Diament 0.40 ct/D/VS1/N
Diament 0.40 ct/D/VS1/N
Diament 0.40 ct/D/VS1/N
Diament 0.40 ct/D/VS1/N 2
Diament 0.40 ct/D/VS1/N 3
Diament 0.40 ct/D/VS1/N 4
Akcesoria do biżuterii GIA, HRD, IGI

Diament 0.40 ct/D/VS1/N

7 012,00 zł

Wyjątkowa okazja dla Ciebie!

Najlepszą propozycję przygotował Europejska Mennica Lokacyjna w cenie 7 012,00 zł

Przejrzeliśmy dużą ilość sklepów internetowych w naszym systemie aby odnaleźć najkorzystniejszą ofertę dla Ciebie. Diament 0.40 ct/D/VS1/N GIA, HRD, IGI z kategorii akcesoria do biżuterii kupisz w cenie 7 012,00 zł w sklepie Europejska Mennica Lokacyjna. Wyświetlona cena 7 012,00 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz wszystkie oferty ...
 • Cechy:
 • Akcesoria do biżuterii
 • GIA, HRD, IGI

Opis Diament 0.40 ct/D/VS1/N

DIAMENTY INWESTYCYJNE

Chcesz zachować niezależność i zabezpieczyć swoją przyszłość? Diamenty inwestycyjne są dla Ciebie rozwiązaniem idealnym. Są praktyczne, prosto je przewieźć i przechować i znaleźć dla nich nowego nabywcę. Proponujemy brylanty inwestycyjne o przeróżnej wadze i rodzaju. Możesz dzięki czemu skonsolidować kamień do wielkości inwestycji. Możesz kupić brylant niepokaźny, albo zdecydować się na droższy towar. Każdy diament (brylant) wystawiony na sprzedaż certyfikat gwarantujący jego autentyczność, który jest wydany przez największe światowe instytuty gemmologiczne - m.in. GIA z Los Angeles, HRD czy IGI z Antwerpii.

dokumentY / WYCENY

Kiedy świeżo oszlifowane diamenty opuszczają szlifiernię z reguły są od razu kierowane do laboratorium gemmologicznego, w celu wykonania oceny jakości i wydania słusznego atestu. Cykl znany jako certyfikacja diamentu jest zlecany przede wszystkim zewnętrznej stronie, zajmującej się kompleksową obsługą w tym temacie. Cenione laboratoria zatrudniają fachowych gemmologów i ekspertów, którzy specjalizują się w ocenie i klasyfikacji diamentów. Dziś z pomocą przychodzi coraz bardziej innowacyjna technologia. Kolorymetr, diascan i inne urządzenia – laserowo i komputerowo pomagają w ocenie barwy, jakości szlifu, masy kamienia. Właściwie jedynie ocena czystości kamienia spoczywa prawie kompletnie na barkach eksperta który dokonuje oceny. Do każdego kamienia jest sporządzana mapka, w której zaznaczane są wszelkie inkluzje, zanieczyszczenia, lecz także parametry szlifu jak szczerby czy uzupełniające fasety. Kiedy kamień przejdzie już przez szczelne sito selekcji, zostanie sprawdzony pod kątem 4C, precyzyjnie zostanie opisana jego budowa i jakość szlifu, sprawdzeniu poddane zostanie naturalne pochodzenie diamentu – laboratorium wystawi atest potwierdzający wszystkie w/w dane. Dokument szanowanego instytutu gwarantuje bezstronną i rzetelną ocenę cech oraz jakości diamentu. Każdy dokument ma swój numer i jest przypisany dla jednego, konkretnego kamienia. Można śmiało stwierdzić że diament po certyfikacji stwarza całość wraz z swym certyfikatem.

KAMIENIE KOLOROWE

Gemmologia (z łac. Gemma i gr. Logos) - nauka o kamieniach szlachetnych i dekoratywnych wykorzystywanych w jubilerstwie i zdobnictwie. Gemma – słowo to oznaczało najpierw każdy kamień szlachetny, następnie kamień grawerowany służący do pieczętowania, a później kamień noszony także jako ozdoba.

świetnY DIAMENT DLA CIEBIE

unikatowe okazy diamentów są warte kilkadziesiąt milionów dolarów. Rozbudzają wyobraźnię inwestorów, ich cena sukcesywnie rośnie, a inwestowanie w nie wcale nie jest trudne. Dlatego diamenty są jednym z najlepszych zabezpieczeń kapitału. Diamenty są najczęściej krystaliczne (bezbarwne), lecz pojawiają się też różowe, niebieskie, żółte, zielone, a nawet brązowe w przeróżnych kształtach i szlifach. Najefektowniejszy to brylant (pełny konwencjonalny szlif brylantowy zawiera nie mniej niżeli 57 faset: 33 w koronie i 24 w podstawie i kolet). Kamień szlifowany w ten sposób, widziany z góry, jest kolisty). Kiedy diament dostaje właśnie ten szlif, gwarantujący pełne odbicie światła, staje się brylantem, czyli z języka angielskiego (brilliant) – kamieniem nadzwyczajnym. Poniższy katalog diamentów prezentujący ceny, jest jedynie wycinkiem oferty - jeśli szukasz kamienia innej wielkości, kształtu, koloru lub czystości, wówcz as skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo np. Korzystając z formularza w zakładce Kontakt.

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Diament 0.40 ct/D/VS1/N
Kategoria Akcesoria do biżuterii
Marka GIA, HRD, IGI
Aktualnych ofert 1
Najniższa cena 7 012,00 zł
Najwyższa cena 7 012,00 zł
W bazie od 12.10.2021
Data aktualizacji 03.10.2023
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu Europejska Mennica Lokacyjna

Historia cen

Funkcjonalność monitorowania historii zmian cen pozwala Ci podejmować świadome decyzje zakupowe.

nie udało się nam pobrać archiwalnych danych cenowych dla tego produktu. Proszę spróbuj ponownie później.

Recenzje / opinie

Podziel się swoją opinią o tym produkcie! Twoje doświadczenie może pomóc innym klientom.

Na chwilę obecną brak recenzji tego produktu. Bądź pierwszym, który dodaje opinię!

Znalezione oferty

W cenach propozycji dla Diament 0.40 ct/D/VS1/N GIA, HRD, IGI, przedstawionych na poniższej liście, nie uwzględniono ewentualnych kosztów dostarczenia towaru. Przed określeniem, gdzie dokonasz zakupu, zorientuj się w ocenach firmy i pamiętaj o doliczeniu dodatkowych kosztów jeśli istnieją. Odświeżanie katalogu propozycji cenowych ma miejsce co kilka minut.

 • Diament 0.40 ct/D/VS1/N (oferta z Europejska Mennica Lokacyjna)

  Diament 0.40 ct/D/VS1/N Sklep
  ★★★★★
  7 012,00 zł
  Kategoria w sklepie Europejska Mennica Lokacyjna: Akcesoria do biżuterii GIA, HRD, IGI

Produkty powiązane

Diament 0.60 ct/e/vvs1/n Gia, hrd, igi
GIA, HRD, IGI
Gia, hrd, igi Diament 1.00 ct/e/vvs1/n
GIA, HRD, IGI
Diament 0.70 ct/F/VS2/N
GIA, HRD, IGI
20 079,80 zł

Diament 0.70 ct/F/VS2/N

Diament 1.00 ct/D/FL/N
GIA, HRD, IGI
116 866,70 zł

Diament 1.00 ct/D/FL/N

Gia, hrd, igi Diament 1.00 ct/f/si1/n
GIA, HRD, IGI
Diament 0.30 ct/G/VVS2/N
GIA, HRD, IGI
Diament 0.60 ct/G/VVS2/N
GIA, HRD, IGI
13 705,30 zł

Diament 0.60 ct/G/VVS2/N

Diament 0.30 ct/H/VVS2/N
GIA, HRD, IGI
Diament 0.30 ct/E/VVS1/N
GIA, HRD, IGI
Diament 1.00 ct/h/vvs2/n Gia, hrd, igi
GIA, HRD, IGI

Inne w kategorii Akcesoria do biżuterii

Etui na biżuterię Nobo
Nobo
Diament 0.50 ct/F/VS1/N
GIA, IGI, HRD
12 095,30 zł

Diament 0.50 ct/F/VS1/N

...