Gia, hrd, igi Diament 0.30 ct/e/if/n
Gia, hrd, igi Diament 0.30 ct/e/if/n
Gia, hrd, igi Diament 0.30 ct/e/if/n
Gia, hrd, igi Diament 0.30 ct/e/if/n 2
Gia, hrd, igi Diament 0.30 ct/e/if/n 3
Gia, hrd, igi Diament 0.30 ct/e/if/n 4
Akcesoria do biżuterii GIA, HRD, IGI

Gia, hrd, igi Diament 0.30 ct/e/if/n

6 075,40 zł

Specjalna promocja dla Ciebie!

Najlepszą propozycję przygotował Europejska Mennica Lokacyjna w cenie 6 075,40 zł

Przeszukaliśmy wiele sklepów online w bazie Lydiana aby odnaleźć najlepszą ofertę dla Ciebie. Gia, hrd, igi Diament 0.30 ct/e/if/n GIA, HRD, IGI z kategorii akcesoria do biżuterii kupisz w cenie 6 075,40 zł w sklepie Europejska Mennica Lokacyjna. Pokazana cena 6 075,40 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz wszystkie oferty ...
 • Cechy:
 • Akcesoria do biżuterii
 • GIA, HRD, IGI

Opis Gia, hrd, igi Diament 0.30 ct/e/if/n

DIAMENTY INWESTYCYJNE

Chcesz zachować niezależność i zabezpieczyć swoją przyszłość? Diamenty inwestycyjne są dla Ciebie rozwiązaniem doskonałym. Są ergonomiczne, prosto je przewieźć i przechować, a także znaleźć dla nich nowego nabywcę. Proponujemy brylanty inwestycyjne o przeróżnej wadze i typu. Możesz dzięki czemu scalić kamień do wielkości inwestycji. Możesz nabyć brylant niepokaźny, albo zdecydować się na droższy artykuł. Każdy diament (brylant) wystawiony na sprzedaż dokument gwarantujący jego autentyczność, który jest wydany przez największe światowe instytuty gemmologiczne - m.in. GIA z Los Angeles, HRD czy IGI z Antwerpii.

atestY / WYCENY

Kiedy świeżo oszlifowane diamenty opuszczają szlifiernię na ogół są od razu kierowane do laboratorium gemmologicznego, w celu wykonania oceny jakości i wydania słusznego certyfikatu. Cykl znany jako certyfikacja diamentu jest zlecany w głównej mierze zewnętrznej stronie, zajmującej się kompleksową obsługą w tym temacie. Uwielbiane laboratoria zatrudniają profesjonalnych gemmologów i ekspertów, którzy specjalizują się w ocenie i klasyfikacji diamentów. Dziś z pomocą przychodzi coraz bardziej nowoczesna technika. Kolorymetr, diascan i inne urządzenia – laserowo i komputerowo pomagają w ocenie barwy, jakości szlifu, masy kamienia. Właściwie jedynie ocena czystości kamienia spoczywa prawie całkowicie na barkach eksperta który dokonuje oceny. Do każdego kamienia jest sporządzana mapka, w której zaznaczane są wszelkie inkluzje, zanieczyszczenia, ale także cechy szlifu jak szczerby czy dodatkowe fasety. Kiedy kamień przejdzie już poprzez szczelne sito selekcji, zostanie sprawdzony pod kątem 4C, precyzyjnie zostanie opisana jego budowa i jakość szlifu, sprawdzeniu poddane zostanie naturalne pochodzenie diamentu – laboratorium wystawi certyfikat potwierdzający wszystkie w/w informacje. Certyfikat renomowanego instytutu gwarantuje bezstronną i rzetelną ocenę cech i jakości diamentu. Każdy atest posiada swój numer i jest przypisany dla jednego, potężnego kamienia. Można śmiało stwierdzić że diament po certyfikacji wytwarza całość wraz z swoim dokumentem.

KAMIENIE KOLOROWE

Gemmologia (z łac. Gemma i gr. Logos) - nauka o kamieniach szlachetnych i dekoratywnych wykorzystywanych w jubilerstwie i zdobnictwie. Gemma – słowo to oznaczało najpierw każdy kamień szlachetny, następnie kamień grawerowany służący do pieczętowania, a później kamień noszony także jako ozdoba.

nadzwyczajnY DIAMENT DLA CIEBIE

nieszablonowe okazy diamentów są warte kilkadziesiąt milionów dolarów. Rozbudzają wyobraźnię inwestorów, ich cena sukcesywnie rośnie, a inwestowanie w nie wcale nie jest nieprzystępne. Dlatego diamenty są jednym z najkorzystniejszych zabezpieczeń kapitału. Diamenty są przede wszystkim przejrzyste (bezbarwne), ale pojawiają się także różowe, niebieskie, żółte, zielone, a choćby brązowe w przeróżnych kształtach i szlifach. Najpiękniejszy to brylant (pełny klasyczny szlif brylantowy gromadzi nie mniej aniżeli 57 faset: 33 w koronie i 24 w podstawie oraz kolet). Kamień szlifowany w ten sposób, widziany z góry, jest okrągły). Kiedy diament uzyskuje właśnie ten szlif, gwarantujący pełne odbicie światła, staje się brylantem, czyli z języka angielskiego (brilliant) – kamieniem doskonałym. Poniższy katalog diamentów przedstawiający ceny, jest jedynie wycinkiem oferty - jeśli szukasz kamienia innej wielkości, kształtu, koloru lub czystości, wówcz as skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo np. Korzystając z formularza w zakładce Kontakt.

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Gia, hrd, igi Diament 0.30 ct/e/if/n
Kategoria Akcesoria do biżuterii
Marka GIA, HRD, IGI
Aktualnych ofert 1
Najniższa cena 6 075,40 zł
Najwyższa cena 6 075,40 zł
W bazie od 12.10.2021
Data aktualizacji 24.09.2023
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu Europejska Mennica Lokacyjna

Historia cen

Funkcjonalność monitorowania zmian cen pozwala użytkownikowi na porównanie wartości towaru w czasie.

nie udało się nam pobrać historycznych informacji na temat cen dla tego produktu. Proszę spróbuj ponownie w późniejszym czasie.

Recenzje / opinie

Podziel się z nami swoją opinią o produkcie! Twój komentarz może pomóc innym klientom.

Na chwilę obecną brak recenzji tego produktu. Bądź pierwszym, który dodaje opinię!

Znalezione oferty

Zaprezentowane poniżej ceny dla Gia, hrd, igi Diament 0.30 ct/e/if/n GIA, HRD, IGI nie wliczają w siebie kosztów związanych z przesyłką. Zanim wskażesz miejsce zakupu, zapoznaj się z oceną firmy i uwzględnij koszt wysyłki/dostawy. Co kilka / kilkanaście minut następuje aktualizacja katalogu propozycji cenowych.

 • Gia, hrd, igi Diament 0.30 ct/e/if/n (oferta z Europejska Mennica Lokacyjna)

  Gia, hrd, igi Diament 0.30 ct/e/if/n Sklep
  ★★★★★
  6 075,40 zł
  Kategoria w sklepie Europejska Mennica Lokacyjna: Akcesoria do biżuterii GIA, HRD, IGI

Produkty powiązane

Diament 0.60 ct/e/vvs1/n Gia, hrd, igi
GIA, HRD, IGI
Gia, hrd, igi Diament 1.00 ct/e/vvs1/n
GIA, HRD, IGI
Diament 0.70 ct/F/VS2/N
GIA, HRD, IGI
20 323,00 zł

Diament 0.70 ct/F/VS2/N

Diament 1.00 ct/D/FL/N
GIA, HRD, IGI
118 282,00 zł

Diament 1.00 ct/D/FL/N

Gia, hrd, igi Diament 1.00 ct/f/si1/n
GIA, HRD, IGI
Diament 0.30 ct/G/VVS2/N
GIA, HRD, IGI
Diament 0.60 ct/G/VVS2/N
GIA, HRD, IGI
13 871,30 zł

Diament 0.60 ct/G/VVS2/N

Diament 0.30 ct/H/VVS2/N
GIA, HRD, IGI
Diament 0.30 ct/E/VVS1/N
GIA, HRD, IGI
Diament 1.00 ct/h/vvs2/n Gia, hrd, igi
GIA, HRD, IGI

Inne w kategorii Akcesoria do biżuterii

Etui na biżuterię Nobo
Nobo
Diament 0.50 ct/F/VS1/N
GIA, IGI, HRD
12 095,30 zł

Diament 0.50 ct/F/VS1/N

...