Gia, hrd, igi Diament 0.40 ct/g/vs1/n
Gia, hrd, igi Diament 0.40 ct/g/vs1/n
Gia, hrd, igi Diament 0.40 ct/g/vs1/n
Gia, hrd, igi Diament 0.40 ct/g/vs1/n 2
Gia, hrd, igi Diament 0.40 ct/g/vs1/n 3
Gia, hrd, igi Diament 0.40 ct/g/vs1/n 4
Akcesoria do biżuterii GIA, HRD, IGI

Gia, hrd, igi Diament 0.40 ct/g/vs1/n

5 949,60 zł

Wyjątkowa okazja dla Ciebie!

Najkorzystniejszą propozycję ma Europejska Mennica Lokacyjna w cenie 5 949,60 zł

Przeszukaliśmy wiele internetowych sklepów w naszej bazie aby odszukać świetną ofertę specjalnie dla Ciebie. Gia, hrd, igi Diament 0.40 ct/g/vs1/n GIA, HRD, IGI z kategorii akcesoria do biżuterii kupisz w cenie 5 949,60 zł w sklepie Europejska Mennica Lokacyjna. Wyświetlona cena 5 949,60 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz wszystkie oferty ...
 • Cechy:
 • Akcesoria do biżuterii
 • GIA, HRD, IGI

Opis Gia, hrd, igi Diament 0.40 ct/g/vs1/n

DIAMENTY INWESTYCYJNE

Chcesz zachować niezależność i zabezpieczyć swoją przyszłość? Diamenty inwestycyjne są dla Ciebie rozwiązaniem wspaniałym. Są użyteczne, łatwo je przewieźć i przechować, a także znaleźć dla nich nowego nabywcę. Oferujemy brylanty inwestycyjne o najróżniejszej wadze i typu. Możesz dzięki temu złączyć kamień do wielkości inwestycji. Możesz nabyć brylant niepokaźny, albo zdecydować się na droższy artykuł. Każdy diament (brylant) wystawiony na sprzedaż certyfikat gwarantujący jego autentyczność, który jest wydany przez największe światowe instytuty gemmologiczne - m.in. GIA z Los Angeles, HRD czy IGI z Antwerpii.

certyfikatY / WYCENY

Kiedy świeżo oszlifowane diamenty opuszczają szlifiernię głównie są od razu kierowane do laboratorium gemmologicznego, w celu wykonania oceny jakości i wydania słusznego dokumentu. Cykl znany jako certyfikacja diamentu jest zlecany przede wszystkim zewnętrznej stronie, zajmującej się kompleksową obsługą w tym temacie. Szanowane laboratoria zatrudniają fachowych gemmologów, a także ekspertów, którzy specjalizują się w ocenie i klasyfikacji diamentów. Dziś z pomocą przychodzi coraz bardziej nowoczesna technika. Kolorymetr, diascan i inne urządzenia – laserowo i komputerowo pomagają w ocenie barwy, jakości szlifu, masy kamienia. Właściwie jedynie ocena czystości kamienia spoczywa prawie w całości na barkach eksperta który dokonuje oceny. Do każdego kamienia jest sporządzana mapka, w której zaznaczane są wszelkie inkluzje, skażenia, ale także parametry szlifu jak szczerby czy dopełniające fasety. Kiedy kamień przejdzie już poprzez szczelne sito selekcji, zostanie sprawdzony pod kątem 4C, precyzyjnie zostanie opisana jego budowa i jakość szlifu, sprawdzeniu poddane zostanie naturalne pochodzenie diamentu – laboratorium wystawi certyfikat potwierdzający wszystkie w/w informacje. Certyfikat lubianego instytutu zagwarantuje bezstronną i rzetelną ocenę cech, a także jakości diamentu. Każdy certyfikat posiada swój numer i jest przypisany dla jednego, solidnego kamienia. Można śmiało stwierdzić że diament po certyfikacji buduje całość wraz z swym atestem.

KAMIENIE KOLOROWE

Gemmologia (z łac. Gemma i gr. Logos) - nauka o kamieniach szlachetnych i ozdobnych używanych w jubilerstwie i zdobnictwie. Gemma – słowo to oznaczało najpierw każdy kamień szlachetny, następnie kamień grawerowany służący do pieczętowania, a później kamień noszony także jako ozdoba.

wspaniałY DIAMENT DLA CIEBIE

unikatowe okazy diamentów są warte kilkadziesiąt milionów dolarów. Rozbudzają wyobraźnię inwestorów, ich cena sukcesywnie rośnie, a inwestowanie w nie wcale nie jest niełatwe. Dlatego diamenty są jednym z najlepszych zabezpieczeń kapitału. Diamenty są zwykle przezroczyste (bezbarwne), lecz pojawiają się także różowe, niebieskie, żółte, zielone, a choćby brązowe w najróżniejszych kształtach i szlifach. Najefektowniejszy to brylant (pełny klasyczny szlif brylantowy gromadzi nie mniej aniżeli 57 faset: 33 w koronie i 24 w podstawie, a także kolet). Kamień szlifowany w ten sposób, widziany z góry, jest okrągły). Kiedy diament otrzymuje właśnie ten szlif, zapewniający pełne odbicie światła, staje się brylantem, czyli z języka angielskiego (brilliant) – kamieniem genialnym. Poniższy katalog diamentów prezentujący ceny, jest jedynie wycinkiem oferty - jeśli szukasz kamienia innej wielkości, kształtu, koloru lub czystości, wówcz as skontaktuj się z nami telefonicznie albo mailowo np. Korzystając z formularza w zakładce Kontakt.

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Gia, hrd, igi Diament 0.40 ct/g/vs1/n
Kategoria Akcesoria do biżuterii
Marka GIA, HRD, IGI
Aktualnych ofert 1
Najniższa cena 5 949,60 zł
Najwyższa cena 5 949,60 zł
W bazie od 12.10.2021
Data aktualizacji 03.10.2023
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu Europejska Mennica Lokacyjna

Historia cen

Funkcjonalność śledzenia zmian cen pozwala Ci na obserwację wartości towaru w czasie.

Na tę chwilę nie posiadamy historycznych danych dotyczących ceny dla produktu Gia, hrd, igi Diament 0.40 ct/g/vs1/n. Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

Recenzje / opinie

Opinia użytkowników jest dla innych ważna! Wyślij recenzję produktu.

Jeszcze nikt nie ocenił tego produktu. Bądź pierwszy i dodaj swoją opinię!

Znalezione oferty

Ceny prezentowanych poniżej propozycji dla Gia, hrd, igi Diament 0.40 ct/g/vs1/n GIA, HRD, IGI nie zawierają w sobie ewentualnych kosztów pakowania i przesyłki Zanim wybierzesz, gdzie kupić produkt, zapoznaj się z opiniami o firmie i zapoznaj sie z warunkami realizacji zamówienia. Aktualizacja listy propozycji odbywa się co kilka / kilkanaście minut.

 • Gia, hrd, igi Diament 0.40 ct/g/vs1/n (oferta z Europejska Mennica Lokacyjna)

  Gia, hrd, igi Diament 0.40 ct/g/vs1/n Sklep
  ★★★★★
  5 949,60 zł
  Kategoria w sklepie Europejska Mennica Lokacyjna: Akcesoria do biżuterii GIA, HRD, IGI

Produkty powiązane

Diament 0.60 ct/e/vvs1/n Gia, hrd, igi
GIA, HRD, IGI
Gia, hrd, igi Diament 1.00 ct/e/vvs1/n
GIA, HRD, IGI
Diament 0.70 ct/F/VS2/N
GIA, HRD, IGI
20 079,80 zł

Diament 0.70 ct/F/VS2/N

Diament 1.00 ct/D/FL/N
GIA, HRD, IGI
116 866,70 zł

Diament 1.00 ct/D/FL/N

Gia, hrd, igi Diament 1.00 ct/f/si1/n
GIA, HRD, IGI
Diament 0.30 ct/G/VVS2/N
GIA, HRD, IGI
Diament 0.60 ct/G/VVS2/N
GIA, HRD, IGI
13 705,30 zł

Diament 0.60 ct/G/VVS2/N

Diament 0.30 ct/H/VVS2/N
GIA, HRD, IGI
Diament 0.30 ct/E/VVS1/N
GIA, HRD, IGI
Diament 1.00 ct/h/vvs2/n Gia, hrd, igi
GIA, HRD, IGI

Inne w kategorii Akcesoria do biżuterii

Etui na biżuterię Nobo
Nobo
Diament 0.50 ct/F/VS1/N
GIA, IGI, HRD
12 095,30 zł

Diament 0.50 ct/F/VS1/N

...