Diament 0.30 ct/D/SI2/N
Diament 0.30 ct/D/SI2/N
Diament 0.30 ct/D/SI2/N
Diament 0.30 ct/D/SI2/N 2
Diament 0.30 ct/D/SI2/N 3
Diament 0.30 ct/D/SI2/N 4
Akcesoria do biżuterii GIA, HRD, IGI

Diament 0.30 ct/D/SI2/N

3 519,50 zł

Specjalna okazja dla Ciebie!

Najkorzystniejszą ofertę przygotował Europejska Mennica Lokacyjna w cenie 3 519,50 zł

Przeszukaliśmy wiele sklepów on-line w naszym systemie aby wyszukać świetną ofertę specjalnie dla Ciebie. Diament 0.30 ct/D/SI2/N GIA, HRD, IGI z kategorii akcesoria do biżuterii kupisz w cenie 3 519,50 zł w sklepie Europejska Mennica Lokacyjna. Cena 3 519,50 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz wszystkie oferty ...
 • Cechy:
 • Akcesoria do biżuterii
 • GIA, HRD, IGI

Opis Diament 0.30 ct/D/SI2/N

DIAMENTY INWESTYCYJNE

Chcesz zachować niezależność i zabezpieczyć swoją przyszłość? Diamenty inwestycyjne są dla Ciebie rozwiązaniem nadzwyczajnym. Są poręczne, łatwo je przewieźć i przechować oraz znaleźć dla nich nowego nabywcę. Proponujemy brylanty inwestycyjne o rozmaitej wadze i typu. Możesz dzięki temu dopasować kamień do wielkości inwestycji. Możesz nabyć brylant drobny, lub zdecydować się na droższy towar. Każdy diament (brylant) wystawiony na sprzedaż dokument zapewniający jego autentyczność, który jest wydany poprzez największe światowe instytuty gemmologiczne - m.in. GIA z Los Angeles, HRD czy IGI z Antwerpii.

atestY / WYCENY

Kiedy świeżo oszlifowane diamenty opuszczają szlifiernię z zasady są od razu kierowane do laboratorium gemmologicznego, w celu wykonania oceny jakości i wydania optymalnego atestu. Proces znany jako certyfikacja diamentu jest zlecany z reguły zewnętrznej stronie, zajmującej się kompleksową obsługą w tym temacie. Renomowane laboratoria zatrudniają mistrzowskich gemmologów oraz ekspertów, którzy specjalizują się w ocenie i klasyfikacji diamentów. Dziś z pomocą przychodzi coraz bardziej innowacyjna technika. Kolorymetr, diascan i inne urządzenia – laserowo i komputerowo pomagają w ocenie barwy, jakości szlifu, masy kamienia. Właściwie jedynie ocena czystości kamienia spoczywa prawie w pełni na barkach eksperta który dokonuje oceny. Do każdego kamienia jest sporządzana mapka, w której zaznaczane są wszelkie inkluzje, skażenia, ale także właściwości szlifu jak szczerby czy dodatkowe fasety. Kiedy kamień przejdzie już poprzez szczelne sito selekcji, zostanie sprawdzony pod kątem 4C, precyzyjnie zostanie opisana jego budowa i jakość szlifu, sprawdzeniu poddane zostanie naturalne pochodzenie diamentu – laboratorium wystawi dokument potwierdzający wszystkie w/w dane. Certyfikat szanowanego instytutu zapewnia bezstronną i rzetelną ocenę cech i jakości diamentu. Każdy certyfikat ma swój numer i jest przypisany dla jednego, solidnego kamienia. Można śmiało stwierdzić iż diament po certyfikacji formuje całość wraz z swym certyfikatem.

KAMIENIE KOLOROWE

Gemmologia (z łac. Gemma i gr. Logos) - nauka o kamieniach szlachetnych i dekoratywnych używanych w jubilerstwie i zdobnictwie. Gemma – słowo to oznaczało najpierw każdy kamień szlachetny, następnie kamień grawerowany służący do pieczętowania, a później kamień noszony także jako ozdoba.

perfekcyjnY DIAMENT DLA CIEBIE

wyjątkowe okazy diamentów są warte kilkadziesiąt milionów dolarów. Rozbudzają wyobraźnię inwestorów, ich wartość sukcesywnie rośnie, a inwestowanie w nie wcale nie jest trudne. Dlatego diamenty są jednym z najlepszych zabezpieczeń kapitału. Diamenty są z zasady krystaliczne (bezbarwne), ale pojawiają się też różowe, niebieskie, żółte, zielone, a nawet brązowe w różnorodnych kształtach i szlifach. Najatrakcyjniejszy to brylant (pełny konwencjonalny szlif brylantowy posiada nie mniej niż 57 faset: 33 w koronie i 24 w podstawie i kolet). Kamień szlifowany w ten sposób, widziany z góry, jest krągły). Kiedy diament dostaje właśnie ten szlif, zapewniający pełne odbicie światła, staje się brylantem, czyli z języka angielskiego (brilliant) – kamieniem perfekcyjnym. Poniższy katalog diamentów demonstrujący ceny, jest jedynie wycinkiem oferty - jeśli szukasz kamienia innej wielkości, kształtu, koloru lub czystości, wówcz as skontaktuj się z nami telefonicznie albo mailowo np. Korzystając z formularza w zakładce Kontakt.

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Diament 0.30 ct/D/SI2/N
Kategoria Akcesoria do biżuterii
Marka GIA, HRD, IGI
Aktualnych ofert 1
Najniższa cena 3 519,50 zł
Najwyższa cena 3 519,50 zł
W bazie od 12.10.2021
Data aktualizacji 03.10.2023
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu Europejska Mennica Lokacyjna

Historia cen

Funkcja śledzenia zmian cen pozwala użytkownikowi na ocenę wartości towaru na przestrzeni czasu.

Na chwilę obecną nie posiadamy archiwalnych danych dotyczących cen dla produktu. Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

Recenzje / opinie

Nabyłeś ten produkt? Powiedz innym, co o nim myślisz.

Przepraszamy, ale obecnie nie mamy jeszcze opinii o Diament 0.30 ct/D/SI2/N.

Znalezione oferty

Przedstawione poniżej ceny dla Diament 0.30 ct/D/SI2/N GIA, HRD, IGI nie wliczają w siebie wydatków związanych z przesyłką. Zanim zdecydujesz, gdzie dokonać zakupu, koniecznie zapoznaj się z opiniami na temat firmy i zapoznaj sie z warunkami dostawy. Aktualizacja listy sklepów z ofertami odbywa się co kilka minut.

 • Diament 0.30 ct/D/SI2/N (idź do Europejska Mennica Lokacyjna)

  Diament 0.30 ct/D/SI2/N Sklep
  ★★★★★
  3 519,50 zł
  Kategoria w sklepie Europejska Mennica Lokacyjna: Akcesoria do biżuterii GIA, HRD, IGI

Produkty powiązane

Diament 0.60 ct/e/vvs1/n Gia, hrd, igi
GIA, HRD, IGI
Gia, hrd, igi Diament 1.00 ct/e/vvs1/n
GIA, HRD, IGI
Diament 0.70 ct/F/VS2/N
GIA, HRD, IGI
20 079,80 zł

Diament 0.70 ct/F/VS2/N

Diament 1.00 ct/D/FL/N
GIA, HRD, IGI
116 866,70 zł

Diament 1.00 ct/D/FL/N

Gia, hrd, igi Diament 1.00 ct/f/si1/n
GIA, HRD, IGI
Diament 0.30 ct/G/VVS2/N
GIA, HRD, IGI
Diament 0.60 ct/G/VVS2/N
GIA, HRD, IGI
13 705,30 zł

Diament 0.60 ct/G/VVS2/N

Diament 0.30 ct/H/VVS2/N
GIA, HRD, IGI
Diament 0.30 ct/E/VVS1/N
GIA, HRD, IGI
Diament 1.00 ct/h/vvs2/n Gia, hrd, igi
GIA, HRD, IGI

Inne w kategorii Akcesoria do biżuterii

Etui na biżuterię Nobo
Nobo
Diament 0.50 ct/F/VS1/N
GIA, IGI, HRD
12 095,30 zł

Diament 0.50 ct/F/VS1/N

...