Diament 0.30 ct/e/si1/n Gia, hrd, igi
Diament 0.30 ct/e/si1/n Gia, hrd, igi
Diament 0.30 ct/e/si1/n Gia, hrd, igi
Diament 0.30 ct/e/si1/n Gia, hrd, igi 2
Diament 0.30 ct/e/si1/n Gia, hrd, igi 3
Diament 0.30 ct/e/si1/n Gia, hrd, igi 4
Akcesoria do biżuterii GIA, HRD, IGI

Diament 0.30 ct/e/si1/n Gia, hrd, igi

3 506,00 zł

Wyjątkowa promocja dla Ciebie!

Najkorzystniejszą ofertę ma Europejska Mennica Lokacyjna w cenie 3 506,00 zł

Przeszukaliśmy całą bazę internetowych sklepów w naszym systemie aby odnaleźć świetną ofertę dla Ciebie. Diament 0.30 ct/e/si1/n Gia, hrd, igi GIA, HRD, IGI z kategorii akcesoria do biżuterii kupisz w cenie 3 506,00 zł w sklepie Europejska Mennica Lokacyjna. Przedstawiona cena 3 506,00 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz wszystkie oferty ...
 • Cechy:
 • Akcesoria do biżuterii
 • GIA, HRD, IGI

Opis Diament 0.30 ct/e/si1/n Gia, hrd, igi

DIAMENTY INWESTYCYJNE

Chcesz zachować niezależność i zabezpieczyć swoją przyszłość? Diamenty inwestycyjne są dla Ciebie rozwiązaniem świetnym. Są ergonomiczne, z łatwością je przewieźć i przechować i znaleźć dla nich nowego nabywcę. Oferujemy brylanty inwestycyjne o przeróżnej wadze i rodzaju. Możesz dzięki temu scalić kamień do wielkości inwestycji. Możesz kupić brylant mały, lub zdecydować się na droższy towar. Każdy diament (brylant) wystawiony na sprzedaż certyfikat gwarantujący jego autentyczność, który jest wydany poprzez największe światowe instytuty gemmologiczne - m.in. GIA z Los Angeles, HRD czy IGI z Antwerpii.

dokumentY / WYCENY

Kiedy świeżo oszlifowane diamenty opuszczają szlifiernię przede wszystkim są od razu kierowane do laboratorium gemmologicznego, w celu wykonania oceny jakości i wydania słusznego atestu. Cykl znany jako certyfikacja diamentu jest zlecany z reguły zewnętrznej stronie, zajmującej się kompleksową obsługą w tym temacie. Uwielbiane laboratoria zatrudniają mistrzowskich gemmologów, a także ekspertów, którzy specjalizują się w ocenie i klasyfikacji diamentów. Dziś z pomocą przychodzi coraz bardziej nowoczesna technologia. Kolorymetr, diascan i inne urządzenia – laserowo i komputerowo pomagają w ocenie barwy, jakości szlifu, masy kamienia. Właściwie jedynie ocena czystości kamienia spoczywa prawie kompletnie na barkach eksperta który dokonuje oceny. Do każdego kamienia jest sporządzana mapka, w której zaznaczane są wszelkie inkluzje, zanieczyszczenia, lecz także cechy szlifu jak szczerby czy dopełniające fasety. Kiedy kamień przejdzie już przez szczelne sito selekcji, zostanie sprawdzony pod kątem 4C, precyzyjnie zostanie opisana jego budowa i jakość szlifu, sprawdzeniu poddane zostanie naturalne pochodzenie diamentu – laboratorium wystawi certyfikat potwierdzający wszystkie w/w informacje. Dokument lubianego instytutu zapewnia bezstronną i rzetelną ocenę cech i jakości diamentu. Każdy atest posiada swój numer i jest przypisany dla jednego, konkretnego kamienia. Można śmiało stwierdzić że diament po certyfikacji buduje całość wraz z swym atestem.

KAMIENIE KOLOROWE

Gemmologia (z łac. Gemma i gr. Logos) - nauka o kamieniach szlachetnych i dekoracyjnych stosowanych w jubilerstwie i zdobnictwie. Gemma – słowo to oznaczało najpierw każdy kamień szlachetny, następnie kamień grawerowany służący do pieczętowania, a później kamień noszony także jako ozdoba.

rewelacyjnY DIAMENT DLA CIEBIE

unikatowe okazy diamentów są warte kilkadziesiąt milionów dolarów. Rozbudzają wyobraźnię inwestorów, ich wartość sukcesywnie rośnie, a inwestowanie w nie wcale nie jest niełatwe. Dlatego diamenty są jednym z najlepszych zabezpieczeń kapitału. Diamenty są z reguły klarowne (bezbarwne), lecz pojawiają się także różowe, niebieskie, żółte, zielone, a choćby brązowe w zróżnicowanych kształtach i szlifach. Najbłyskotliwiejszy to brylant (pełny tradycyjny szlif brylantowy gromadzi nie mniej niż 57 faset: 33 w koronie i 24 w podstawie i kolet). Kamień szlifowany w ten sposób, widziany z góry, jest okrągły). Kiedy diament uzyskuje właśnie ten szlif, zapewniający pełne odbicie światła, staje się brylantem, czyli z języka angielskiego (brilliant) – kamieniem nadzwyczajnym. Poniższy katalog diamentów demonstrujący ceny, jest jedynie wycinkiem oferty - jeśli szukasz kamienia innej wielkości, kształtu, koloru albo czystości, wówcz as skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo np. Korzystając z formularza w zakładce Kontakt.

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Diament 0.30 ct/e/si1/n Gia, hrd, igi
Kategoria Akcesoria do biżuterii
Marka GIA, HRD, IGI
Aktualnych ofert 1
Najniższa cena 3 506,00 zł
Najwyższa cena 3 506,00 zł
W bazie od 12.10.2021
Data aktualizacji 03.10.2023
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu Europejska Mennica Lokacyjna

Historia cen

Funkcjonalność monitorowania zmian cen daje możliwość podejmowania świadomych decyzji zakupowych.

Przepraszamy, obecnie brak aktualnych danych na temat historii cen produktu Diament 0.30 ct/e/si1/n Gia, hrd, igi.

Recenzje / opinie

Podziel się swoją opinią o produkcie! Twoje doświadczenie może pomóc innym potencjalnym kupującym.

Na chwilę obecną brak recenzji Diament 0.30 ct/e/si1/n Gia, hrd, igi. Bądź pierwszym, który dodaje opinię!

Znalezione oferty

Ceny prezentowanych poniżej propozycji dla Diament 0.30 ct/e/si1/n Gia, hrd, igi GIA, HRD, IGI nie zawierają w sobie potencjalnych kosztów zapakowania i wysyłki Podczas wyboru miejsca zakupu, zapoznaj się z oponiami o sklepie i rozważ dodatkowy koszt związany z wysyłką. Aktualizacja listy sklepów odbywa się co kilka minut.

 • Diament 0.30 ct/e/si1/n Gia, hrd, igi (w sklepie Europejska Mennica Lokacyjna)

  Diament 0.30 ct/e/si1/n Gia, hrd, igi Sklep
  ★★★★★
  3 506,00 zł
  Kategoria w sklepie Europejska Mennica Lokacyjna: Akcesoria do biżuterii GIA, HRD, IGI

Produkty powiązane

Diament 0.60 ct/e/vvs1/n Gia, hrd, igi
GIA, HRD, IGI
Gia, hrd, igi Diament 1.00 ct/e/vvs1/n
GIA, HRD, IGI
Diament 0.70 ct/F/VS2/N
GIA, HRD, IGI
20 079,80 zł

Diament 0.70 ct/F/VS2/N

Diament 1.00 ct/D/FL/N
GIA, HRD, IGI
116 866,70 zł

Diament 1.00 ct/D/FL/N

Gia, hrd, igi Diament 1.00 ct/f/si1/n
GIA, HRD, IGI
Diament 0.30 ct/G/VVS2/N
GIA, HRD, IGI
Diament 0.60 ct/G/VVS2/N
GIA, HRD, IGI
13 705,30 zł

Diament 0.60 ct/G/VVS2/N

Diament 0.30 ct/H/VVS2/N
GIA, HRD, IGI
Diament 0.30 ct/E/VVS1/N
GIA, HRD, IGI
Diament 1.00 ct/h/vvs2/n Gia, hrd, igi
GIA, HRD, IGI

Inne w kategorii Akcesoria do biżuterii

Etui na biżuterię Nobo
Nobo
Diament 0.50 ct/F/VS1/N
GIA, IGI, HRD
12 095,30 zł

Diament 0.50 ct/F/VS1/N

...