Poznaj promocje na złote, srebrne i charmsy Ciesielscy (333, 585, 925) w super cenach

Charmsy - stylowy dodatek do biżuterii

Charmsy, znane również jako breloki, cieszą się dużym powodzeniem w świecie biżuterii. Stanowią nie tylko elegancki dodatek, ale również stanowią tzw. modułową biżuterią, która pozwala na tworzenie niepowtarzalnych zestawów opierając się na osobistym guście i stylu. W naszej porównywarce cen znajdziesz szeroki wybór charmsów o różnych kształtach, wzorach i materiałach, takich jak złote charmsy, srebrne charmsy czy pozłacane charmsy. Dodatkowo, prezentujemy oferty w wielu próbach tych kruszców, takich jak 333, 585 oraz 925.

Szeroka gama charmsów damskich od renomowanych producentów

W naszej ofercie przedstawiamy charmsy damskie zarówno od polskich, jak i zagranicznych producentów. Wśród nich warto zwrócić uwagę na takie marki, jak Isabel Bernard, LOVRIN, Nenalina czy Valerio.pl. Te renomowane firmy regularnie wypuszczają nowości na rynek, co pozwala na stałe odświeżanie swojej kolekcji biżuterii oraz tworzenie aktualnych stylizacji zgodnie z najnowszymi trendami.

Charmsy - różnorodność stylistyczna i funkcjonalność

Charmsy dzięki swojej rozmaitości sprawiają, że ich często nabywa się jako prezenty dla bliskich czy jako pamiątki z ważnych wydarzeń. Są wykonane z różnych materiałów i wzorów, dzięki czemu bez trudu można je dopasować do codziennych strojów oraz wyjątkowych okazji. Istnieje wiele motywów i kształtów charmsów, takich jak serduszka, literki, zwierzątka czy symboli szczęścia, przez co można je również wykorzystać jako doskonałe prezent uwzględniające indywidualne cechy i zainteresowania obdarowywanej osoby.

Bogactwo materiałów i prób kruszców

W naszej porównywarce cen oferujemy charmsy wykonane z różnych materiałów, takich jak złoto, srebro czy metal pokryty warstwą złota. Próba kruszcu w charmsach to kolejna ważna cecha, dzięki której można wybierać spośród 333, 585 próby złota oraz 925 próby srebra. Ponadto, dla kogoś, kto ceni sobie wyjątkowy wygląd i oryginalność, są dostępne również pozłacane charmsy.

 • 333 - próba złota stosowana głównie w biżuterii, która zawiera 33,3% czystego złota.
 • 585 - często spotykana w biżuterii próba złota, o zawartości 58,5% złota.
 • 925 - popularna i powszechna próba srebra, gdzie srebro stanowi 92,5% zawartości masy produktu.

Jak dobrać charmsy do swojej kolekcji?

Wybierając charmsy warto zwrócić uwagę na materiał i próbę, z którego są wykonane, kształt oraz wyszukać odpowiednich Producentów. Ostatecznie, warto dokładnie przemyśleć swój wybór, tak aby pasował do indywidualnego stylu, osobowości i potrzeb. Poniżej przedstawiamy kilka kroków do dopełnienia w trakcie wyboru charmsów:

 1. Rozważ style i preferencje osobiste. Wybieraj charmsy, które będą harmonijnie prezentowały się z Twoją biżuterią i zestawieniem.
 2. Ustal, jaki materiał ci odpowiada: złote charmsy, srebrne charmsy, pozłacane charmsy czy biżuteria z innymi materiałami.
 3. Rozważ próbę kruszcu - czy wolisz charmsy z próby 333, 585 czy może 925.
 4. Sprawdź dostępność charmsów różnych Producentów, takich jak Isabel Bernard, LOVRIN, Nenalina czy Valerio.pl oraz wybierz odpowiednią dla siebie markę.
 5. Biorąc pod uwagę wszystkie te czynniki, wybierz najlepsze charmsy, które sprawią Ci radość i dopełnią Twoją kolekcję.
Sortowanie:
 • Domyślne
 • Od najtańszych
 • Od najdroższych
 • Od A do Z
 • Od Z do A
 • Od najstarszych
 • Od najnowszych
Srebrny charms beads z okazji ślubu
Ciesielscy
...