Diament 0.30 ct/f/if/n Gia, hrd, igi
Diament 0.30 ct/f/if/n Gia, hrd, igi
Diament 0.30 ct/f/if/n Gia, hrd, igi
Diament 0.30 ct/f/if/n Gia, hrd, igi 2
Diament 0.30 ct/f/if/n Gia, hrd, igi 3
Diament 0.30 ct/f/if/n Gia, hrd, igi 4
Akcesoria do biżuterii GIA, HRD, IGI

Diament 0.30 ct/f/if/n Gia, hrd, igi

5 376,50 zł

Okazja dla Ciebie!

Najkorzystniejszą ofertę przygotował Europejska Mennica Lokacyjna w cenie 5 376,50 zł

Przejrzeliśmy bazę sklepów on-line w bazie aby wyszukać najlepszą ofertę specjalnie dla Ciebie. Diament 0.30 ct/f/if/n Gia, hrd, igi GIA, HRD, IGI z kategorii akcesoria do biżuterii kupisz w cenie 5 376,50 zł w sklepie Europejska Mennica Lokacyjna. Pokazana kwota 5 376,50 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz wszystkie oferty ...
 • Cechy:
 • Akcesoria do biżuterii
 • GIA, HRD, IGI

Opis Diament 0.30 ct/f/if/n Gia, hrd, igi

DIAMENTY INWESTYCYJNE

Chcesz zachować niezależność i zabezpieczyć swoją przyszłość? Diamenty inwestycyjne są dla Ciebie rozwiązaniem wspaniałym. Są użyteczne, z łatwością je przewieźć i przechować i znaleźć dla nich nowego nabywcę. Proponujemy brylanty inwestycyjne o różnorodnej wadze i typu. Możesz dzięki temu zjednoczyć kamień do wielkości inwestycji. Możesz kupić brylant drobny, lub zdecydować się na droższy produkt. Każdy diament (brylant) wystawiony na sprzedaż dokument gwarantujący jego autentyczność, który jest wydany przez największe światowe instytuty gemmologiczne - m.in. GIA z Los Angeles, HRD czy IGI z Antwerpii.

dokumentY / WYCENY

Kiedy świeżo oszlifowane diamenty opuszczają szlifiernię zwykle są od razu kierowane do laboratorium gemmologicznego, w celu wykonania oceny jakości i wydania adekwatnego atestu. Cykl znany jako certyfikacja diamentu jest zlecany przeważnie zewnętrznej stronie, zajmującej się kompleksową obsługą w tym temacie. Uznane laboratoria zatrudniają profesjonalnych gemmologów, a także ekspertów, którzy specjalizują się w ocenie i klasyfikacji diamentów. Dziś z pomocą przychodzi coraz bardziej nowoczesna technologia. Kolorymetr, diascan i inne urządzenia – laserowo i komputerowo pomagają w ocenie barwy, jakości szlifu, masy kamienia. Właściwie jedynie ocena czystości kamienia spoczywa prawie całkowicie na barkach eksperta który dokonuje oceny. Do każdego kamienia jest sporządzana mapka, w której zaznaczane są wszelkie inkluzje, skażenia, ale także parametry szlifu jak szczerby czy dopełniające fasety. Kiedy kamień przejdzie już przez szczelne sito selekcji, zostanie sprawdzony pod kątem 4C, skrupulatnie zostanie opisana jego budowa i jakość szlifu, sprawdzeniu poddane zostanie naturalne pochodzenie diamentu – laboratorium wystawi dokument potwierdzający wszystkie w/w informacje. Atest uwielbianego instytutu gwarantuje bezstronną i rzetelną ocenę cech oraz jakości diamentu. Każdy certyfikat posiada swój numer i jest przypisany dla jednego, potężnego kamienia. Można śmiało stwierdzić iż diament po certyfikacji wytwarza całość wraz z swym atestem.

KAMIENIE KOLOROWE

Gemmologia (z łac. Gemma i gr. Logos) - nauka o kamieniach szlachetnych i dekoratywnych wykorzystywanych w jubilerstwie i zdobnictwie. Gemma – słowo to oznaczało najpierw każdy kamień szlachetny, następnie kamień grawerowany służący do pieczętowania, a później kamień noszony także jako ozdoba.

nieprzeciętnY DIAMENT DLA CIEBIE

unikatowe okazy diamentów są warte kilkadziesiąt milionów dolarów. Rozbudzają wyobraźnię inwestorów, ich wartość sukcesywnie rośnie, a inwestowanie w nie wcale nie jest niełatwe. Dlatego diamenty są jednym z najlepszych zabezpieczeń kapitału. Diamenty są z reguły przejrzyste (bezbarwne), ale pojawiają się również różowe, niebieskie, żółte, zielone, a choćby brązowe w różnorodnych kształtach i szlifach. Najpiękniejszy to brylant (pełny klasyczny szlif brylantowy zawiera nie mniej niż 57 faset: 33 w koronie i 24 w podstawie, a także kolet). Kamień szlifowany w ten sposób, widziany z góry, jest krągły). Kiedy diament uzyskuje właśnie ten szlif, gwarantujący pełne odbicie światła, staje się brylantem, czyli z języka angielskiego (brilliant) – kamieniem świetnym. Poniższy katalog diamentów pokazujący ceny, jest jedynie wycinkiem oferty - jeśli szukasz kamienia innej wielkości, kształtu, koloru albo czystości, wówcz as skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo np. Korzystając z formularza w zakładce Kontakt.

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Diament 0.30 ct/f/if/n Gia, hrd, igi
Kategoria Akcesoria do biżuterii
Marka GIA, HRD, IGI
Aktualnych ofert 1
Najniższa cena 5 376,50 zł
Najwyższa cena 5 376,50 zł
W bazie od 12.10.2021
Data aktualizacji 24.09.2023
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu Europejska Mennica Lokacyjna

Historia cen

Funkcja śledzenia zmian cen pozwala Ci podejmować mądre decyzje o zakupie.

Obecnie nie posiadamy archiwalnych danych cenowych dla produktu. Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

Recenzje / opinie

Podziel się swoją opinią o produkcie! Twoje doświadczenie może pomóc innym użytkownikom.

Nie mamy jeszcze opinii na temat Diament 0.30 ct/f/if/n Gia, hrd, igi. Czy chciałbyś dodać pierwszą recenzję?

Znalezione oferty

Ceny ofert dla Diament 0.30 ct/f/if/n Gia, hrd, igi GIA, HRD, IGI, które są przedstawione poniżej, nie obejmują potencjalnych kosztów przesyłki. Przed określeniem, gdzie dokonasz zakupu, zorientuj się w ocenach firmy oraz nie zapomnij o doliczeniu ekstra kosztów jeśli istnieją. Lista sklepów jest odświeżana raz na kilka - kilkanaście minut.

 • Diament 0.30 ct/f/if/n Gia, hrd, igi (idź do Europejska Mennica Lokacyjna)

  Diament 0.30 ct/f/if/n Gia, hrd, igi Sklep
  ★★★★★
  5 376,50 zł
  Kategoria w sklepie Europejska Mennica Lokacyjna: Akcesoria do biżuterii GIA, HRD, IGI

Produkty powiązane

Diament 0.60 ct/e/vvs1/n Gia, hrd, igi
GIA, HRD, IGI
Gia, hrd, igi Diament 1.00 ct/e/vvs1/n
GIA, HRD, IGI
Diament 0.70 ct/F/VS2/N
GIA, HRD, IGI
20 323,00 zł

Diament 0.70 ct/F/VS2/N

Diament 1.00 ct/D/FL/N
GIA, HRD, IGI
118 282,00 zł

Diament 1.00 ct/D/FL/N

Gia, hrd, igi Diament 1.00 ct/f/si1/n
GIA, HRD, IGI
Diament 0.30 ct/G/VVS2/N
GIA, HRD, IGI
Diament 0.60 ct/G/VVS2/N
GIA, HRD, IGI
13 871,30 zł

Diament 0.60 ct/G/VVS2/N

Diament 0.30 ct/H/VVS2/N
GIA, HRD, IGI
Diament 0.30 ct/E/VVS1/N
GIA, HRD, IGI
Diament 1.00 ct/h/vvs2/n Gia, hrd, igi
GIA, HRD, IGI

Inne w kategorii Akcesoria do biżuterii

Etui na biżuterię Nobo
Nobo
Diament 0.50 ct/F/VS1/N
GIA, IGI, HRD
12 095,30 zł

Diament 0.50 ct/F/VS1/N

...