Gia, hrd, igi Diament 0.30 ct/f/si1/n
Gia, hrd, igi Diament 0.30 ct/f/si1/n
Gia, hrd, igi Diament 0.30 ct/f/si1/n
Gia, hrd, igi Diament 0.30 ct/f/si1/n 2
Gia, hrd, igi Diament 0.30 ct/f/si1/n 3
Gia, hrd, igi Diament 0.30 ct/f/si1/n 4
Akcesoria do biżuterii GIA, HRD, IGI

Gia, hrd, igi Diament 0.30 ct/f/si1/n

3 346,60 zł

Wyjątkowa promocja dla Ciebie!

Najkorzystniejszą ofertę przygotował Europejska Mennica Lokacyjna w cenie 3 346,60 zł

Przejrzeliśmy wiele sklepów online w bazie Lydiana aby odnaleźć najlepszą ofertę dla Ciebie. Gia, hrd, igi Diament 0.30 ct/f/si1/n GIA, HRD, IGI z kategorii akcesoria do biżuterii kupisz w cenie 3 346,60 zł w sklepie Europejska Mennica Lokacyjna. Przedstawiona cena 3 346,60 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz wszystkie oferty ...
 • Cechy:
 • Akcesoria do biżuterii
 • GIA, HRD, IGI

Opis Gia, hrd, igi Diament 0.30 ct/f/si1/n

DIAMENTY INWESTYCYJNE

Chcesz zachować niezależność i zabezpieczyć swoją przyszłość? Diamenty inwestycyjne są dla Ciebie rozwiązaniem doskonałym. Są funkcjonalne, prosto je przewieźć i przechować oraz znaleźć dla nich nowego nabywcę. Proponujemy brylanty inwestycyjne o rozmaitej wadze i typu. Możesz dzięki czemu związać kamień do wielkości inwestycji. Możesz nabyć brylant niewiele znaczący, lub zdecydować się na droższy produkt. Każdy diament (brylant) wystawiony na sprzedaż dokument zapewniający jego autentyczność, który jest wydany przez największe światowe instytuty gemmologiczne - m.in. GIA z Los Angeles, HRD czy IGI z Antwerpii.

certyfikatY / WYCENY

Kiedy świeżo oszlifowane diamenty opuszczają szlifiernię przede wszystkim są od razu kierowane do laboratorium gemmologicznego, w celu wykonania oceny jakości i wydania stosownego atestu. Proces znany jako certyfikacja diamentu jest zlecany przeważnie zewnętrznej stronie, zajmującej się kompleksową obsługą w tym temacie. Uznane laboratoria zatrudniają fachowych gemmologów, a także ekspertów, którzy specjalizują się w ocenie i klasyfikacji diamentów. Dziś z pomocą przychodzi coraz bardziej zaawansowana technologia. Kolorymetr, diascan i inne urządzenia – laserowo i komputerowo pomagają w ocenie barwy, jakości szlifu, masy kamienia. Właściwie jedynie ocena czystości kamienia spoczywa prawie całkowicie na barkach eksperta który dokonuje oceny. Do każdego kamienia jest sporządzana mapka, w której zaznaczane są wszelkie inkluzje, zanieczyszczenia, lecz także atrybuty szlifu jak szczerby czy dopełniające fasety. Kiedy kamień przejdzie już poprzez szczelne sito selekcji, zostanie sprawdzony pod kątem 4C, skrupulatnie zostanie opisana jego budowa i jakość szlifu, sprawdzeniu poddane zostanie naturalne pochodzenie diamentu – laboratorium wystawi dokument potwierdzający wszystkie w/w dane. Atest szanowanego instytutu gwarantuje bezstronną i rzetelną ocenę cech i jakości diamentu. Każdy dokument posiada swój numer i jest przypisany dla jednego, solidnego kamienia. Można śmiało stwierdzić iż diament po certyfikacji generuje całość wraz z swym atestem.

KAMIENIE KOLOROWE

Gemmologia (z łac. Gemma i gr. Logos) - nauka o kamieniach szlachetnych i ozdobnych stosowanych w jubilerstwie i zdobnictwie. Gemma – słowo to oznaczało najpierw każdy kamień szlachetny, następnie kamień grawerowany służący do pieczętowania, a później kamień noszony także jako ozdoba.

rewelacyjnY DIAMENT DLA CIEBIE

nieszablonowe okazy diamentów są warte kilkadziesiąt milionów dolarów. Rozbudzają wyobraźnię inwestorów, ich wartość sukcesywnie rośnie, a inwestowanie w nie wcale nie jest nieprzystępne. Dlatego diamenty są jednym z najkorzystniejszych zabezpieczeń kapitału. Diamenty są przeważnie transparentne (bezbarwne), lecz pojawiają się również różowe, niebieskie, żółte, zielone, a nawet brązowe w zróżnicowanych kształtach i szlifach. Najbłyskotliwiejszy to brylant (pełny tradycyjny szlif brylantowy gromadzi nie mniej niż 57 faset: 33 w koronie i 24 w podstawie oraz kolet). Kamień szlifowany w ten sposób, widziany z góry, jest okrągły). Kiedy diament dostaje właśnie ten szlif, zapewniający pełne odbicie światła, staje się brylantem, czyli z języka angielskiego (brilliant) – kamieniem rewelacyjnym. Poniższy katalog diamentów prezentujący ceny, jest jedynie wycinkiem oferty - jeśli szukasz kamienia innej wielkości, kształtu, koloru lub czystości, wówcz as skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo np. Korzystając z formularza w zakładce Kontakt.

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Gia, hrd, igi Diament 0.30 ct/f/si1/n
Kategoria Akcesoria do biżuterii
Marka GIA, HRD, IGI
Aktualnych ofert 1
Najniższa cena 3 346,60 zł
Najwyższa cena 3 346,60 zł
W bazie od 12.10.2021
Data aktualizacji 03.10.2023
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu Europejska Mennica Lokacyjna

Historia cen

Funkcjonalność śledzenia historii zmian cen pozwala na obserwację wartości towaru w czasie.

Bardzo nam przykro, obecnie brak dostępnych danych z historią cen Gia, hrd, igi Diament 0.30 ct/f/si1/n (Akcesoria do biżuterii).

Recenzje / opinie

Twoja opinia jest dla nas bardzo istotna! Dodaj recenzję tego produktu.

Nie mamy jeszcze opinii na temat tego produktu. Czy chciałbyś dodać pierwszą recenzję?

Znalezione oferty

Wskazane poniżej ceny dla produktu Gia, hrd, igi Diament 0.30 ct/f/si1/n GIA, HRD, IGI nie wliczają w siebie ekstra kosztów związanych z wysyłką. Podczas wyboru miejsca zakupu produktu, zapoznaj się z reputacją firmy i weź pod uwagę dodatkowy koszt związany z wysyłką. Aktualizacja katalogu propozycji cenowych następuje co kilka minut.

 • Gia, hrd, igi Diament 0.30 ct/f/si1/n (w sklepie Europejska Mennica Lokacyjna)

  Gia, hrd, igi Diament 0.30 ct/f/si1/n Sklep
  ★★★★★
  3 346,60 zł
  Kategoria w sklepie Europejska Mennica Lokacyjna: Akcesoria do biżuterii GIA, HRD, IGI

Produkty powiązane

Diament 0.60 ct/e/vvs1/n Gia, hrd, igi
GIA, HRD, IGI
Gia, hrd, igi Diament 1.00 ct/e/vvs1/n
GIA, HRD, IGI
Diament 0.70 ct/F/VS2/N
GIA, HRD, IGI
20 079,80 zł

Diament 0.70 ct/F/VS2/N

Diament 1.00 ct/D/FL/N
GIA, HRD, IGI
116 866,70 zł

Diament 1.00 ct/D/FL/N

Gia, hrd, igi Diament 1.00 ct/f/si1/n
GIA, HRD, IGI
Diament 0.30 ct/G/VVS2/N
GIA, HRD, IGI
Diament 0.60 ct/G/VVS2/N
GIA, HRD, IGI
13 705,30 zł

Diament 0.60 ct/G/VVS2/N

Diament 0.30 ct/H/VVS2/N
GIA, HRD, IGI
Diament 0.30 ct/E/VVS1/N
GIA, HRD, IGI
Diament 1.00 ct/h/vvs2/n Gia, hrd, igi
GIA, HRD, IGI

Inne w kategorii Akcesoria do biżuterii

Etui na biżuterię Nobo
Nobo
Diament 0.50 ct/F/VS1/N
GIA, IGI, HRD
12 095,30 zł

Diament 0.50 ct/F/VS1/N

...