Diament 0.30 ct/E/VVS1/N
Diament 0.30 ct/E/VVS1/N
Diament 0.30 ct/E/VVS1/N
Diament 0.30 ct/E/VVS1/N 2
Diament 0.30 ct/E/VVS1/N 3
Diament 0.30 ct/E/VVS1/N 4
Akcesoria do biżuterii GIA, HRD, IGI

Diament 0.30 ct/E/VVS1/N

5 152,80 zł

Specjalna promocja dla Ciebie!

Najlepszą ofertę przygotował Europejska Mennica Lokacyjna w cenie 5 152,80 zł

Przejrzeliśmy dużą ilość internetowych sklepów w bazie danych Lydiana aby odnaleźć najkorzystniejszą ofertę specjalnie dla Ciebie. Diament 0.30 ct/E/VVS1/N GIA, HRD, IGI z kategorii akcesoria do biżuterii kupisz w cenie 5 152,80 zł w sklepie Europejska Mennica Lokacyjna. Cena 5 152,80 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz wszystkie oferty ...
 • Cechy:
 • Akcesoria do biżuterii
 • GIA, HRD, IGI

Opis Diament 0.30 ct/E/VVS1/N

DIAMENTY INWESTYCYJNE

Chcesz zachować niezależność i zabezpieczyć swoją przyszłość? Diamenty inwestycyjne są dla Ciebie rozwiązaniem idealnym. Są praktyczne, prosto je przewieźć i przechować i znaleźć dla nich nowego nabywcę. Oferujemy brylanty inwestycyjne o najróżniejszej wadze i typu. Możesz dzięki temu zespolić kamień do wielkości inwestycji. Możesz nabyć brylant drobny, lub zdecydować się na droższy towar. Każdy diament (brylant) wystawiony na sprzedaż certyfikat zapewniający jego autentyczność, który jest wydany poprzez największe światowe instytuty gemmologiczne - m.in. GIA z Los Angeles, HRD czy IGI z Antwerpii.

certyfikatY / WYCENY

Kiedy świeżo oszlifowane diamenty opuszczają szlifiernię z zasady są od razu kierowane do laboratorium gemmologicznego, w celu wykonania oceny jakości i wydania słusznego atestu. Cykl znany jako certyfikacja diamentu jest zlecany na ogół zewnętrznej stronie, zajmującej się kompleksową obsługą w tym temacie. Szanowane laboratoria zatrudniają profesjonalnych gemmologów i ekspertów, którzy specjalizują się w ocenie i klasyfikacji diamentów. Dziś z pomocą przychodzi coraz bardziej innowacyjna technologia. Kolorymetr, diascan i inne urządzenia – laserowo i komputerowo pomagają w ocenie barwy, jakości szlifu, masy kamienia. Właściwie jedynie ocena czystości kamienia spoczywa prawie całkowicie na barkach eksperta który dokonuje oceny. Do każdego kamienia jest sporządzana mapka, w której zaznaczane są wszelkie inkluzje, zanieczyszczenia, lecz także atrybuty szlifu jak szczerby czy uzupełniające fasety. Kiedy kamień przejdzie już przez szczelne sito selekcji, zostanie sprawdzony pod kątem 4C, precyzyjnie zostanie opisana jego budowa i jakość szlifu, sprawdzeniu poddane zostanie naturalne pochodzenie diamentu – laboratorium wystawi atest potwierdzający wszystkie w/w dane. Certyfikat szanowanego instytutu gwarantuje bezstronną i rzetelną ocenę cech i jakości diamentu. Każdy dokument ma swój numer i jest przypisany dla jednego, konkretnego kamienia. Można śmiało stwierdzić że diament po certyfikacji stwarza całość wraz z swym dokumentem.

KAMIENIE KOLOROWE

Gemmologia (z łac. Gemma i gr. Logos) - nauka o kamieniach szlachetnych i dekoratywnych używanych w jubilerstwie i zdobnictwie. Gemma – słowo to oznaczało najpierw każdy kamień szlachetny, następnie kamień grawerowany służący do pieczętowania, a później kamień noszony także jako ozdoba.

genialnY DIAMENT DLA CIEBIE

nieszablonowe okazy diamentów są warte kilkadziesiąt milionów dolarów. Rozbudzają wyobraźnię inwestorów, ich cena sukcesywnie rośnie, a inwestowanie w nie wcale nie jest skomplikowane. Dlatego diamenty są jednym z najlepszych zabezpieczeń kapitału. Diamenty są przeważnie klarowne (bezbarwne), ale pojawiają się też różowe, niebieskie, żółte, zielone, a choćby brązowe w zróżnicowanych kształtach i szlifach. Najefektowniejszy to brylant (pełny konwencjonalny szlif brylantowy posiada nie mniej niż 57 faset: 33 w koronie i 24 w podstawie, a także kolet). Kamień szlifowany w ten sposób, widziany z góry, jest krągły). Kiedy diament uzyskuje właśnie ten szlif, gwarantujący pełne odbicie światła, staje się brylantem, czyli z języka angielskiego (brilliant) – kamieniem idealnym. Poniższy katalog diamentów prezentujący ceny, jest jedynie wycinkiem oferty - jeśli szukasz kamienia innej wielkości, kształtu, koloru albo czystości, wówcz as skontaktuj się z nami telefonicznie albo mailowo np. Korzystając z formularza w zakładce Kontakt.

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Diament 0.30 ct/E/VVS1/N
Kategoria Akcesoria do biżuterii
Marka GIA, HRD, IGI
Aktualnych ofert 1
Najniższa cena 5 152,80 zł
Najwyższa cena 5 152,80 zł
W bazie od 12.10.2021
Data aktualizacji 03.10.2023
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu Europejska Mennica Lokacyjna

Historia cen

Funkcja monitorowania zmian cen pozwoli Ci podejmować.

Nie udało nam się pozyskać archiwalnych informacji cenowych dla tego produktu. Proszę spróbuj ponownie w późniejszym czasie.

Recenzje / opinie

Podziel się z nami swoją opinią o tym produkcie! Twój komentarz może pomóc innym klientom.

Obecnie nie ma opinii dotyczących Diament 0.30 ct/E/VVS1/N. Pomóż innym klientom i podziel się swoją opinią.

Znalezione oferty

Ceny prezentowanych niżej propozycji dla Diament 0.30 ct/E/VVS1/N GIA, HRD, IGI nie zawierają w sobie ewentualnych kosztów wysyłki Przed wyborem miejsca zakupu, zapoznaj się z komentarzami o firmie i rozważ dodatkowy koszt związany z wysyłką. Aktualizacja katalogu propozycji cenowych odbywa się co kilkanaście minut.

 • Diament 0.30 ct/E/VVS1/N (idź do Europejska Mennica Lokacyjna)

  Diament 0.30 ct/E/VVS1/N Sklep
  ★★★★★
  5 152,80 zł
  Kategoria w sklepie Europejska Mennica Lokacyjna: Akcesoria do biżuterii GIA, HRD, IGI

Produkty powiązane

Diament 0.60 ct/e/vvs1/n Gia, hrd, igi
GIA, HRD, IGI
Gia, hrd, igi Diament 1.00 ct/e/vvs1/n
GIA, HRD, IGI
Diament 0.70 ct/F/VS2/N
GIA, HRD, IGI
20 079,80 zł

Diament 0.70 ct/F/VS2/N

Diament 1.00 ct/D/FL/N
GIA, HRD, IGI
116 866,70 zł

Diament 1.00 ct/D/FL/N

Gia, hrd, igi Diament 1.00 ct/f/si1/n
GIA, HRD, IGI
Diament 0.30 ct/G/VVS2/N
GIA, HRD, IGI
Diament 0.60 ct/G/VVS2/N
GIA, HRD, IGI
13 705,30 zł

Diament 0.60 ct/G/VVS2/N

Diament 0.30 ct/H/VVS2/N
GIA, HRD, IGI
Diament 0.30 ct/E/VVS1/N
GIA, HRD, IGI
Diament 1.00 ct/h/vvs2/n Gia, hrd, igi
GIA, HRD, IGI

Inne w kategorii Akcesoria do biżuterii

Etui na biżuterię Nobo
Nobo
Diament 0.50 ct/F/VS1/N
GIA, IGI, HRD
12 095,30 zł

Diament 0.50 ct/F/VS1/N

...