Diament 0.40 ct/D/VVS1/N
Diament 0.40 ct/D/VVS1/N
Diament 0.40 ct/D/VVS1/N
Diament 0.40 ct/D/VVS1/N 2
Diament 0.40 ct/D/VVS1/N 3
Diament 0.40 ct/D/VVS1/N 4
Akcesoria do biżuterii GIA, HRD, IGI

Diament 0.40 ct/D/VVS1/N

8 648,10 zł

Specjalna okazja dla Ciebie!

Najkorzystniejszą ofertę ma Europejska Mennica Lokacyjna w cenie 8 648,10 zł

Przejrzeliśmy dużą ilość sklepów on-line w bazie aby wyszukać świetną ofertę specjalnie dla Ciebie. Diament 0.40 ct/D/VVS1/N GIA, HRD, IGI z kategorii akcesoria do biżuterii kupisz w cenie 8 648,10 zł w sklepie Europejska Mennica Lokacyjna. Kwota 8 648,10 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz wszystkie oferty ...
 • Cechy:
 • Akcesoria do biżuterii
 • GIA, HRD, IGI

Opis Diament 0.40 ct/D/VVS1/N

DIAMENTY INWESTYCYJNE

Chcesz zachować niezależność i zabezpieczyć swoją przyszłość? Diamenty inwestycyjne są dla Ciebie rozwiązaniem nieprzeciętnym. Są funkcjonalne, z łatwością je przewieźć i przechować, a także znaleźć dla nich nowego nabywcę. Proponujemy brylanty inwestycyjne o przeróżnej wadze i rodzaju. Możesz dzięki czemu zbratać kamień do wielkości inwestycji. Możesz nabyć brylant nieduży, albo zdecydować się na droższy artykuł. Każdy diament (brylant) wystawiony na sprzedaż certyfikat gwarantujący jego autentyczność, który jest wydany poprzez największe światowe instytuty gemmologiczne - m.in. GIA z Los Angeles, HRD czy IGI z Antwerpii.

certyfikatY / WYCENY

Kiedy świeżo oszlifowane diamenty opuszczają szlifiernię w głównej mierze są od razu kierowane do laboratorium gemmologicznego, w celu wykonania oceny jakości i wydania stosownego atestu. Cykl znany jako certyfikacja diamentu jest zlecany na ogół zewnętrznej stronie, zajmującej się kompleksową obsługą w tym temacie. Uwielbiane laboratoria zatrudniają profesjonalnych gemmologów i ekspertów, którzy specjalizują się w ocenie i klasyfikacji diamentów. Dziś z pomocą przychodzi coraz bardziej zaawansowana technologia. Kolorymetr, diascan i inne urządzenia – laserowo i komputerowo pomagają w ocenie barwy, jakości szlifu, masy kamienia. Właściwie jedynie ocena czystości kamienia spoczywa prawie w całości na barkach eksperta który dokonuje oceny. Do każdego kamienia jest sporządzana mapka, w której zaznaczane są wszelkie inkluzje, zanieczyszczenia, ale także cechy szlifu jak szczerby czy dodatkowe fasety. Kiedy kamień przejdzie już poprzez szczelne sito selekcji, zostanie sprawdzony pod kątem 4C, precyzyjnie zostanie opisana jego budowa i jakość szlifu, sprawdzeniu poddane zostanie naturalne pochodzenie diamentu – laboratorium wystawi certyfikat potwierdzający wszystkie w/w informacje. Dokument uznanego instytutu zapewnia bezstronną i rzetelną ocenę cech, a także jakości diamentu. Każdy certyfikat ma swój numer i jest przypisany dla jednego, mocnego kamienia. Można śmiało stwierdzić że diament po certyfikacji tworzy całość wraz z swym certyfikatem.

KAMIENIE KOLOROWE

Gemmologia (z łac. Gemma i gr. Logos) - nauka o kamieniach szlachetnych i dekoratywnych używanych w jubilerstwie i zdobnictwie. Gemma – słowo to oznaczało najpierw każdy kamień szlachetny, następnie kamień grawerowany służący do pieczętowania, a później kamień noszony także jako ozdoba.

rewelacyjnY DIAMENT DLA CIEBIE

unikatowe okazy diamentów są warte kilkadziesiąt milionów dolarów. Rozbudzają wyobraźnię inwestorów, ich wartość sukcesywnie rośnie, a inwestowanie w nie wcale nie jest trudne. Dlatego diamenty są jednym z najkorzystniejszych zabezpieczeń kapitału. Diamenty są najczęściej przezroczyste (bezbarwne), lecz pojawiają się również różowe, niebieskie, żółte, zielone, a choćby brązowe w przeróżnych kształtach i szlifach. Najpiękniejszy to brylant (pełny konwencjonalny szlif brylantowy posiada nie mniej niżeli 57 faset: 33 w koronie i 24 w podstawie, a także kolet). Kamień szlifowany w ten sposób, widziany z góry, jest okrągły). Kiedy diament dostaje właśnie ten szlif, gwarantujący pełne odbicie światła, staje się brylantem, czyli z języka angielskiego (brilliant) – kamieniem perfekcyjnym. Poniższy katalog diamentów demonstrujący ceny, jest jedynie wycinkiem oferty - jeśli szukasz kamienia innej wielkości, kształtu, koloru lub czystości, wówcz as skontaktuj się z nami telefonicznie albo mailowo np. Korzystając z formularza w zakładce Kontakt.

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Diament 0.40 ct/D/VVS1/N
Kategoria Akcesoria do biżuterii
Marka GIA, HRD, IGI
Aktualnych ofert 1
Najniższa cena 8 648,10 zł
Najwyższa cena 8 648,10 zł
W bazie od 12.10.2021
Data aktualizacji 03.10.2023
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu Europejska Mennica Lokacyjna

Historia cen

Funkcjonalność monitorowania zmian cen pozwala na ocenę wartości produktu w czasie.

nie udało się nam zebrać archiwalnych informacji na temat cen dla produktu Diament 0.40 ct/D/VVS1/N. Proszę spróbuj ponownie później.

Recenzje / opinie

Posiadasz ten produkt? Powiedz nam, co o nim myślisz.

Przepraszamy, ale obecnie nie mamy jeszcze opinii o tym produkcie.

Znalezione oferty

Ceny ofert dla Diament 0.40 ct/D/VVS1/N GIA, HRD, IGI, które zostały pokazane poniżej, nie zawierają potencjalnych kosztów wysyłki. Zanim podejmiesz decyzję, gdzie kupić produkt, zapoznaj się z opiniami o firmie i zapoznaj sie z warunkami dostawy. Lista ofert jest cyklicznie aktualizowana, co kilka / kilkanaście minut.

 • Diament 0.40 ct/D/VVS1/N (w sklepie Europejska Mennica Lokacyjna)

  Diament 0.40 ct/D/VVS1/N Sklep
  ★★★★★
  8 648,10 zł
  Kategoria w sklepie Europejska Mennica Lokacyjna: Akcesoria do biżuterii GIA, HRD, IGI

Produkty powiązane

Diament 0.60 ct/e/vvs1/n Gia, hrd, igi
GIA, HRD, IGI
Gia, hrd, igi Diament 1.00 ct/e/vvs1/n
GIA, HRD, IGI
Diament 0.70 ct/F/VS2/N
GIA, HRD, IGI
20 079,80 zł

Diament 0.70 ct/F/VS2/N

Diament 1.00 ct/D/FL/N
GIA, HRD, IGI
116 866,70 zł

Diament 1.00 ct/D/FL/N

Gia, hrd, igi Diament 1.00 ct/f/si1/n
GIA, HRD, IGI
Diament 0.30 ct/G/VVS2/N
GIA, HRD, IGI
Diament 0.60 ct/G/VVS2/N
GIA, HRD, IGI
13 705,30 zł

Diament 0.60 ct/G/VVS2/N

Diament 0.30 ct/H/VVS2/N
GIA, HRD, IGI
Diament 0.30 ct/E/VVS1/N
GIA, HRD, IGI
Diament 1.00 ct/h/vvs2/n Gia, hrd, igi
GIA, HRD, IGI

Inne w kategorii Akcesoria do biżuterii

Etui na biżuterię Nobo
Nobo
Diament 0.50 ct/F/VS1/N
GIA, IGI, HRD
12 095,30 zł

Diament 0.50 ct/F/VS1/N

...