Diament 0.30 ct/G/VVS2/N
Diament 0.30 ct/G/VVS2/N
Diament 0.30 ct/G/VVS2/N
Diament 0.30 ct/G/VVS2/N 2
Diament 0.30 ct/G/VVS2/N 3
Diament 0.30 ct/G/VVS2/N 4
Akcesoria do biżuterii GIA, HRD, IGI

Diament 0.30 ct/G/VVS2/N

3 536,90 zł

Wyjątkowa promocja dla Ciebie!

Najkorzystniejszą ofertę ma Europejska Mennica Lokacyjna w cenie 3 536,90 zł

Przeszukaliśmy bazę sklepów internetowych w systemie aby odszukać najbardziej korzystną ofertę dla Ciebie. Diament 0.30 ct/G/VVS2/N GIA, HRD, IGI z kategorii akcesoria do biżuterii kupisz w cenie 3 536,90 zł w sklepie Europejska Mennica Lokacyjna. Cena 3 536,90 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz wszystkie oferty ...
 • Cechy:
 • Akcesoria do biżuterii
 • GIA, HRD, IGI

Opis Diament 0.30 ct/G/VVS2/N

DIAMENTY INWESTYCYJNE

Chcesz zachować niezależność i zabezpieczyć swoją przyszłość? Diamenty inwestycyjne są dla Ciebie rozwiązaniem nadzwyczajnym. Są użyteczne, prosto je przewieźć i przechować, a także znaleźć dla nich nowego nabywcę. Proponujemy brylanty inwestycyjne o rozmaitej wadze i rodzaju. Możesz dzięki temu scalić kamień do wielkości inwestycji. Możesz kupić brylant nieznaczny, lub zdecydować się na droższy towar. Każdy diament (brylant) wystawiony na sprzedaż atest gwarantujący jego autentyczność, który jest wydany poprzez największe światowe instytuty gemmologiczne - m.in. GIA z Los Angeles, HRD czy IGI z Antwerpii.

certyfikatY / WYCENY

Kiedy świeżo oszlifowane diamenty opuszczają szlifiernię przede wszystkim są od razu kierowane do laboratorium gemmologicznego, w celu wykonania oceny jakości i wydania optymalnego atestu. Proces znany jako certyfikacja diamentu jest zlecany zwykle zewnętrznej stronie, zajmującej się kompleksową obsługą w tym temacie. Szanowane laboratoria zatrudniają profesjonalnych gemmologów oraz ekspertów, którzy specjalizują się w ocenie i klasyfikacji diamentów. Dziś z pomocą przychodzi coraz bardziej progresywna technika. Kolorymetr, diascan i inne urządzenia – laserowo i komputerowo pomagają w ocenie barwy, jakości szlifu, masy kamienia. Właściwie jedynie ocena czystości kamienia spoczywa prawie całkowicie na barkach eksperta który dokonuje oceny. Do każdego kamienia jest sporządzana mapka, w której zaznaczane są wszelkie inkluzje, zanieczyszczenia, lecz także atrybuty szlifu jak szczerby czy uzupełniające fasety. Kiedy kamień przejdzie już przez szczelne sito selekcji, zostanie sprawdzony pod kątem 4C, starannie zostanie opisana jego budowa i jakość szlifu, sprawdzeniu poddane zostanie naturalne pochodzenie diamentu – laboratorium wystawi dokument potwierdzający wszystkie w/w informacje. Dokument lubianego instytutu gwarantuje bezstronną i rzetelną ocenę cech oraz jakości diamentu. Każdy atest posiada swój numer i jest przypisany dla jednego, potężnego kamienia. Można śmiało stwierdzić iż diament po certyfikacji wytwarza całość wraz z swym atestem.

KAMIENIE KOLOROWE

Gemmologia (z łac. Gemma i gr. Logos) - nauka o kamieniach szlachetnych i dekoracyjnych używanych w jubilerstwie i zdobnictwie. Gemma – słowo to oznaczało najpierw każdy kamień szlachetny, następnie kamień grawerowany służący do pieczętowania, a później kamień noszony także jako ozdoba.

idealnY DIAMENT DLA CIEBIE

nieszablonowe okazy diamentów są warte kilkadziesiąt milionów dolarów. Rozbudzają wyobraźnię inwestorów, ich cena sukcesywnie rośnie, a inwestowanie w nie wcale nie jest trudne. Dlatego diamenty są jednym z najlepszych zabezpieczeń kapitału. Diamenty są na ogół przezroczyste (bezbarwne), lecz pojawiają się też różowe, niebieskie, żółte, zielone, a nawet brązowe w różnorodnych kształtach i szlifach. Najbłyskotliwiejszy to brylant (pełny konwencjonalny szlif brylantowy gromadzi nie mniej niż 57 faset: 33 w koronie i 24 w podstawie, a także kolet). Kamień szlifowany w ten sposób, widziany z góry, jest okrągły). Kiedy diament dostaje właśnie ten szlif, gwarantujący pełne odbicie światła, staje się brylantem, czyli z języka angielskiego (brilliant) – kamieniem świetnym. Poniższy katalog diamentów prezentujący ceny, jest jedynie wycinkiem oferty - jeśli szukasz kamienia innej wielkości, kształtu, koloru albo czystości, wówcz as skontaktuj się z nami telefonicznie albo mailowo np. Korzystając z formularza w zakładce Kontakt.

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Diament 0.30 ct/G/VVS2/N
Kategoria Akcesoria do biżuterii
Marka GIA, HRD, IGI
Aktualnych ofert 1
Najniższa cena 3 536,90 zł
Najwyższa cena 3 536,90 zł
W bazie od 12.10.2021
Data aktualizacji 04.12.2023
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu Europejska Mennica Lokacyjna

Historia cen

Funkcja śledzenia zmian cen pozwoli Ci podejmować.

Na tę chwilę nie mamy danych historycznych cenowych dla produktu Diament 0.30 ct/G/VVS2/N. Przepraszamy za wszelkie utrudnienia.

Recenzje / opinie

Podziel się z nami swoją opinią o produkcie! Twoje doświadczenie może pomóc innym klientom.

Przepraszamy, ale obecnie nie mamy jeszcze opinii o tym produkcie.

Znalezione oferty

Do cen pokazanych niżej dla Diament 0.30 ct/G/VVS2/N GIA, HRD, IGI nie wliczono ewentualnych kosztów dostawy / wysyłki. Zanim wskażesz miejsce zakupu, zapoznaj się z oceną firmy i uwzględnij koszt wysyłki/dostawy. Katalog propozycji cenowych jest odświeżana raz na kilka minut.

 • Diament 0.30 ct/G/VVS2/N (w sklepie Europejska Mennica Lokacyjna)

  Diament 0.30 ct/G/VVS2/N Sklep
  ★★★★★
  3 536,90 zł
  Kategoria w sklepie Europejska Mennica Lokacyjna: Akcesoria do biżuterii GIA, HRD, IGI

Produkty powiązane

Diament 0.60 ct/D/SI1/N
GIA, HRD, IGI
11 200,20 zł

Diament 0.60 ct/D/SI1/N

Diament 0.30 ct/D/SI2/N
GIA, HRD, IGI
Diament 0.30 ct/d/vvs2/n Gia, hrd, igi
GIA, HRD, IGI
Gia, hrd, igi Diament 1.00 ct/e/vvs1/n
GIA, HRD, IGI
Diament 1.00 ct/D/FL/N
GIA, HRD, IGI
108 072,20 zł

Diament 1.00 ct/D/FL/N

Gia, hrd, igi Diament 1.00 ct/f/si2/n
GIA, HRD, IGI
Diament 0.90 ct/D/SI2/N
GIA, HRD, IGI
25 642,60 zł

Diament 0.90 ct/D/SI2/N

Gia, hrd, igi Diament 0.50 ct/g/vs2/n
GIA, HRD, IGI
Diament 0.30 ct/e/si1/n Gia, hrd, igi
GIA, HRD, IGI
Diament 0.40 ct/e/si2/n Gia, hrd, igi
GIA, HRD, IGI

Inne w kategorii Akcesoria do biżuterii

Diament 0.50 ct/F/VS1/N
GIA, IGI, HRD
12 095,30 zł

Diament 0.50 ct/F/VS1/N

...