 0.60 ct/D/SI1/N
Diament 0.60 ct/D/SI1/N
Diament 0.60 ct/D/SI1/N
Diament 0.60 ct/D/SI1/N 2
Diament 0.60 ct/D/SI1/N 3
Diament 0.60 ct/D/SI1/N 4

Diament 0.60 ct/D/SI1/N

Ostatnia cena
11 146,40 zł

Informacje o ofertach

Aktualnie Diament 0.60 ct/D/SI1/N z kategorii akcesoria do biżuterii nie jest dostępny w żadnym obserwowanym sklepie w zbiorze Lydiana. Cena, po której produkt był możliwy nabycia 11 146,40 zł została odnotowana 15.01.2024. Zapraszamy wkrótce.

Zobacz opis produktu
  • Cechy:
  • Akcesoria do biżuterii

Opis Diament 0.60 ct/D/SI1/N

DIAMENTY INWESTYCYJNE

Chcesz zachować niezależność i zabezpieczyć swoją przyszłość? Diamenty inwestycyjne są dla Ciebie rozwiązaniem nadzwyczajnym. Są funkcjonalne, z łatwością je przewieźć i przechować, a także znaleźć dla nich nowego nabywcę. Proponujemy brylanty inwestycyjne o różnej wadze i rodzaju. Możesz dzięki czemu zespoić kamień do wielkości inwestycji. Możesz kupić brylant nieduży, albo zdecydować się na droższy artykuł. Każdy diament (brylant) wystawiony na sprzedaż dokument gwarantujący jego autentyczność, który jest wydany przez największe światowe instytuty gemmologiczne - m.in. GIA z Los Angeles, HRD czy IGI z Antwerpii.

dokumentY / WYCENY

Kiedy świeżo oszlifowane diamenty opuszczają szlifiernię z reguły są od razu kierowane do laboratorium gemmologicznego, w celu wykonania oceny jakości i wydania adekwatnego atestu. Proces znany jako certyfikacja diamentu jest zlecany zwykle zewnętrznej stronie, zajmującej się kompleksową obsługą w tym temacie. Uznane laboratoria zatrudniają profesjonalnych gemmologów, a także ekspertów, którzy specjalizują się w ocenie i klasyfikacji diamentów. Dziś z pomocą przychodzi coraz bardziej zaawansowana technika. Kolorymetr, diascan i inne urządzenia – laserowo i komputerowo pomagają w ocenie barwy, jakości szlifu, masy kamienia. Właściwie jedynie ocena czystości kamienia spoczywa prawie całkowicie na barkach eksperta który dokonuje oceny. Do każdego kamienia jest sporządzana mapka, w której zaznaczane są wszelkie inkluzje, zanieczyszczenia, lecz także właściwości szlifu jak szczerby czy dodatkowe fasety. Kiedy kamień przejdzie już przez szczelne sito selekcji, zostanie sprawdzony pod kątem 4C, starannie zostanie opisana jego budowa i jakość szlifu, sprawdzeniu poddane zostanie naturalne pochodzenie diamentu – laboratorium wystawi dokument potwierdzający wszystkie w/w dane. Certyfikat cenionego instytutu gwarantuje bezstronną i rzetelną ocenę cech oraz jakości diamentu. Każdy dokument ma swój numer i jest przypisany dla jednego, mocnego kamienia. Można śmiało stwierdzić iż diament po certyfikacji buduje całość wraz z swym atestem.

KAMIENIE KOLOROWE

Gemmologia (z łac. Gemma i gr. Logos) - nauka o kamieniach szlachetnych i ozdobnych używanych w jubilerstwie i zdobnictwie. Gemma – słowo to oznaczało najpierw każdy kamień szlachetny, następnie kamień grawerowany służący do pieczętowania, a później kamień noszony także jako ozdoba.

świetnY DIAMENT DLA CIEBIE

wyjątkowe okazy diamentów są warte kilkadziesiąt milionów dolarów. Rozbudzają wyobraźnię inwestorów, ich cena sukcesywnie rośnie, a inwestowanie w nie wcale nie jest niełatwe. Dlatego diamenty są jednym z najlepszych zabezpieczeń kapitału. Diamenty są z reguły klarowne (bezbarwne), ale pojawiają się również różowe, niebieskie, żółte, zielone, a choćby brązowe w zróżnicowanych kształtach i szlifach. Najpiękniejszy to brylant (pełny tradycyjny szlif brylantowy zawiera nie mniej aniżeli 57 faset: 33 w koronie i 24 w podstawie, a także kolet). Kamień szlifowany w ten sposób, widziany z góry, jest kolisty). Kiedy diament otrzymuje właśnie ten szlif, zapewniający pełne odbicie światła, staje się brylantem, czyli z języka angielskiego (brilliant) – kamieniem rewelacyjnym. Poniższy katalog diamentów prezentujący ceny, jest jedynie wycinkiem oferty - jeśli szukasz kamienia innej wielkości, kształtu, koloru lub czystości, wówcz as skontaktuj się z nami telefonicznie albo mailowo np. Korzystając z formularza w zakładce Kontakt.

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Diament 0.60 ct/D/SI1/N
Kategoria Akcesoria do biżuterii
Aktualnych ofert 0
Najniższa cena -
Najwyższa cena -
W bazie od 12.10.2021
Data aktualizacji 15.01.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu -

Historia cen

Funkcja monitorowania historii zmian cen pozwala użytkownikowi na porównanie wartości towaru na przestrzeni czasu.

Na tę chwilę nie posiadamy historycznych danych dotyczących ceny dla tego produktu. Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

Recenzje / opinie

Podziel się z innymi swoją opinią o produkcie! Twoje doświadczenie może pomóc innym klientom.

Obecnie nie posiadamy recenzji dla Diament 0.60 ct/D/SI1/N. Twój komentarz może być pierwszy!

Znalezione oferty

Do cen pokazanych na poniższej liście dla Diament 0.60 ct/D/SI1/N GIA, HRD, IGI nie doliczono ewentualnych kosztów wysyłki / dostawy. Przed wytypowaniem miejsca, gdzie dokonasz zakupu, zorientuj się w ocenach sklepu i pamiętaj o dodaniu dodatkowych kosztów jeśli istnieją. Katalog sklepów jest stale odświeżana co jakiś czas, około raz na kilka - kilkanaście minut.

  • Nie mamy obecnie ofert dla Diament 0.60 ct/D/SI1/N. Zachęcamy do regularnego sprawdzania dostępności.

Produkty powiązane

Brak produktów podobnych dla Diament 0.60 ct/D/SI1/N

Inne w kategorii Akcesoria do biżuterii

...