Diament 0.30 ct/d/if/n Gia, hrd, igi
Diament 0.30 ct/d/if/n Gia, hrd, igi
Diament 0.30 ct/d/if/n Gia, hrd, igi
Diament 0.30 ct/d/if/n Gia, hrd, igi 2
Diament 0.30 ct/d/if/n Gia, hrd, igi 3
Diament 0.30 ct/d/if/n Gia, hrd, igi 4
Akcesoria do biżuterii GIA, HRD, IGI

Diament 0.30 ct/d/if/n Gia, hrd, igi

6 905,80 zł

Wyjątkowa okazja dla Ciebie!

Najlepszą propozycję przygotował Europejska Mennica Lokacyjna w cenie 6 905,80 zł

Przejrzeliśmy wiele internetowych sklepów w systemie aby wyszukać najbardziej korzystną ofertę specjalnie dla Ciebie. Diament 0.30 ct/d/if/n Gia, hrd, igi GIA, HRD, IGI z kategorii akcesoria do biżuterii kupisz w cenie 6 905,80 zł w sklepie Europejska Mennica Lokacyjna. Przedstawiona kwota 6 905,80 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz wszystkie oferty ...
 • Cechy:
 • Akcesoria do biżuterii
 • GIA, HRD, IGI

Opis Diament 0.30 ct/d/if/n Gia, hrd, igi

DIAMENTY INWESTYCYJNE

Chcesz zachować niezależność i zabezpieczyć swoją przyszłość? Diamenty inwestycyjne są dla Ciebie rozwiązaniem nieprzeciętnym. Są ergonomiczne, łatwo je przewieźć i przechować, a także znaleźć dla nich nowego nabywcę. Oferujemy brylanty inwestycyjne o najróżniejszej wadze i typu. Możesz dzięki czemu zespolić kamień do wielkości inwestycji. Możesz kupić brylant niewiele znaczący, lub zdecydować się na droższy produkt. Każdy diament (brylant) wystawiony na sprzedaż certyfikat gwarantujący jego autentyczność, który jest wydany poprzez największe światowe instytuty gemmologiczne - m.in. GIA z Los Angeles, HRD czy IGI z Antwerpii.

atestY / WYCENY

Kiedy świeżo oszlifowane diamenty opuszczają szlifiernię na ogół są od razu kierowane do laboratorium gemmologicznego, w celu wykonania oceny jakości i wydania adekwatnego atestu. Proces znany jako certyfikacja diamentu jest zlecany najczęściej zewnętrznej stronie, zajmującej się kompleksową obsługą w tym temacie. Renomowane laboratoria zatrudniają fachowych gemmologów oraz ekspertów, którzy specjalizują się w ocenie i klasyfikacji diamentów. Dziś z pomocą przychodzi coraz bardziej zaawansowana technika. Kolorymetr, diascan i inne urządzenia – laserowo i komputerowo pomagają w ocenie barwy, jakości szlifu, masy kamienia. Właściwie jedynie ocena czystości kamienia spoczywa prawie kompletnie na barkach eksperta który dokonuje oceny. Do każdego kamienia jest sporządzana mapka, w której zaznaczane są wszelkie inkluzje, skażenia, lecz także parametry szlifu jak szczerby czy dodatkowe fasety. Kiedy kamień przejdzie już poprzez szczelne sito selekcji, zostanie sprawdzony pod kątem 4C, dokładnie zostanie opisana jego budowa i jakość szlifu, sprawdzeniu poddane zostanie naturalne pochodzenie diamentu – laboratorium wystawi dokument potwierdzający wszystkie w/w informacje. Dokument cenionego instytutu zagwarantuje bezstronną i rzetelną ocenę cech i jakości diamentu. Każdy certyfikat ma swój numer i jest przypisany dla jednego, mocnego kamienia. Można śmiało stwierdzić że diament po certyfikacji wytwarza całość wraz z swym atestem.

KAMIENIE KOLOROWE

Gemmologia (z łac. Gemma i gr. Logos) - nauka o kamieniach szlachetnych i dekoratywnych stosowanych w jubilerstwie i zdobnictwie. Gemma – słowo to oznaczało najpierw każdy kamień szlachetny, następnie kamień grawerowany służący do pieczętowania, a później kamień noszony także jako ozdoba.

idealnY DIAMENT DLA CIEBIE

wyjątkowe okazy diamentów są warte kilkadziesiąt milionów dolarów. Rozbudzają wyobraźnię inwestorów, ich cena sukcesywnie rośnie, a inwestowanie w nie wcale nie jest skomplikowane. Dlatego diamenty są jednym z najkorzystniejszych zabezpieczeń kapitału. Diamenty są przede wszystkim klarowne (bezbarwne), lecz pojawiają się również różowe, niebieskie, żółte, zielone, a choćby brązowe w zróżnicowanych kształtach i szlifach. Najefektowniejszy to brylant (pełny tradycyjny szlif brylantowy zawiera nie mniej niż 57 faset: 33 w koronie i 24 w podstawie, a także kolet). Kamień szlifowany w ten sposób, widziany z góry, jest krągły). Kiedy diament otrzymuje właśnie ten szlif, zapewniający pełne odbicie światła, staje się brylantem, czyli z języka angielskiego (brilliant) – kamieniem genialnym. Poniższy katalog diamentów demonstrujący ceny, jest jedynie wycinkiem oferty - jeśli szukasz kamienia innej wielkości, kształtu, koloru lub czystości, wówcz as skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo np. Korzystając z formularza w zakładce Kontakt.

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Diament 0.30 ct/d/if/n Gia, hrd, igi
Kategoria Akcesoria do biżuterii
Marka GIA, HRD, IGI
Aktualnych ofert 1
Najniższa cena 6 905,80 zł
Najwyższa cena 6 905,80 zł
W bazie od 12.10.2021
Data aktualizacji 03.10.2023
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu Europejska Mennica Lokacyjna

Historia cen

Funkcja śledzenia zmian cen pozwoli Ci podejmować.

Przepraszamy, na chwilę obecną brak aktualnych danych na temat historii cen tego produktu.

Recenzje / opinie

Masz ten produkt? Daj znać innym, co o nim myślisz.

Obecnie nie ma opinii dotyczących Diament 0.30 ct/d/if/n Gia, hrd, igi. Pomóż innym klientom i podziel się swoją opinią.

Znalezione oferty

W cenach ofert dla Diament 0.30 ct/d/if/n Gia, hrd, igi GIA, HRD, IGI, prezentowanych poniżej, nie uwzględniono możliwych kosztów dostarczenia towaru. Zanim wskażesz miejsce zakupu, zapoznaj się z oceną firmy i uwzględnij koszt wysyłki/dostawy. Lista propozycji cenowych jest cyklicznie odświeżana, co kilka minut.

 • Diament 0.30 ct/d/if/n Gia, hrd, igi (oferta z Europejska Mennica Lokacyjna)

  Diament 0.30 ct/d/if/n Gia, hrd, igi Sklep
  ★★★★★
  6 905,80 zł
  Kategoria w sklepie Europejska Mennica Lokacyjna: Akcesoria do biżuterii GIA, HRD, IGI

Produkty powiązane

Diament 0.60 ct/e/vvs1/n Gia, hrd, igi
GIA, HRD, IGI
Gia, hrd, igi Diament 1.00 ct/e/vvs1/n
GIA, HRD, IGI
Diament 0.70 ct/F/VS2/N
GIA, HRD, IGI
20 079,80 zł

Diament 0.70 ct/F/VS2/N

Diament 1.00 ct/D/FL/N
GIA, HRD, IGI
116 866,70 zł

Diament 1.00 ct/D/FL/N

Gia, hrd, igi Diament 1.00 ct/f/si1/n
GIA, HRD, IGI
Diament 0.30 ct/G/VVS2/N
GIA, HRD, IGI
Diament 0.60 ct/G/VVS2/N
GIA, HRD, IGI
13 705,30 zł

Diament 0.60 ct/G/VVS2/N

Diament 0.30 ct/H/VVS2/N
GIA, HRD, IGI
Diament 0.30 ct/E/VVS1/N
GIA, HRD, IGI
Diament 1.00 ct/h/vvs2/n Gia, hrd, igi
GIA, HRD, IGI

Inne w kategorii Akcesoria do biżuterii

Etui na biżuterię Nobo
Nobo
Diament 0.50 ct/F/VS1/N
GIA, IGI, HRD
12 095,30 zł

Diament 0.50 ct/F/VS1/N

...