Gia, hrd, igi Diament 0.40 ct/h/si1/n
Gia, hrd, igi Diament 0.40 ct/h/si1/n
Gia, hrd, igi Diament 0.40 ct/h/si1/n
Gia, hrd, igi Diament 0.40 ct/h/si1/n 2
Gia, hrd, igi Diament 0.40 ct/h/si1/n 3
Gia, hrd, igi Diament 0.40 ct/h/si1/n 4
Akcesoria do biżuterii GIA, HRD, IGI

Gia, hrd, igi Diament 0.40 ct/h/si1/n

4 674,70 zł

Okazja dla Ciebie!

Najlepszą ofertę przygotował Europejska Mennica Lokacyjna w cenie 4 674,70 zł

Przejrzeliśmy dużą ilość e-sklepów w bazie danych Lydiana aby wyszukać najbardziej korzystną ofertę specjalnie dla Ciebie. Gia, hrd, igi Diament 0.40 ct/h/si1/n GIA, HRD, IGI z kategorii akcesoria do biżuterii kupisz w cenie 4 674,70 zł w sklepie Europejska Mennica Lokacyjna. Przedstawiona kwota 4 674,70 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz wszystkie oferty ...
 • Cechy:
 • Akcesoria do biżuterii
 • GIA, HRD, IGI

Opis Gia, hrd, igi Diament 0.40 ct/h/si1/n

DIAMENTY INWESTYCYJNE

Chcesz zachować niezależność i zabezpieczyć swoją przyszłość? Diamenty inwestycyjne są dla Ciebie rozwiązaniem świetnym. Są praktyczne, prosto je przewieźć i przechować, a także znaleźć dla nich nowego nabywcę. Oferujemy brylanty inwestycyjne o najróżniejszej wadze i rodzaju. Możesz dzięki temu zintegrować kamień do wielkości inwestycji. Możesz kupić brylant drobny, albo zdecydować się na droższy towar. Każdy diament (brylant) wystawiony na sprzedaż certyfikat zapewniający jego autentyczność, który jest wydany przez największe światowe instytuty gemmologiczne - m.in. GIA z Los Angeles, HRD czy IGI z Antwerpii.

atestY / WYCENY

Kiedy świeżo oszlifowane diamenty opuszczają szlifiernię najczęściej są od razu kierowane do laboratorium gemmologicznego, w celu wykonania oceny jakości i wydania trafnego dokumentu. Proces znany jako certyfikacja diamentu jest zlecany z zasady zewnętrznej stronie, zajmującej się kompleksową obsługą w tym temacie. Uznane laboratoria zatrudniają profesjonalnych gemmologów, a także ekspertów, którzy specjalizują się w ocenie i klasyfikacji diamentów. Dziś z pomocą przychodzi coraz bardziej nowoczesna technika. Kolorymetr, diascan i inne urządzenia – laserowo i komputerowo pomagają w ocenie barwy, jakości szlifu, masy kamienia. Właściwie jedynie ocena czystości kamienia spoczywa prawie w całości na barkach eksperta który dokonuje oceny. Do każdego kamienia jest sporządzana mapka, w której zaznaczane są wszelkie inkluzje, zanieczyszczenia, lecz także parametry szlifu jak szczerby czy dodatkowe fasety. Kiedy kamień przejdzie już poprzez szczelne sito selekcji, zostanie sprawdzony pod kątem 4C, dokładnie zostanie opisana jego budowa i jakość szlifu, sprawdzeniu poddane zostanie naturalne pochodzenie diamentu – laboratorium wystawi certyfikat potwierdzający wszystkie w/w dane. Atest cenionego instytutu gwarantuje bezstronną i rzetelną ocenę cech, a także jakości diamentu. Każdy dokument posiada swój numer i jest przypisany dla jednego, solidnego kamienia. Można śmiało stwierdzić iż diament po certyfikacji buduje całość wraz z swoim certyfikatem.

KAMIENIE KOLOROWE

Gemmologia (z łac. Gemma i gr. Logos) - nauka o kamieniach szlachetnych i ozdobnych stosowanych w jubilerstwie i zdobnictwie. Gemma – słowo to oznaczało najpierw każdy kamień szlachetny, następnie kamień grawerowany służący do pieczętowania, a później kamień noszony także jako ozdoba.

nieprzeciętnY DIAMENT DLA CIEBIE

wyjątkowe okazy diamentów są warte kilkadziesiąt milionów dolarów. Rozbudzają wyobraźnię inwestorów, ich cena sukcesywnie rośnie, a inwestowanie w nie wcale nie jest nieprzystępne. Dlatego diamenty są jednym z najlepszych zabezpieczeń kapitału. Diamenty są z zasady klarowne (bezbarwne), ale pojawiają się też różowe, niebieskie, żółte, zielone, a choćby brązowe w rozmaitych kształtach i szlifach. Najefektowniejszy to brylant (pełny tradycyjny szlif brylantowy mieści nie mniej niżeli 57 faset: 33 w koronie i 24 w podstawie oraz kolet). Kamień szlifowany w ten sposób, widziany z góry, jest krągły). Kiedy diament dostaje właśnie ten szlif, zapewniający pełne odbicie światła, staje się brylantem, czyli z języka angielskiego (brilliant) – kamieniem znakomitym. Poniższy katalog diamentów ukazujący ceny, jest jedynie wycinkiem oferty - jeśli szukasz kamienia innej wielkości, kształtu, koloru lub czystości, wówcz as skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo np. Korzystając z formularza w zakładce Kontakt.

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Gia, hrd, igi Diament 0.40 ct/h/si1/n
Kategoria Akcesoria do biżuterii
Marka GIA, HRD, IGI
Aktualnych ofert 1
Najniższa cena 4 674,70 zł
Najwyższa cena 4 674,70 zł
W bazie od 12.10.2021
Data aktualizacji 03.10.2023
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu Europejska Mennica Lokacyjna

Historia cen

Funkcjonalność monitorowania historii cen pozwala użytkownikowi na porównanie wartości produktu w czasie.

Obecnie nie mamy archiwalnych danych dotyczących cen dla tego produktu. Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

Recenzje / opinie

Podziel się swoją opinią o produkcie! Twój komentarz może pomóc innym użytkownikom.

Nie mamy jeszcze opinii na temat Gia, hrd, igi Diament 0.40 ct/h/si1/n. Czy chciałbyś dodać pierwszą recenzję?

Znalezione oferty

Do cen pokazanych niżej dla Gia, hrd, igi Diament 0.40 ct/h/si1/n GIA, HRD, IGI nie wliczono ewentualnych kosztów dostawy. Przed określeniem, gdzie zrealizujesz transakcję, zorientuj się w ocenie firmy i dodaj do prezentowanej ceny możliwy koszt wysyłki. Aktualizacja listy ofert odbywa się co kilkanaście minut.

 • Gia, hrd, igi Diament 0.40 ct/h/si1/n (idź do Europejska Mennica Lokacyjna)

  Gia, hrd, igi Diament 0.40 ct/h/si1/n Sklep
  ★★★★★
  4 674,70 zł
  Kategoria w sklepie Europejska Mennica Lokacyjna: Akcesoria do biżuterii GIA, HRD, IGI

Produkty powiązane

Diament 0.60 ct/e/vvs1/n Gia, hrd, igi
GIA, HRD, IGI
Gia, hrd, igi Diament 1.00 ct/e/vvs1/n
GIA, HRD, IGI
Diament 0.70 ct/F/VS2/N
GIA, HRD, IGI
20 079,80 zł

Diament 0.70 ct/F/VS2/N

Diament 1.00 ct/D/FL/N
GIA, HRD, IGI
116 866,70 zł

Diament 1.00 ct/D/FL/N

Gia, hrd, igi Diament 1.00 ct/f/si1/n
GIA, HRD, IGI
Diament 0.30 ct/G/VVS2/N
GIA, HRD, IGI
Diament 0.60 ct/G/VVS2/N
GIA, HRD, IGI
13 705,30 zł

Diament 0.60 ct/G/VVS2/N

Diament 0.30 ct/H/VVS2/N
GIA, HRD, IGI
Diament 0.30 ct/E/VVS1/N
GIA, HRD, IGI
Diament 1.00 ct/h/vvs2/n Gia, hrd, igi
GIA, HRD, IGI

Inne w kategorii Akcesoria do biżuterii

Etui na biżuterię Nobo
Nobo
Diament 0.50 ct/F/VS1/N
GIA, IGI, HRD
12 095,30 zł

Diament 0.50 ct/F/VS1/N

...