Diament 0.40 ct/e/si2/n Gia, hrd, igi
Diament 0.40 ct/e/si2/n Gia, hrd, igi
Diament 0.40 ct/e/si2/n Gia, hrd, igi
Diament 0.40 ct/e/si2/n Gia, hrd, igi 2
Diament 0.40 ct/e/si2/n Gia, hrd, igi 3
Diament 0.40 ct/e/si2/n Gia, hrd, igi 4
Akcesoria do biżuterii GIA, HRD, IGI

Diament 0.40 ct/e/si2/n Gia, hrd, igi

4 674,70 zł

Promocja dla Ciebie!

Najkorzystniejszą propozycję ma Europejska Mennica Lokacyjna w cenie 4 674,70 zł

Przeszukaliśmy wiele e-sklepów w bazie aby odszukać najlepszą ofertę specjalnie dla Ciebie. Diament 0.40 ct/e/si2/n Gia, hrd, igi GIA, HRD, IGI z kategorii akcesoria do biżuterii kupisz w cenie 4 674,70 zł w sklepie Europejska Mennica Lokacyjna. Wyświetlona wota 4 674,70 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz wszystkie oferty ...
 • Cechy:
 • Akcesoria do biżuterii
 • GIA, HRD, IGI

Opis Diament 0.40 ct/e/si2/n Gia, hrd, igi

DIAMENTY INWESTYCYJNE

Chcesz zachować niezależność i zabezpieczyć swoją przyszłość? Diamenty inwestycyjne są dla Ciebie rozwiązaniem nadzwyczajnym. Są użyteczne, prosto je przewieźć i przechować i znaleźć dla nich nowego nabywcę. Oferujemy brylanty inwestycyjne o najróżniejszej wadze i typu. Możesz dzięki temu dopasować kamień do wielkości inwestycji. Możesz nabyć brylant drobny, albo zdecydować się na droższy towar. Każdy diament (brylant) wystawiony na sprzedaż certyfikat zapewniający jego autentyczność, który jest wydany przez największe światowe instytuty gemmologiczne - m.in. GIA z Los Angeles, HRD czy IGI z Antwerpii.

dokumentY / WYCENY

Kiedy świeżo oszlifowane diamenty opuszczają szlifiernię zwykle są od razu kierowane do laboratorium gemmologicznego, w celu wykonania oceny jakości i wydania stosownego atestu. Cykl znany jako certyfikacja diamentu jest zlecany z zasady zewnętrznej stronie, zajmującej się kompleksową obsługą w tym temacie. Uwielbiane laboratoria zatrudniają fachowych gemmologów oraz ekspertów, którzy specjalizują się w ocenie i klasyfikacji diamentów. Dziś z pomocą przychodzi coraz bardziej progresywna technika. Kolorymetr, diascan i inne urządzenia – laserowo i komputerowo pomagają w ocenie barwy, jakości szlifu, masy kamienia. Właściwie jedynie ocena czystości kamienia spoczywa prawie w pełni na barkach eksperta który dokonuje oceny. Do każdego kamienia jest sporządzana mapka, w której zaznaczane są wszelkie inkluzje, zanieczyszczenia, lecz także cechy szlifu jak szczerby czy uzupełniające fasety. Kiedy kamień przejdzie już przez szczelne sito selekcji, zostanie sprawdzony pod kątem 4C, precyzyjnie zostanie opisana jego budowa i jakość szlifu, sprawdzeniu poddane zostanie naturalne pochodzenie diamentu – laboratorium wystawi dokument potwierdzający wszystkie w/w informacje. Atest uznanego instytutu zagwarantuje bezstronną i rzetelną ocenę cech, a także jakości diamentu. Każdy certyfikat ma swój numer i jest przypisany dla jednego, mocnego kamienia. Można śmiało stwierdzić iż diament po certyfikacji kreuje całość wraz z swoim dokumentem.

KAMIENIE KOLOROWE

Gemmologia (z łac. Gemma i gr. Logos) - nauka o kamieniach szlachetnych i ozdobnych wykorzystywanych w jubilerstwie i zdobnictwie. Gemma – słowo to oznaczało najpierw każdy kamień szlachetny, następnie kamień grawerowany służący do pieczętowania, a później kamień noszony także jako ozdoba.

rewelacyjnY DIAMENT DLA CIEBIE

nieszablonowe okazy diamentów są warte kilkadziesiąt milionów dolarów. Rozbudzają wyobraźnię inwestorów, ich cena sukcesywnie rośnie, a inwestowanie w nie wcale nie jest trudne. Dlatego diamenty są jednym z najlepszych zabezpieczeń kapitału. Diamenty są przede wszystkim przejrzyste (bezbarwne), lecz pojawiają się również różowe, niebieskie, żółte, zielone, a nawet brązowe w rozmaitych kształtach i szlifach. Najbłyskotliwiejszy to brylant (pełny klasyczny szlif brylantowy zawiera nie mniej niż 57 faset: 33 w koronie i 24 w podstawie i kolet). Kamień szlifowany w ten sposób, widziany z góry, jest krągły). Kiedy diament dostaje właśnie ten szlif, gwarantujący pełne odbicie światła, staje się brylantem, czyli z języka angielskiego (brilliant) – kamieniem wspaniałym. Poniższy katalog diamentów pokazujący ceny, jest jedynie wycinkiem oferty - jeśli szukasz kamienia innej wielkości, kształtu, koloru lub czystości, wówcz as skontaktuj się z nami telefonicznie albo mailowo np. Korzystając z formularza w zakładce Kontakt.

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Diament 0.40 ct/e/si2/n Gia, hrd, igi
Kategoria Akcesoria do biżuterii
Marka GIA, HRD, IGI
Aktualnych ofert 1
Najniższa cena 4 674,70 zł
Najwyższa cena 4 674,70 zł
W bazie od 12.10.2021
Data aktualizacji 03.10.2023
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu Europejska Mennica Lokacyjna

Historia cen

Funkcja śledzenia historii cen pozwala na podejmowanie mądrych decyzji zakupowych.

Nie udało się pobrać archiwalnych informacji na temat cen dla tego produktu. Spróbuj proszę ponownie w późniejszym czasie.

Recenzje / opinie

Posiadasz ten produkt? Napisz, co o nim myślisz.

Obecnie nie posiadamy recenzji dla Diament 0.40 ct/e/si2/n Gia, hrd, igi. Twój komentarz może być pierwszy!

Znalezione oferty

Ceny propozycji dla Diament 0.40 ct/e/si2/n Gia, hrd, igi GIA, HRD, IGI, które są pokazane poniżej, nie zawierają potencjalnych kosztów wysyłki. Zanim wybierzesz, gdzie kupić produkt, zapoznaj się z opiniami o sklepie i zapoznaj sie z warunkami realizacji zamówienia. Katalog ofert jest stale aktualizowana co jakiś czas, około raz na kilka minut.

 • Diament 0.40 ct/e/si2/n Gia, hrd, igi (w sklepie Europejska Mennica Lokacyjna)

  Diament 0.40 ct/e/si2/n Gia, hrd, igi Sklep
  ★★★★★
  4 674,70 zł
  Kategoria w sklepie Europejska Mennica Lokacyjna: Akcesoria do biżuterii GIA, HRD, IGI

Produkty powiązane

Diament 0.60 ct/e/vvs1/n Gia, hrd, igi
GIA, HRD, IGI
Gia, hrd, igi Diament 1.00 ct/e/vvs1/n
GIA, HRD, IGI
Diament 0.70 ct/F/VS2/N
GIA, HRD, IGI
20 079,80 zł

Diament 0.70 ct/F/VS2/N

Diament 1.00 ct/D/FL/N
GIA, HRD, IGI
116 866,70 zł

Diament 1.00 ct/D/FL/N

Gia, hrd, igi Diament 1.00 ct/f/si1/n
GIA, HRD, IGI
Diament 0.30 ct/G/VVS2/N
GIA, HRD, IGI
Diament 0.60 ct/G/VVS2/N
GIA, HRD, IGI
13 705,30 zł

Diament 0.60 ct/G/VVS2/N

Diament 0.30 ct/H/VVS2/N
GIA, HRD, IGI
Diament 0.30 ct/E/VVS1/N
GIA, HRD, IGI
Diament 1.00 ct/h/vvs2/n Gia, hrd, igi
GIA, HRD, IGI

Inne w kategorii Akcesoria do biżuterii

Etui na biżuterię Nobo
Nobo
Diament 0.50 ct/F/VS1/N
GIA, IGI, HRD
12 095,30 zł

Diament 0.50 ct/F/VS1/N

...