Diament 0,80 ct k/vs187 od ręki Gia
Diament 0,80 ct k/vs187 od ręki Gia
Diament 0,80 ct k/vs187 od ręki Gia
Diament 0,80 ct k/vs187 od ręki Gia 2
Diament 0,80 ct k/vs187 od ręki Gia 3
Diament 0,80 ct k/vs187 od ręki Gia 4
Diament 0,80 ct k/vs187 od ręki Gia 5

Diament 0,80 ct k/vs187 od ręki Gia

15 777,00 zł

Specjalna okazja dla Ciebie!

Najkorzystniejszą propozycję przygotował Europejska Mennica Lokacyjna w cenie 15 777,00 zł

Przejrzeliśmy dużą ilość internetowych sklepów w naszym systemie aby odnaleźć najlepszą ofertę specjalnie dla Ciebie. Diament 0,80 ct k/vs187 od ręki Gia GIA z kategorii akcesoria do biżuterii kupisz w cenie 15 777,00 zł w sklepie Europejska Mennica Lokacyjna. Pokazana cena 15 777,00 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz wszystkie oferty ...
 • Cechy:
 • Akcesoria do biżuterii
 • GIA

Opis Diament 0,80 ct k/vs187 od ręki Gia

DIAMENTY INWESTYCYJNE

Chcesz zachować niezależność i zabezpieczyć swoją przyszłość? Diamenty inwestycyjne są dla Ciebie rozwiązaniem znakomitym. Są ergonomiczne, łatwo je przewieźć i przechować, a także znaleźć dla nich nowego nabywcę. Proponujemy brylanty inwestycyjne o różnorodnej wadze i typu. Możesz dzięki czemu połączyć kamień do wielkości inwestycji. Możesz nabyć brylant minimalny, albo zdecydować się na droższy produkt. Każdy diament (brylant) wystawiony na sprzedaż dokument gwarantujący jego autentyczność, który jest wydany poprzez największe światowe instytuty gemmologiczne - m.in. GIA z Los Angeles, HRD czy IGI z Antwerpii.

atestY / WYCENY

Kiedy świeżo oszlifowane diamenty opuszczają szlifiernię typowo są od razu kierowane do laboratorium gemmologicznego, w celu wykonania oceny jakości i wydania adekwatnego atestu. Proces znany jako certyfikacja diamentu jest zlecany z zasady zewnętrznej stronie, zajmującej się kompleksową obsługą w tym temacie. Renomowane laboratoria zatrudniają profesjonalnych gemmologów oraz ekspertów, którzy specjalizują się w ocenie i klasyfikacji diamentów. Dziś z pomocą przychodzi coraz bardziej progresywna technologia. Kolorymetr, diascan i inne urządzenia – laserowo i komputerowo pomagają w ocenie barwy, jakości szlifu, masy kamienia. Właściwie jedynie ocena czystości kamienia spoczywa prawie w pełni na barkach eksperta który dokonuje oceny. Do każdego kamienia jest sporządzana mapka, w której zaznaczane są wszelkie inkluzje, zanieczyszczenia, ale także parametry szlifu jak szczerby czy dopełniające fasety. Kiedy kamień przejdzie już przez szczelne sito selekcji, zostanie sprawdzony pod kątem 4C, precyzyjnie zostanie opisana jego budowa i jakość szlifu, sprawdzeniu poddane zostanie naturalne pochodzenie diamentu – laboratorium wystawi atest potwierdzający wszystkie w/w dane. Atest uwielbianego instytutu zapewnia bezstronną i rzetelną ocenę cech oraz jakości diamentu. Każdy atest posiada swój numer i jest przypisany dla jednego, konkretnego kamienia. Można śmiało stwierdzić że diament po certyfikacji generuje całość wraz z swoim certyfikatem.

KAMIENIE KOLOROWE

Gemmologia (z łac. Gemma i gr. Logos) - nauka o kamieniach szlachetnych i ozdobnych użytkowanych w jubilerstwie i zdobnictwie. Gemma – słowo to oznaczało najpierw każdy kamień szlachetny, następnie kamień grawerowany służący do pieczętowania, a później kamień noszony także jako ozdoba.

wspaniałY DIAMENT DLA CIEBIE

unikatowe okazy diamentów są warte kilkadziesiąt milionów dolarów. Rozbudzają wyobraźnię inwestorów, ich cena sukcesywnie rośnie, a inwestowanie w nie wcale nie jest niełatwe. Dlatego diamenty są jednym z najlepszych zabezpieczeń kapitału. Diamenty są głównie klarowne (bezbarwne), ale pojawiają się również różowe, niebieskie, żółte, zielone, a nawet brązowe w zróżnicowanych kształtach i szlifach. Najatrakcyjniejszy to brylant (pełny klasyczny szlif brylantowy gromadzi nie mniej niż 57 faset: 33 w koronie i 24 w podstawie, a także kolet). Kamień szlifowany w ten sposób, widziany z góry, jest krągły). Kiedy diament dostaje właśnie ten szlif, gwarantujący pełne odbicie światła, staje się brylantem, czyli z języka angielskiego (brilliant) – kamieniem nieprzeciętnym. Poniższy katalog diamentów ukazujący ceny, jest jedynie wycinkiem oferty - jeśli szukasz kamienia innej wielkości, kształtu, koloru lub czystości, wówcz as skontaktuj się z nami telefonicznie albo mailowo np. Korzystając z formularza w zakładce Kontakt.

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Diament 0,80 ct k/vs187 od ręki Gia
Kategoria Akcesoria do biżuterii
Marka GIA
Aktualnych ofert 1
Najniższa cena 15 777,00 zł
Najwyższa cena 15 777,00 zł
W bazie od 03.02.2022
Data aktualizacji 03.10.2023
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu Europejska Mennica Lokacyjna

Historia cen

Funkcja śledzenia zmian cen pozwala na porównanie wartości towaru na przestrzeni czasu.

Nie udało nam się pobrać historycznych danych na temat cen dla produktu Diament 0,80 ct k/vs187 od ręki Gia (Akcesoria do biżuterii). Proszę spróbuj ponownie w późniejszym czasie.

Recenzje / opinie

Opinia klientów jest dla innych istotna! Dodaj swoją recenzję produktu.

Obecnie nie posiadamy recenzji dla tego produktu. Twój komentarz może być pierwszy!

Znalezione oferty

Wskazane poniżej ceny dla produktu Diament 0,80 ct k/vs187 od ręki Gia GIA nie wliczają w siebie ekstra wydatków związanych z przesyłką. Zanim wskażesz miejsce zakupu, zapoznaj się z oceną firmy i uwzględnij koszt wysyłki/dostawy. Aktualizacja katalogu sklepów z ofertami następuje co kilka minut.

 • Diament 0,80 ct k/vs187 od ręki Gia (w sklepie Europejska Mennica Lokacyjna)

  Diament 0,80 ct k/vs187 od ręki Gia Sklep
  ★★★★★
  15 777,00 zł
  Kategoria w sklepie Europejska Mennica Lokacyjna: Akcesoria do biżuterii GIA

Produkty powiązane

Inne w kategorii Akcesoria do biżuterii

Etui na biżuterię Nobo
Nobo
Diament 0.60 ct/e/vvs1/n Gia, hrd, igi
GIA, HRD, IGI
Gia, hrd, igi Diament 1.00 ct/e/vvs1/n
GIA, HRD, IGI
Diament 0.70 ct/F/VS2/N
GIA, HRD, IGI
20 079,80 zł

Diament 0.70 ct/F/VS2/N

Diament 1.00 ct/D/FL/N
GIA, HRD, IGI
116 866,70 zł

Diament 1.00 ct/D/FL/N

Gia, hrd, igi Diament 1.00 ct/f/si1/n
GIA, HRD, IGI
Diament 0.30 ct/G/VVS2/N
GIA, HRD, IGI
Diament 0.60 ct/G/VVS2/N
GIA, HRD, IGI
13 705,30 zł

Diament 0.60 ct/G/VVS2/N

Diament 0.30 ct/H/VVS2/N
GIA, HRD, IGI
...