Diament 0.50 ct/D/SI1/N
Diament 0.50 ct/D/SI1/N
Diament 0.50 ct/D/SI1/N
Diament 0.50 ct/D/SI1/N 2
Diament 0.50 ct/D/SI1/N 3
Diament 0.50 ct/D/SI1/N 4
Akcesoria do biżuterii GIA, HRD, IGI

Diament 0.50 ct/D/SI1/N

10 215,30 zł

Promocja dla Ciebie!

Najlepszą propozycję ma Europejska Mennica Lokacyjna w cenie 10 215,30 zł

Przejrzeliśmy bazę sklepów on-line w bazie danych aby wyszukać świetną ofertę dla Ciebie. Diament 0.50 ct/D/SI1/N GIA, HRD, IGI z kategorii akcesoria do biżuterii kupisz w cenie 10 215,30 zł w sklepie Europejska Mennica Lokacyjna. Wyświetlona wota 10 215,30 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz wszystkie oferty ...
 • Cechy:
 • Akcesoria do biżuterii
 • GIA, HRD, IGI

Opis Diament 0.50 ct/D/SI1/N

DIAMENTY INWESTYCYJNE

Chcesz zachować niezależność i zabezpieczyć swoją przyszłość? Diamenty inwestycyjne są dla Ciebie rozwiązaniem perfekcyjnym. Są poręczne, łatwo je przewieźć i przechować oraz znaleźć dla nich nowego nabywcę. Oferujemy brylanty inwestycyjne o różnorodnej wadze i typu. Możesz dzięki temu dopasować kamień do wielkości inwestycji. Możesz kupić brylant drobny, albo zdecydować się na droższy produkt. Każdy diament (brylant) wystawiony na sprzedaż certyfikat gwarantujący jego autentyczność, który jest wydany przez największe światowe instytuty gemmologiczne - m.in. GIA z Los Angeles, HRD czy IGI z Antwerpii.

atestY / WYCENY

Kiedy świeżo oszlifowane diamenty opuszczają szlifiernię z zasady są od razu kierowane do laboratorium gemmologicznego, w celu wykonania oceny jakości i wydania słusznego atestu. Cykl znany jako certyfikacja diamentu jest zlecany z reguły zewnętrznej stronie, zajmującej się kompleksową obsługą w tym temacie. Uwielbiane laboratoria zatrudniają mistrzowskich gemmologów i ekspertów, którzy specjalizują się w ocenie i klasyfikacji diamentów. Dziś z pomocą przychodzi coraz bardziej nowoczesna technika. Kolorymetr, diascan i inne urządzenia – laserowo i komputerowo pomagają w ocenie barwy, jakości szlifu, masy kamienia. Właściwie jedynie ocena czystości kamienia spoczywa prawie w całości na barkach eksperta który dokonuje oceny. Do każdego kamienia jest sporządzana mapka, w której zaznaczane są wszelkie inkluzje, skażenia, ale także atrybuty szlifu jak szczerby czy uzupełniające fasety. Kiedy kamień przejdzie już poprzez szczelne sito selekcji, zostanie sprawdzony pod kątem 4C, starannie zostanie opisana jego budowa i jakość szlifu, sprawdzeniu poddane zostanie naturalne pochodzenie diamentu – laboratorium wystawi atest potwierdzający wszystkie w/w dane. Atest renomowanego instytutu zagwarantuje bezstronną i rzetelną ocenę cech, a także jakości diamentu. Każdy dokument posiada swój numer i jest przypisany dla jednego, mocnego kamienia. Można śmiało stwierdzić że diament po certyfikacji stwarza całość wraz z swoim dokumentem.

KAMIENIE KOLOROWE

Gemmologia (z łac. Gemma i gr. Logos) - nauka o kamieniach szlachetnych i dekoracyjnych używanych w jubilerstwie i zdobnictwie. Gemma – słowo to oznaczało najpierw każdy kamień szlachetny, następnie kamień grawerowany służący do pieczętowania, a później kamień noszony także jako ozdoba.

doskonałY DIAMENT DLA CIEBIE

nieszablonowe okazy diamentów są warte kilkadziesiąt milionów dolarów. Rozbudzają wyobraźnię inwestorów, ich cena sukcesywnie rośnie, a inwestowanie w nie wcale nie jest niełatwe. Dlatego diamenty są jednym z najkorzystniejszych zabezpieczeń kapitału. Diamenty są w głównej mierze transparentne (bezbarwne), ale pojawiają się także różowe, niebieskie, żółte, zielone, a nawet brązowe w różnorodnych kształtach i szlifach. Najpiękniejszy to brylant (pełny tradycyjny szlif brylantowy mieści nie mniej aniżeli 57 faset: 33 w koronie i 24 w podstawie i kolet). Kamień szlifowany w ten sposób, widziany z góry, jest okrągły). Kiedy diament dostaje właśnie ten szlif, gwarantujący pełne odbicie światła, staje się brylantem, czyli z języka angielskiego (brilliant) – kamieniem doskonałym. Poniższy katalog diamentów demonstrujący ceny, jest jedynie wycinkiem oferty - jeśli szukasz kamienia innej wielkości, kształtu, koloru albo czystości, wówcz as skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo np. Korzystając z formularza w zakładce Kontakt.

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Diament 0.50 ct/D/SI1/N
Kategoria Akcesoria do biżuterii
Marka GIA, HRD, IGI
Aktualnych ofert 1
Najniższa cena 10 215,30 zł
Najwyższa cena 10 215,30 zł
W bazie od 12.10.2021
Data aktualizacji 24.09.2023
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu Europejska Mennica Lokacyjna

Historia cen

Funkcjonalność śledzenia zmian cen pozwala na podejmowanie świadomych decyzji zakupowych.

Bardzo nam przykro, ale na chwilę obecną nie ma dostępnych informacji na temat historii cen produktu.

Recenzje / opinie

Posiadasz ten produkt? Napisz, co o nim myślisz.

Obecnie nie ma opinii dotyczących tego produktu. Pomóż innym klientom i podziel się swoją opinią.

Znalezione oferty

Wskazane poniżej ceny dla Diament 0.50 ct/D/SI1/N GIA, HRD, IGI nie wliczają w siebie kosztów związanych z przesyłką. Przed dokonaniem wyboru, uzyskaj informacje o reputacji sklepu i pamiętaj o możliwości doliczenia kosztów zwiążanych z wysyłką. Katalog sklepów jest okresowo odświeżana co jakiś czas, około raz na kilka - kilkanaście minut.

 • Diament 0.50 ct/D/SI1/N (w sklepie Europejska Mennica Lokacyjna)

  Diament 0.50 ct/D/SI1/N Sklep
  ★★★★★
  10 215,30 zł
  Kategoria w sklepie Europejska Mennica Lokacyjna: Akcesoria do biżuterii GIA, HRD, IGI

Produkty powiązane

Diament 0.60 ct/e/vvs1/n Gia, hrd, igi
GIA, HRD, IGI
Gia, hrd, igi Diament 1.00 ct/e/vvs1/n
GIA, HRD, IGI
Diament 0.70 ct/F/VS2/N
GIA, HRD, IGI
20 323,00 zł

Diament 0.70 ct/F/VS2/N

Diament 1.00 ct/D/FL/N
GIA, HRD, IGI
118 282,00 zł

Diament 1.00 ct/D/FL/N

Gia, hrd, igi Diament 1.00 ct/f/si1/n
GIA, HRD, IGI
Diament 0.30 ct/G/VVS2/N
GIA, HRD, IGI
Diament 0.60 ct/G/VVS2/N
GIA, HRD, IGI
13 871,30 zł

Diament 0.60 ct/G/VVS2/N

Diament 0.30 ct/H/VVS2/N
GIA, HRD, IGI
Diament 0.30 ct/E/VVS1/N
GIA, HRD, IGI
Diament 1.00 ct/h/vvs2/n Gia, hrd, igi
GIA, HRD, IGI

Inne w kategorii Akcesoria do biżuterii

Etui na biżuterię Nobo
Nobo
Diament 0.50 ct/F/VS1/N
GIA, IGI, HRD
12 095,30 zł

Diament 0.50 ct/F/VS1/N

...