Diament 0.30 ct/e/vs1/n Gia, hrd, igi
Diament 0.30 ct/e/vs1/n Gia, hrd, igi
Diament 0.30 ct/e/vs1/n Gia, hrd, igi
Diament 0.30 ct/e/vs1/n Gia, hrd, igi 2
Diament 0.30 ct/e/vs1/n Gia, hrd, igi 3
Diament 0.30 ct/e/vs1/n Gia, hrd, igi 4
Akcesoria do biżuterii GIA, HRD, IGI

Diament 0.30 ct/e/vs1/n Gia, hrd, igi

3 984,10 zł

Specjalna promocja dla Ciebie!

Najkorzystniejszą propozycję ma Europejska Mennica Lokacyjna w cenie 3 984,10 zł

Przejrzeliśmy dużą ilość e-sklepów w bazie aby odszukać najkorzystniejszą ofertę specjalnie dla Ciebie. Diament 0.30 ct/e/vs1/n Gia, hrd, igi GIA, HRD, IGI z kategorii akcesoria do biżuterii kupisz w cenie 3 984,10 zł w sklepie Europejska Mennica Lokacyjna. Przedstawiona cena 3 984,10 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz wszystkie oferty ...
 • Cechy:
 • Akcesoria do biżuterii
 • GIA, HRD, IGI

Opis Diament 0.30 ct/e/vs1/n Gia, hrd, igi

DIAMENTY INWESTYCYJNE

Chcesz zachować niezależność i zabezpieczyć swoją przyszłość? Diamenty inwestycyjne są dla Ciebie rozwiązaniem wyśmienitym. Są ergonomiczne, z łatwością je przewieźć i przechować, a także znaleźć dla nich nowego nabywcę. Oferujemy brylanty inwestycyjne o najróżniejszej wadze i rodzaju. Możesz dzięki temu połączyć kamień do wielkości inwestycji. Możesz kupić brylant nieduży, albo zdecydować się na droższy towar. Każdy diament (brylant) wystawiony na sprzedaż dokument zapewniający jego autentyczność, który jest wydany przez największe światowe instytuty gemmologiczne - m.in. GIA z Los Angeles, HRD czy IGI z Antwerpii.

atestY / WYCENY

Kiedy świeżo oszlifowane diamenty opuszczają szlifiernię na ogół są od razu kierowane do laboratorium gemmologicznego, w celu wykonania oceny jakości i wydania optymalnego atestu. Cykl znany jako certyfikacja diamentu jest zlecany przeważnie zewnętrznej stronie, zajmującej się kompleksową obsługą w tym temacie. Uznane laboratoria zatrudniają fachowych gemmologów i ekspertów, którzy specjalizują się w ocenie i klasyfikacji diamentów. Dziś z pomocą przychodzi coraz bardziej progresywna technologia. Kolorymetr, diascan i inne urządzenia – laserowo i komputerowo pomagają w ocenie barwy, jakości szlifu, masy kamienia. Właściwie jedynie ocena czystości kamienia spoczywa prawie kompletnie na barkach eksperta który dokonuje oceny. Do każdego kamienia jest sporządzana mapka, w której zaznaczane są wszelkie inkluzje, skażenia, ale także właściwości szlifu jak szczerby czy dodatkowe fasety. Kiedy kamień przejdzie już przez szczelne sito selekcji, zostanie sprawdzony pod kątem 4C, precyzyjnie zostanie opisana jego budowa i jakość szlifu, sprawdzeniu poddane zostanie naturalne pochodzenie diamentu – laboratorium wystawi dokument potwierdzający wszystkie w/w dane. Certyfikat uznanego instytutu zapewnia bezstronną i rzetelną ocenę cech oraz jakości diamentu. Każdy dokument ma swój numer i jest przypisany dla jednego, potężnego kamienia. Można śmiało stwierdzić że diament po certyfikacji stwarza całość wraz z swoim dokumentem.

KAMIENIE KOLOROWE

Gemmologia (z łac. Gemma i gr. Logos) - nauka o kamieniach szlachetnych i dekoratywnych użytkowanych w jubilerstwie i zdobnictwie. Gemma – słowo to oznaczało najpierw każdy kamień szlachetny, następnie kamień grawerowany służący do pieczętowania, a później kamień noszony także jako ozdoba.

genialnY DIAMENT DLA CIEBIE

unikatowe okazy diamentów są warte kilkadziesiąt milionów dolarów. Rozbudzają wyobraźnię inwestorów, ich cena sukcesywnie rośnie, a inwestowanie w nie wcale nie jest nieprzystępne. Dlatego diamenty są jednym z najkorzystniejszych zabezpieczeń kapitału. Diamenty są typowo klarowne (bezbarwne), lecz pojawiają się także różowe, niebieskie, żółte, zielone, a nawet brązowe w różnorodnych kształtach i szlifach. Najatrakcyjniejszy to brylant (pełny tradycyjny szlif brylantowy gromadzi nie mniej niżeli 57 faset: 33 w koronie i 24 w podstawie, a także kolet). Kamień szlifowany w ten sposób, widziany z góry, jest krągły). Kiedy diament dostaje właśnie ten szlif, gwarantujący pełne odbicie światła, staje się brylantem, czyli z języka angielskiego (brilliant) – kamieniem wyśmienitym. Poniższy katalog diamentów prezentujący ceny, jest jedynie wycinkiem oferty - jeśli szukasz kamienia innej wielkości, kształtu, koloru lub czystości, wówcz as skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo np. Korzystając z formularza w zakładce Kontakt.

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Diament 0.30 ct/e/vs1/n Gia, hrd, igi
Kategoria Akcesoria do biżuterii
Marka GIA, HRD, IGI
Aktualnych ofert 1
Najniższa cena 3 984,10 zł
Najwyższa cena 3 984,10 zł
W bazie od 12.10.2021
Data aktualizacji 03.10.2023
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu Europejska Mennica Lokacyjna

Historia cen

Funkcjonalność monitorowania historii zmian cen pozwala Ci na analizę wartości towaru na przestrzeni czasu.

Przepraszamy, ale na chwilę obecną nie ma dostępnych informacji o historii cen tego produktu.

Recenzje / opinie

Podziel się z innymi swoją opinią o produkcie! Twój komentarz może pomóc innym potencjalnym kupującym.

Przepraszamy, ale obecnie nie mamy jeszcze opinii o tym produkcie.

Znalezione oferty

W cenach propozycji dla Diament 0.30 ct/e/vs1/n Gia, hrd, igi GIA, HRD, IGI, przedstawionych na poniższej liście, nie uwzględniono ewentualnych kosztów wysyłki. Przy wyborze miejsca zakupu, zapoznaj się z oponiami o sklepie i rozważ dodatkowy koszt związany z przesyłką. Co kilkanaście minut odbywa się aktualizacja katalogu sklepów.

 • Diament 0.30 ct/e/vs1/n Gia, hrd, igi (w sklepie Europejska Mennica Lokacyjna)

  Diament 0.30 ct/e/vs1/n Gia, hrd, igi Sklep
  ★★★★★
  3 984,10 zł
  Kategoria w sklepie Europejska Mennica Lokacyjna: Akcesoria do biżuterii GIA, HRD, IGI

Produkty powiązane

Diament 0.60 ct/e/vvs1/n Gia, hrd, igi
GIA, HRD, IGI
Gia, hrd, igi Diament 1.00 ct/e/vvs1/n
GIA, HRD, IGI
Diament 0.70 ct/F/VS2/N
GIA, HRD, IGI
20 079,80 zł

Diament 0.70 ct/F/VS2/N

Diament 1.00 ct/D/FL/N
GIA, HRD, IGI
116 866,70 zł

Diament 1.00 ct/D/FL/N

Gia, hrd, igi Diament 1.00 ct/f/si1/n
GIA, HRD, IGI
Diament 0.30 ct/G/VVS2/N
GIA, HRD, IGI
Diament 0.60 ct/G/VVS2/N
GIA, HRD, IGI
13 705,30 zł

Diament 0.60 ct/G/VVS2/N

Diament 0.30 ct/H/VVS2/N
GIA, HRD, IGI
Diament 0.30 ct/E/VVS1/N
GIA, HRD, IGI
Diament 1.00 ct/h/vvs2/n Gia, hrd, igi
GIA, HRD, IGI

Inne w kategorii Akcesoria do biżuterii

Etui na biżuterię Nobo
Nobo
Diament 0.50 ct/F/VS1/N
GIA, IGI, HRD
12 095,30 zł

Diament 0.50 ct/F/VS1/N

...