Diament 0.60 ct/D/SI1/N
Diament 0.60 ct/D/SI1/N
Diament 0.60 ct/D/SI1/N
Diament 0.60 ct/D/SI1/N 2
Diament 0.60 ct/D/SI1/N 3
Diament 0.60 ct/D/SI1/N 4
Akcesoria do biżuterii GIA, HRD, IGI

Diament 0.60 ct/D/SI1/N

12 111,60 zł

Wyjątkowa promocja dla Ciebie!

Najlepszą propozycję przygotował Europejska Mennica Lokacyjna w cenie 12 111,60 zł

Przejrzeliśmy całą bazę sklepów online w naszym systemie aby odszukać najkorzystniejszą ofertę dla Ciebie. Diament 0.60 ct/D/SI1/N GIA, HRD, IGI z kategorii akcesoria do biżuterii kupisz w cenie 12 111,60 zł w sklepie Europejska Mennica Lokacyjna. Kwota 12 111,60 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz wszystkie oferty ...
 • Cechy:
 • Akcesoria do biżuterii
 • GIA, HRD, IGI

Opis Diament 0.60 ct/D/SI1/N

DIAMENTY INWESTYCYJNE

Chcesz zachować niezależność i zabezpieczyć swoją przyszłość? Diamenty inwestycyjne są dla Ciebie rozwiązaniem nadzwyczajnym. Są funkcjonalne, z łatwością je przewieźć i przechować, a także znaleźć dla nich nowego nabywcę. Proponujemy brylanty inwestycyjne o różnej wadze i rodzaju. Możesz dzięki czemu zespoić kamień do wielkości inwestycji. Możesz kupić brylant nieduży, albo zdecydować się na droższy artykuł. Każdy diament (brylant) wystawiony na sprzedaż dokument gwarantujący jego autentyczność, który jest wydany przez największe światowe instytuty gemmologiczne - m.in. GIA z Los Angeles, HRD czy IGI z Antwerpii.

dokumentY / WYCENY

Kiedy świeżo oszlifowane diamenty opuszczają szlifiernię z reguły są od razu kierowane do laboratorium gemmologicznego, w celu wykonania oceny jakości i wydania adekwatnego atestu. Proces znany jako certyfikacja diamentu jest zlecany zwykle zewnętrznej stronie, zajmującej się kompleksową obsługą w tym temacie. Uznane laboratoria zatrudniają profesjonalnych gemmologów, a także ekspertów, którzy specjalizują się w ocenie i klasyfikacji diamentów. Dziś z pomocą przychodzi coraz bardziej zaawansowana technika. Kolorymetr, diascan i inne urządzenia – laserowo i komputerowo pomagają w ocenie barwy, jakości szlifu, masy kamienia. Właściwie jedynie ocena czystości kamienia spoczywa prawie całkowicie na barkach eksperta który dokonuje oceny. Do każdego kamienia jest sporządzana mapka, w której zaznaczane są wszelkie inkluzje, zanieczyszczenia, lecz także właściwości szlifu jak szczerby czy dodatkowe fasety. Kiedy kamień przejdzie już przez szczelne sito selekcji, zostanie sprawdzony pod kątem 4C, starannie zostanie opisana jego budowa i jakość szlifu, sprawdzeniu poddane zostanie naturalne pochodzenie diamentu – laboratorium wystawi dokument potwierdzający wszystkie w/w dane. Certyfikat cenionego instytutu gwarantuje bezstronną i rzetelną ocenę cech oraz jakości diamentu. Każdy dokument ma swój numer i jest przypisany dla jednego, mocnego kamienia. Można śmiało stwierdzić iż diament po certyfikacji buduje całość wraz z swym atestem.

KAMIENIE KOLOROWE

Gemmologia (z łac. Gemma i gr. Logos) - nauka o kamieniach szlachetnych i ozdobnych używanych w jubilerstwie i zdobnictwie. Gemma – słowo to oznaczało najpierw każdy kamień szlachetny, następnie kamień grawerowany służący do pieczętowania, a później kamień noszony także jako ozdoba.

świetnY DIAMENT DLA CIEBIE

wyjątkowe okazy diamentów są warte kilkadziesiąt milionów dolarów. Rozbudzają wyobraźnię inwestorów, ich cena sukcesywnie rośnie, a inwestowanie w nie wcale nie jest niełatwe. Dlatego diamenty są jednym z najlepszych zabezpieczeń kapitału. Diamenty są z reguły klarowne (bezbarwne), ale pojawiają się również różowe, niebieskie, żółte, zielone, a choćby brązowe w zróżnicowanych kształtach i szlifach. Najpiękniejszy to brylant (pełny tradycyjny szlif brylantowy zawiera nie mniej aniżeli 57 faset: 33 w koronie i 24 w podstawie, a także kolet). Kamień szlifowany w ten sposób, widziany z góry, jest kolisty). Kiedy diament otrzymuje właśnie ten szlif, zapewniający pełne odbicie światła, staje się brylantem, czyli z języka angielskiego (brilliant) – kamieniem rewelacyjnym. Poniższy katalog diamentów prezentujący ceny, jest jedynie wycinkiem oferty - jeśli szukasz kamienia innej wielkości, kształtu, koloru lub czystości, wówcz as skontaktuj się z nami telefonicznie albo mailowo np. Korzystając z formularza w zakładce Kontakt.

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Diament 0.60 ct/D/SI1/N
Kategoria Akcesoria do biżuterii
Marka GIA, HRD, IGI
Aktualnych ofert 1
Najniższa cena 12 111,60 zł
Najwyższa cena 12 111,60 zł
W bazie od 12.10.2021
Data aktualizacji 03.10.2023
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu Europejska Mennica Lokacyjna

Historia cen

Funkcja monitorowania historii zmian cen pozwala użytkownikowi na porównanie wartości towaru na przestrzeni czasu.

Na tę chwilę nie posiadamy historycznych danych dotyczących ceny dla tego produktu. Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

Recenzje / opinie

Podziel się z innymi swoją opinią o produkcie! Twoje doświadczenie może pomóc innym klientom.

Obecnie nie posiadamy recenzji dla Diament 0.60 ct/D/SI1/N. Twój komentarz może być pierwszy!

Znalezione oferty

Do cen pokazanych na poniższej liście dla Diament 0.60 ct/D/SI1/N GIA, HRD, IGI nie doliczono ewentualnych kosztów wysyłki / dostawy. Przed wytypowaniem miejsca, gdzie dokonasz zakupu, zorientuj się w ocenach sklepu i pamiętaj o dodaniu dodatkowych kosztów jeśli istnieją. Katalog sklepów jest stale odświeżana co jakiś czas, około raz na kilka - kilkanaście minut.

 • Diament 0.60 ct/D/SI1/N (idź do Europejska Mennica Lokacyjna)

  Diament 0.60 ct/D/SI1/N Sklep
  ★★★★★
  12 111,60 zł
  Kategoria w sklepie Europejska Mennica Lokacyjna: Akcesoria do biżuterii GIA, HRD, IGI

Produkty powiązane

Diament 0.60 ct/e/vvs1/n Gia, hrd, igi
GIA, HRD, IGI
Gia, hrd, igi Diament 1.00 ct/e/vvs1/n
GIA, HRD, IGI
Diament 0.70 ct/F/VS2/N
GIA, HRD, IGI
20 079,80 zł

Diament 0.70 ct/F/VS2/N

Diament 1.00 ct/D/FL/N
GIA, HRD, IGI
116 866,70 zł

Diament 1.00 ct/D/FL/N

Gia, hrd, igi Diament 1.00 ct/f/si1/n
GIA, HRD, IGI
Diament 0.30 ct/G/VVS2/N
GIA, HRD, IGI
Diament 0.60 ct/G/VVS2/N
GIA, HRD, IGI
13 705,30 zł

Diament 0.60 ct/G/VVS2/N

Diament 0.30 ct/H/VVS2/N
GIA, HRD, IGI
Diament 0.30 ct/E/VVS1/N
GIA, HRD, IGI
Diament 1.00 ct/h/vvs2/n Gia, hrd, igi
GIA, HRD, IGI

Inne w kategorii Akcesoria do biżuterii

Etui na biżuterię Nobo
Nobo
Diament 0.50 ct/F/VS1/N
GIA, IGI, HRD
12 095,30 zł

Diament 0.50 ct/F/VS1/N

...