Diament 0.30 ct/d/vvs2/n Gia, hrd, igi
Diament 0.30 ct/d/vvs2/n Gia, hrd, igi
Diament 0.30 ct/d/vvs2/n Gia, hrd, igi
Diament 0.30 ct/d/vvs2/n Gia, hrd, igi 2
Diament 0.30 ct/d/vvs2/n Gia, hrd, igi 3
Diament 0.30 ct/d/vvs2/n Gia, hrd, igi 4
Akcesoria do biżuterii GIA, HRD, IGI

Diament 0.30 ct/d/vvs2/n Gia, hrd, igi

4 991,30 zł

Specjalna okazja dla Ciebie!

Najlepszą propozycję ma Europejska Mennica Lokacyjna w cenie 4 991,30 zł

Przeszukaliśmy bazę sklepów online w systemie aby wyszukać najbardziej korzystną ofertę dla Ciebie. Diament 0.30 ct/d/vvs2/n Gia, hrd, igi GIA, HRD, IGI z kategorii akcesoria do biżuterii kupisz w cenie 4 991,30 zł w sklepie Europejska Mennica Lokacyjna. Przedstawiona kwota 4 991,30 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz wszystkie oferty ...
 • Cechy:
 • Akcesoria do biżuterii
 • GIA, HRD, IGI

Opis Diament 0.30 ct/d/vvs2/n Gia, hrd, igi

DIAMENTY INWESTYCYJNE

Chcesz zachować niezależność i zabezpieczyć swoją przyszłość? Diamenty inwestycyjne są dla Ciebie rozwiązaniem rewelacyjnym. Są praktyczne, łatwo je przewieźć i przechować oraz znaleźć dla nich nowego nabywcę. Oferujemy brylanty inwestycyjne o przeróżnej wadze i typu. Możesz dzięki temu zespoić kamień do wielkości inwestycji. Możesz kupić brylant mały, albo zdecydować się na droższy artykuł. Każdy diament (brylant) wystawiony na sprzedaż dokument zapewniający jego autentyczność, który jest wydany poprzez największe światowe instytuty gemmologiczne - m.in. GIA z Los Angeles, HRD czy IGI z Antwerpii.

certyfikatY / WYCENY

Kiedy świeżo oszlifowane diamenty opuszczają szlifiernię zwykle są od razu kierowane do laboratorium gemmologicznego, w celu wykonania oceny jakości i wydania słusznego dokumentu. Proces znany jako certyfikacja diamentu jest zlecany z reguły zewnętrznej stronie, zajmującej się kompleksową obsługą w tym temacie. Lubiane laboratoria zatrudniają profesjonalnych gemmologów oraz ekspertów, którzy specjalizują się w ocenie i klasyfikacji diamentów. Dziś z pomocą przychodzi coraz bardziej nowoczesna technika. Kolorymetr, diascan i inne urządzenia – laserowo i komputerowo pomagają w ocenie barwy, jakości szlifu, masy kamienia. Właściwie jedynie ocena czystości kamienia spoczywa prawie w całości na barkach eksperta który dokonuje oceny. Do każdego kamienia jest sporządzana mapka, w której zaznaczane są wszelkie inkluzje, skażenia, ale także właściwości szlifu jak szczerby czy dodatkowe fasety. Kiedy kamień przejdzie już poprzez szczelne sito selekcji, zostanie sprawdzony pod kątem 4C, starannie zostanie opisana jego budowa i jakość szlifu, sprawdzeniu poddane zostanie naturalne pochodzenie diamentu – laboratorium wystawi certyfikat potwierdzający wszystkie w/w informacje. Atest lubianego instytutu zapewnia bezstronną i rzetelną ocenę cech i jakości diamentu. Każdy certyfikat ma swój numer i jest przypisany dla jednego, konkretnego kamienia. Można śmiało stwierdzić że diament po certyfikacji wytwarza całość wraz z swoim certyfikatem.

KAMIENIE KOLOROWE

Gemmologia (z łac. Gemma i gr. Logos) - nauka o kamieniach szlachetnych i dekoratywnych wykorzystywanych w jubilerstwie i zdobnictwie. Gemma – słowo to oznaczało najpierw każdy kamień szlachetny, następnie kamień grawerowany służący do pieczętowania, a później kamień noszony także jako ozdoba.

nadzwyczajnY DIAMENT DLA CIEBIE

unikatowe okazy diamentów są warte kilkadziesiąt milionów dolarów. Rozbudzają wyobraźnię inwestorów, ich wartość sukcesywnie rośnie, a inwestowanie w nie wcale nie jest skomplikowane. Dlatego diamenty są jednym z najkorzystniejszych zabezpieczeń kapitału. Diamenty są najczęściej krystaliczne (bezbarwne), lecz pojawiają się również różowe, niebieskie, żółte, zielone, a choćby brązowe w przeróżnych kształtach i szlifach. Najatrakcyjniejszy to brylant (pełny konwencjonalny szlif brylantowy posiada nie mniej niż 57 faset: 33 w koronie i 24 w podstawie oraz kolet). Kamień szlifowany w ten sposób, widziany z góry, jest kolisty). Kiedy diament dostaje właśnie ten szlif, zapewniający pełne odbicie światła, staje się brylantem, czyli z języka angielskiego (brilliant) – kamieniem nieprzeciętnym. Poniższy katalog diamentów demonstrujący ceny, jest jedynie wycinkiem oferty - jeśli szukasz kamienia innej wielkości, kształtu, koloru albo czystości, wówcz as skontaktuj się z nami telefonicznie albo mailowo np. Korzystając z formularza w zakładce Kontakt.

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Diament 0.30 ct/d/vvs2/n Gia, hrd, igi
Kategoria Akcesoria do biżuterii
Marka GIA, HRD, IGI
Aktualnych ofert 1
Najniższa cena 4 991,30 zł
Najwyższa cena 4 991,30 zł
W bazie od 12.10.2021
Data aktualizacji 03.10.2023
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu Europejska Mennica Lokacyjna

Historia cen

Funkcja śledzenia historii cen pozwala Ci podejmować mądre decyzje zakupowe.

nie udało się nam pozyskać archiwalnych danych cenowych dla tego produktu. Proszę spróbuj ponownie później.

Recenzje / opinie

Posiadasz ten produkt? Napisz, co o nim myślisz.

Nie mamy jeszcze opinii na temat tego produktu. Czy chciałbyś dodać pierwszą recenzję?

Znalezione oferty

Ceny prezentowanych poniżej propozycji dla Diament 0.30 ct/d/vvs2/n Gia, hrd, igi GIA, HRD, IGI nie zawierają w sobie potencjalnych kosztów wysyłki Przed dokonaniem wyboru, uzyskaj info o renomie sklepu i nie zapomnij o możliwości ujawnienia innych kosztów. Aktualizacja katalogu sklepów z ofertami następuje co kilkanaście minut.

 • Diament 0.30 ct/d/vvs2/n Gia, hrd, igi (idź do Europejska Mennica Lokacyjna)

  Diament 0.30 ct/d/vvs2/n Gia, hrd, igi Sklep
  ★★★★★
  4 991,30 zł
  Kategoria w sklepie Europejska Mennica Lokacyjna: Akcesoria do biżuterii GIA, HRD, IGI

Produkty powiązane

Diament 0.60 ct/e/vvs1/n Gia, hrd, igi
GIA, HRD, IGI
Gia, hrd, igi Diament 1.00 ct/e/vvs1/n
GIA, HRD, IGI
Diament 0.70 ct/F/VS2/N
GIA, HRD, IGI
20 079,80 zł

Diament 0.70 ct/F/VS2/N

Diament 1.00 ct/D/FL/N
GIA, HRD, IGI
116 866,70 zł

Diament 1.00 ct/D/FL/N

Gia, hrd, igi Diament 1.00 ct/f/si1/n
GIA, HRD, IGI
Diament 0.30 ct/G/VVS2/N
GIA, HRD, IGI
Diament 0.60 ct/G/VVS2/N
GIA, HRD, IGI
13 705,30 zł

Diament 0.60 ct/G/VVS2/N

Diament 0.30 ct/H/VVS2/N
GIA, HRD, IGI
Diament 0.30 ct/E/VVS1/N
GIA, HRD, IGI
Diament 1.00 ct/h/vvs2/n Gia, hrd, igi
GIA, HRD, IGI

Inne w kategorii Akcesoria do biżuterii

Etui na biżuterię Nobo
Nobo
Diament 0.50 ct/F/VS1/N
GIA, IGI, HRD
12 095,30 zł

Diament 0.50 ct/F/VS1/N

...