Gia, hrd, igi Diament 0.50 ct/g/vs2/n
Gia, hrd, igi Diament 0.50 ct/g/vs2/n
Gia, hrd, igi Diament 0.50 ct/g/vs2/n
Gia, hrd, igi Diament 0.50 ct/g/vs2/n 2
Gia, hrd, igi Diament 0.50 ct/g/vs2/n 3
Gia, hrd, igi Diament 0.50 ct/g/vs2/n 4
Akcesoria do biżuterii GIA, HRD, IGI

Gia, hrd, igi Diament 0.50 ct/g/vs2/n

9 827,40 zł

Specjalna promocja dla Ciebie!

Najlepszą ofertę ma Europejska Mennica Lokacyjna w cenie 9 827,40 zł

Przeszukaliśmy dużą ilość sklepów internetowych w bazie Lydiana aby odnaleźć najbardziej korzystną ofertę dla Ciebie. Gia, hrd, igi Diament 0.50 ct/g/vs2/n GIA, HRD, IGI z kategorii akcesoria do biżuterii kupisz w cenie 9 827,40 zł w sklepie Europejska Mennica Lokacyjna. Pokazana kwota 9 827,40 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz wszystkie oferty ...
 • Cechy:
 • Akcesoria do biżuterii
 • GIA, HRD, IGI

Opis Gia, hrd, igi Diament 0.50 ct/g/vs2/n

DIAMENTY INWESTYCYJNE

Chcesz zachować niezależność i zabezpieczyć swoją przyszłość? Diamenty inwestycyjne są dla Ciebie rozwiązaniem wspaniałym. Są użyteczne, łatwo je przewieźć i przechować i znaleźć dla nich nowego nabywcę. Proponujemy brylanty inwestycyjne o rozmaitej wadze i typu. Możesz dzięki czemu połączyć kamień do wielkości inwestycji. Możesz nabyć brylant nieznaczny, albo zdecydować się na droższy towar. Każdy diament (brylant) wystawiony na sprzedaż certyfikat gwarantujący jego autentyczność, który jest wydany przez największe światowe instytuty gemmologiczne - m.in. GIA z Los Angeles, HRD czy IGI z Antwerpii.

atestY / WYCENY

Kiedy świeżo oszlifowane diamenty opuszczają szlifiernię przeważnie są od razu kierowane do laboratorium gemmologicznego, w celu wykonania oceny jakości i wydania słusznego certyfikatu. Cykl znany jako certyfikacja diamentu jest zlecany w głównej mierze zewnętrznej stronie, zajmującej się kompleksową obsługą w tym temacie. Cenione laboratoria zatrudniają fachowych gemmologów oraz ekspertów, którzy specjalizują się w ocenie i klasyfikacji diamentów. Dziś z pomocą przychodzi coraz bardziej nowoczesna technologia. Kolorymetr, diascan i inne urządzenia – laserowo i komputerowo pomagają w ocenie barwy, jakości szlifu, masy kamienia. Właściwie jedynie ocena czystości kamienia spoczywa prawie w pełni na barkach eksperta który dokonuje oceny. Do każdego kamienia jest sporządzana mapka, w której zaznaczane są wszelkie inkluzje, zanieczyszczenia, ale także cechy szlifu jak szczerby czy uzupełniające fasety. Kiedy kamień przejdzie już przez szczelne sito selekcji, zostanie sprawdzony pod kątem 4C, skrupulatnie zostanie opisana jego budowa i jakość szlifu, sprawdzeniu poddane zostanie naturalne pochodzenie diamentu – laboratorium wystawi dokument potwierdzający wszystkie w/w informacje. Certyfikat uznanego instytutu gwarantuje bezstronną i rzetelną ocenę cech oraz jakości diamentu. Każdy atest ma swój numer i jest przypisany dla jednego, konkretnego kamienia. Można śmiało stwierdzić że diament po certyfikacji tworzy całość wraz z swoim dokumentem.

KAMIENIE KOLOROWE

Gemmologia (z łac. Gemma i gr. Logos) - nauka o kamieniach szlachetnych i dekoratywnych wykorzystywanych w jubilerstwie i zdobnictwie. Gemma – słowo to oznaczało najpierw każdy kamień szlachetny, następnie kamień grawerowany służący do pieczętowania, a później kamień noszony także jako ozdoba.

idealnY DIAMENT DLA CIEBIE

wyjątkowe okazy diamentów są warte kilkadziesiąt milionów dolarów. Rozbudzają wyobraźnię inwestorów, ich wartość sukcesywnie rośnie, a inwestowanie w nie wcale nie jest nieprzystępne. Dlatego diamenty są jednym z najkorzystniejszych zabezpieczeń kapitału. Diamenty są z reguły krystaliczne (bezbarwne), lecz pojawiają się także różowe, niebieskie, żółte, zielone, a nawet brązowe w zróżnicowanych kształtach i szlifach. Najatrakcyjniejszy to brylant (pełny konwencjonalny szlif brylantowy mieści nie mniej aniżeli 57 faset: 33 w koronie i 24 w podstawie i kolet). Kamień szlifowany w ten sposób, widziany z góry, jest kolisty). Kiedy diament otrzymuje właśnie ten szlif, gwarantujący pełne odbicie światła, staje się brylantem, czyli z języka angielskiego (brilliant) – kamieniem doskonałym. Poniższy katalog diamentów pokazujący ceny, jest jedynie wycinkiem oferty - jeśli szukasz kamienia innej wielkości, kształtu, koloru albo czystości, wówcz as skontaktuj się z nami telefonicznie albo mailowo np. Korzystając z formularza w zakładce Kontakt.

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Gia, hrd, igi Diament 0.50 ct/g/vs2/n
Kategoria Akcesoria do biżuterii
Marka GIA, HRD, IGI
Aktualnych ofert 1
Najniższa cena 9 827,40 zł
Najwyższa cena 9 827,40 zł
W bazie od 12.10.2021
Data aktualizacji 03.10.2023
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu Europejska Mennica Lokacyjna

Historia cen

Funkcjonalność śledzenia historii zmian cen pozwala Ci podejmować przemyślane decyzje zakupowe.

Na tę chwilę nie posiadamy archiwalnych danych cenowych dla tego produktu. Przepraszamy za wszelkie utrudnienia.

Recenzje / opinie

Nabyłeś ten produkt? Daj znać innym, co o nim myślisz.

Przepraszamy, ale obecnie nie mamy jeszcze opinii o Gia, hrd, igi Diament 0.50 ct/g/vs2/n.

Znalezione oferty

Ceny prezentowanych niżej propozycji dla Gia, hrd, igi Diament 0.50 ct/g/vs2/n GIA, HRD, IGI nie zawierają w sobie potencjalnych kosztów wysyłki Przed wyborem sklepu, pozyskaj informacje o renomie sklepu i nie zapomnij o możliwości doliczenia innych kosztów. Aktualizacja listy ofert odbywa się co kilka / kilkanaście minut.

 • Gia, hrd, igi Diament 0.50 ct/g/vs2/n (oferta z Europejska Mennica Lokacyjna)

  Gia, hrd, igi Diament 0.50 ct/g/vs2/n Sklep
  ★★★★★
  9 827,40 zł
  Kategoria w sklepie Europejska Mennica Lokacyjna: Akcesoria do biżuterii GIA, HRD, IGI

Produkty powiązane

Diament 0.60 ct/e/vvs1/n Gia, hrd, igi
GIA, HRD, IGI
Gia, hrd, igi Diament 1.00 ct/e/vvs1/n
GIA, HRD, IGI
Diament 0.70 ct/F/VS2/N
GIA, HRD, IGI
20 079,80 zł

Diament 0.70 ct/F/VS2/N

Diament 1.00 ct/D/FL/N
GIA, HRD, IGI
116 866,70 zł

Diament 1.00 ct/D/FL/N

Gia, hrd, igi Diament 1.00 ct/f/si1/n
GIA, HRD, IGI
Diament 0.30 ct/G/VVS2/N
GIA, HRD, IGI
Diament 0.60 ct/G/VVS2/N
GIA, HRD, IGI
13 705,30 zł

Diament 0.60 ct/G/VVS2/N

Diament 0.30 ct/H/VVS2/N
GIA, HRD, IGI
Diament 0.30 ct/E/VVS1/N
GIA, HRD, IGI
Diament 1.00 ct/h/vvs2/n Gia, hrd, igi
GIA, HRD, IGI

Inne w kategorii Akcesoria do biżuterii

Etui na biżuterię Nobo
Nobo
Diament 0.50 ct/F/VS1/N
GIA, IGI, HRD
12 095,30 zł

Diament 0.50 ct/F/VS1/N

...